NOVÁ CENA 2-izbový byt v blízkosti centra

Reality Humenné

2 izbový byt | Mierová | 0 m²

ARCHEUS reality Humenné ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt na ulici Mierovej v Humennom

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena dohodou

Priestranný 2-izbový byt s balkónom, 63m2, Humenné

Reality Humenné

2 izbový byt | Školská | 63 m²

ARCHEUS reality Humenné Vám ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt s balkónom 63m2, sídlisko

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena dohodou

CHATA NA PREDAJ, HUMENNÉ- OBLASŤ POKROK

Reality Humenné

Chalupa, rekreačný domček | Kudlovská | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovanú chatku v Humennom - časť POKROK v peknej lokalite.

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Humenné

Cena dohodou

Stavebný pozemok so stavebným povolením a projektom Radimov

Reality Radimov

Pozemok pre rodinné domy | Radimov | 784 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením a proj

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Radimov

70,560 € 90 €/m²

Stavebný pozemok so stavebným povolením Borský Svätý Jur

Reality Borský Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Borský Svätý Jur | 516 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu v no

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

69,900 € 135 €/m²

MODERNÉ KANCELÁRIE NA PREDAJ V PROJEKTE ZWIRN OFFICE

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Svätoplukova | 86 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: MODERNÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY V NOVOSTAVBE ZWIRN! RK ARCHEUS ponúka na pred

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

449,000 € 5221 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom v pôvodnom stave v obci Kostolište

Reality Kostolište

Rodinný dom | Hlavná | 70 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rodinný dom s dielňou a

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kostolište

130,000 € 1857 €/m²

Pozemok určený na výstavbu rekreačných chát Plavecký Štvrtok

Reality Plavecký Štvrtok

Rekreačný pozemok | Pieskovňa | 1,143 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj rekreačný pozemok nachádzajúci sa v areáli rek

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

150 €/m2 150 €/m2

3D prehliadka
3D prehliadka

Ideálny stavebný pozemok so SP v obci Borský Svätý Jur

Reality Borský Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Borský Svätý Jur | 518 m²

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

69,900 € 135 €/m²

POZEMOK NA VÝSTAVBU CHATY, DOMU - SEČOVCE

Reality Sečovce

Rekreačný pozemok | Sečovská cesta | 1,435 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Sečovciach , okres Trebišov na výstavbu chaty , rodinného domu. •

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

19,990 € 14 €/m²

3 IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT V STAROM MESTE, BENCÚROVA

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Bencurova | 113 m²

Hľadáte bývanie v centre mesta, výhodnú investíciu s okamžitým výnosom a zároveň pokojné komun

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

250,000 € 2212 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POZEMOK – OBEC SVINICA

Reality Svinica

Pozemok pre rodinné domy | Svinica | 19,375 m²

Na predaj pozemok v obci Svinica – Košice-okolie - parcela o výmere cca 19 375 m2 - pozemok n

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Svinica

Cena dohodou

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM - OPÁLOVÁ - KOŠICE - ZÁPAD - DOHODA

Reality Košice-Západ

Rodinný dom | Opálová | 0 m²

Ponúkame na predaj 8 - izbový rodinný dom v tichej lokalite na ulici Opálová - Košice - Západ.

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Košice-Západ

590,000 €

MUROVANÁ CHATA - GEČA

Reality Geča

Chalupa, rekreačný domček | Geča | 0 m²

🌿 Chata v tichej záhradkárskej lokalite Geča – ideálna na oddych aj celoročné bývanie! Ponúkame

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Geča

120,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

DVOJPODLAŽNÝ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM - OBEC ČEČEJOVCE DOHODA !

Reality Čečejovce

Rodinný dom | Čečejovce | 220 m²

Ponúkame Vám na exkluzívny predaj - dvojpodlažný, 6-izbový rodinný dom situovaný na pozemku v

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Čečejovce

140,000 € 636 €/m²

MUROVANÉ NOVOSTAVBY - HRUBÁ STAVBA - OBEC SLANEC

Reality Slanec

Rodinný dom | Slanec | 0 m²

Ponúkame na predaj dva moderné 4 izbové bungalovy v stave hrubá stavba v novej časti krásnej ob

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Slanec

115,000 €

RODINNÝ DOM - VYŠNÁ MYŠĽA - KOŠICE - OKOLIE

Reality Vyšná Myšľa

Rodinný dom | Nemecká | 0 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej obci Vyšná Myš

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Vyšná Myšľa

299,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

KANCELÁRSKE PRIESTORY - ŠTÚROVA ULICA - KOŠICE

Reality Košice-Juh

Kancelárie, administratívne priestory | Štúrova | 37 m²

Ponúkame na predaj kancelárske priestory vo výbornej lokalite na Štúrovej ulici s veľmi dobrou

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Košice-Juh

75,000 € 2027 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom Tesárske Mlyňany - Zlaté Moravce

Reality Tesárske Mlyňany

Rodinný dom | Tesárske Mlyňany | 105 m²

ARCHEUS reality Nitra Ponúkame na predaj modernú novostavbu murovaného 4-izbového bungalovu v

Publikované: 08.10.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tesárske Mlyňany

229,000 € 2181 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

4 iz. byt s garážou Clementisova, Nitra - Chrenová

Reality Nitra

4 izbový byt | Clementisova | 103 m²

ARCHEUS reality Nitra Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s loggiou v lukratívnej loka

Publikované: 25.10.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

222,000 € 2204 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZNIŽUJEME CENU. Rodinný dom Považany - Nové Mesto nad Váhom

Reality Považany

Rodinný dom | Považany | 130 m²

ARCHEUS realitná kancelária Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom a možnosťou ďalšej výstav

Publikované: 03.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Považany

134,900 € 1076 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom Malý Cetín - Nitra

Reality Malý Cetín

Rodinný dom | Malý Cetín | 92 m²

ARCHEUS reality Nitra Na predaj vám ponúkame 4-izbovú novostavbu rodinného domu v obci Malý Ce

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malý Cetín

209,000 € 2283 €/m²

Rodinný dom Šalgovce - Topoľčany

Reality Šalgovce

Rodinný dom | Šalgovce 54 | 150 m²

Dom s veľkým pozemkom a nekonečnými možnosťami. ARCHEUS realitná kancelária Vám ponúka na pre

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Šalgovce

63,000 € 420 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POZEMOK SO ZÁKLADMI PRE ROD.DOM, HLAVNÁ, ZBEHŇOV**1.101m2**

Reality Zbehňov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,101 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj pekný pozemok v obci Zbehňov, 2 km od Sečoviec. - výmera poz

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Zbehňov

59,990 € 54 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Rodinné domy na predaj (23076)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Upresniť hľadanie