Garsónka | Vígľašská | 16 m²
Izba je dostupná hneď k nadtahovaniu. Ponúkame Vám na prenájom samostatnu izbu v Petržalke na
350 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
Garsónka | Romanova | 15 m²
Dám do prenájmu samostatnú uzamykateľnú izbu v byte. Cena izby je 350e, vratane energii a inter
350 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Ipeľská | 70 m²
Realitné Impérium ponúka na prenájom 3 izbový byt v Podunajských Biskupiciach na Ipeľskej ulici
800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Žilinská | 58 m²
Ponúkame na predaj štýlový 2,5-izbový byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite – Žilinská
240,000 € 4138 €/m²
2 izbový byt | Betliarska | 53.68 m²
Hľadáte prenájom, kde si po práci naozaj oddýchnete? V Melrose máte bazén, wellness, fitness, r
550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Hany Meličkovej | 61 m²
Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt, v Bratislavskej Karlovke, na ulici Hany Meličk
269,000 € 4410 €/m²
2 izbový byt | Arménska | 74 m²
TOP MAKLÉR ponúka priestranný 2-izbový byt v tichej lokalite – parkovanie priamo pod domom a v
265,000 € 3581 €/m²
Rodinný dom | 190 m²
Realitné impérium ponúka na predaj 6-izbový rodinný dom v pokojnej lokalite Podunajských Biskup
550,000 € 2895 €/m²
Garsónka | Vranovská | 20 m²
Dám do prenájmu samostatnú uzamykateľnú izbu v byte. Cena izby je 350e pre dve osoby, vratane e
350 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Vígľašská | 43 m²
Ak hľadáte praktické bývanie alebo istú investíciu v lokalite, kde máte všetko doslova pod noso
600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hviezdna | 115 m²
TOP MAKLÉR ponúka na predaj rodinný dom v pokojnej časti Podunajských Biskupíc, na Hviezdnej ul
320,000 € 2783 €/m²
Garsónka | Markova | 12 m²
Ponúkame na prenájom samostatnú uzamykateľnú izbu v slušnom zdieľanom byte, kde bývajú iba pori
350 €/mesiac 29 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Tománkova | 67 m²
Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt, na Tománkovej ulici v Karlovej Vsi. Podlahová
270,000 € 4030 €/m²
2 izbový byt | Panónska cesta | 51 m²
Realitné Impérium ponúka na predaj 2 izbový byt, v Bratislavskej Petržalke, na Panonskej ulici.
230,000 € 4510 €/m²
3 izbový byt | Hany Meličkovej | 70 m²
Realitné Impérium ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt, v Bratislavskej Karl
269,000 € 3843 €/m²
Garsónka | Hornádska | 14 m²
* na posteli je aj matrac Prenajmem peknu izbu na ulici HORNADSKA V byte bývajú slušní a čis
350 €/mesiac 25 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Estónska | 70 m²
Realitné Impérium ponúka na predaj 2 izbový byt, v Podunajských Biskupiciach, na Estónskej ulic
245,000 € 3500 €/m²
Garsónka | Medveďovej | 12 m²
Dám do prenájmu samostatnú uzamykateľnú izbu v byte. Cena izby je 350e vratane energii a intern
350 €/mesiac 29 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 176 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 4-izbový dom s príslušenstvom (garáž, pivnica, hospodárske budovy
1 € 0 €/m²
Garsónka | Tomislava P. Kolakoviča | 35 m²
Ponúkame na prenájom veľmi peknú garsónku s loggiou a priestrannou pivničnou kobkou v novostavb
680 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Milana Marečka | 79 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na ulici Milana Marečka priamo v centre
245,000 € 3101 €/m²
Záhrada | Istrijská | 472 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj záhradu v intraviláne v obľúbenej mestskej časti Bratislava - De
85,000 € 180 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,363 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1.363 m2 v intraviláne obce Pernek neďa
95,000 € 70 €/m²
Vinica, chmelnica | Kamilková | 1,748 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj perspektívny investičný pozemok (v súčasnosti vinica) s nádherným
175,000 € 100 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.