AXIS REAL | Dunajská obch. priestor 107 m2 z ulice, novostavba, garáž

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Dunajská | 107 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADG

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Moderný 2i byt, LODŽIA, GARÁŽ, TAMMI, Dúbravka,

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 65 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADD POPIS BYTU: R

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

660 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | TEHLOVÝ 3-izbový byt v STAROM MESTE, Jelenia ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jelenia | 110 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADB

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | ZARIADENÁ garsónka na brehu jazera Draždiak s parkovaním

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Antolská | 22.44 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACE

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

110,000 € 4902 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Moderný 2i byt, LODŽIA, KLIMA, PARKING, Nový Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 63 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADN POPIS BYTU: R

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Pozemok (628 m2) so STAVEBNÝM POVOLENÍM, BA III. Rača

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pod zemným vrchom | 628 m²

POPIS POZEMKU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj atraktívny STAVEBNÝ POZEMOK so ST

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

480,000 € 764 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

AXIS REAL | 2-izb. byt v RD, TERASA, BA IV Dúbravka, Tavarikova Osada

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Plachého | 65 m²

3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/CN POPIS BYTU: Realitná kancelár

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 1-izbový byt v Bratislave V.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Rodinný dom, Kamienka, okr. Stará Ľubovňa

Reality Kamienka

Rodinný dom | Kamienka | 504 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/AAM

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kamienka

199,990 € 397 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 2-izbový byt v Bratislave I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 1-izbový byt v Bratislave II.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmi

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Rodinný dom v centre mesta, Spišská Stará Ves

Reality Spišská Stará Ves

Rodinný dom | SNP | 74 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACW

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišská Stará Ves

157,990 € 2135 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 2-izbový byt v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 0 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 2-izbový byt v Bratislave II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Pozemok na komerčné využitie (1110 m2), BA III, Na pántoch

Reality Bratislava-Rača

Komerčná zóna | Na pántoch | 1,110 m²

POPIS POZEMKU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj KOMERČNÝ POZEMOK nachádzajúci sa

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

76,900 € 69 €/m²

člen NARKS

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 3-izbový v Bratislave III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 3-izbový v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Moderný 2i apartmán, LODŽIA, PIVNICA, GARÁŽ, Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 58 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACV

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5672 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Krásny 2-izb. byt, LODŽIA, GARÁŽ, TAMMI, BA IV. Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 64 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACN POPIS BYTU: Realitná kancel

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Slnečná záhrada 901 m² s chatkou, Dúbravka – Polianky

Reality Bratislava-Dúbravka

Záhrada | Pod brehmi | 901 m²

POPIS POZEMKU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj udržiavanú ZÁHRADU so záhradnou c

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

110,000 € 122 €/m²

člen NARKS

AXIS REAL | VÝNIMOČNÝ 4-izbový byt rozdelený na DVA SAMOSTATNÉ BYTY

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingová | 108 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ABK

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

479,300 € 4438 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Mezonetový 3-izb. byt, Stará Ľubovňa, Popradská ulica

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Popradská | 82.29 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ABM

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

194,670 € 2366 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 3-izbový v Bratislave II.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (737)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Rodinné domy na predaj (23097)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Upresniť hľadanie