Centrum mesta - priestranný 4 -izbový byt 112,64 m2 + veľká terasa 26,93m2, G2, Rezidencia Murgašova, Žilina.

Reality Žilina

4 izbový byt | Murgašova | 112.64 m²

.Ponúkame na predaj priestranný, mimoriadne presvetlený 4-izbový byt v centre mesta s celkovou

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

428,289.81 € 3533 €/m²

Apartmány Jánošík, Terchová - predaj 3izbový apartmán s krásnym výhľadom, vlastným skladom a parkovacím miestom

Reality Terchová

Apartmán | Mládežnícka | 47.36 m²

Ponúkame na predaj krásne preslnený 3- izbový apartmán o celkovej úžitkovej ploche 51,51 m² (vr

Publikované: 19.12.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Terchová

232,120.68 € 3778 €/m²

Pozemok na rekreačný dom so stavebným povolením a dvomi parkovacími miestami oproti amfiteátru v Terchovej.

Reality Terchová

Rekreačný pozemok | Mládežnícka | 444 m²

Hľadáte v Terchovej pekný pozemok, ktorý je blízko ku službám a je okamžite pripravený na výsta

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Terchová

149,900 € 338 €/m²

3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanom projekte Karloveské rameno

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveské rameno | 98 m²

Na rozhraní Starého Mesta a Karlovej Vsi, priamo na brehu rieky Dunaj, ponúkame na predaj pries

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

515,000 € 5255 €/m²

SENEC-novostavba rodinného domu-4 izby, parkovanie-VÝBORNÁ CENA

Reality Senec

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 105.3 m²

Ak hľadáte dostupné bývanie v rodinnom dome priamo v Senci a za prijateľnú cenu, táto ponuka j

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Senec

259,000 € 2460 €/m²

Prenájom kaviarňe v Novej Dedinke pri Senci

Reality Nová Dedinka

Obchodné priestory | 68.7 m²

Ponúkame na prenájom zabehnutú kaviareň v obci Nová Dedinka, okres Senec. Kaviareň sa nachádza

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Priestory na prenájom Nová Dedinka

Info v RK

JELKA-pozemok pre rodinné domy v centre obce

Reality Jelka

Pozemok pre rodinné domy | 2,726 m²

Ponúkame na predaj veľký pozemok, ktorý sa nachádza v obci Jelka, okres Galanta. Na pozemku sa

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 22.08.2025
Pozemky na predaj Jelka

89 €/m2 89 €/m2

Prenájom parkovacieho státia - Senec - Horný Dvor

Reality Senec

Komerčná zóna | Horný dvor | 12 m²

Ponúkame na prenájom vonkajšie parkovacie státie na parkovisku pri bytovom dome. Bytový dom sa

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na prenájom Senec

Cena dohodou

Moravský Svätý Ján-predaj 4 izbového domu na peknom pozemku

Reality Moravský Svätý Ján

Rodinný dom | 240 m²

Ak si plánujte zrealizovať vlastnú predstavu o bývaní a nemáte čas ani možnosti nájsť vhodný st

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Moravský Svätý Ján

190,000 € 792 €/m²

HURBANOVA VES - pozemok pre výstavbu rodinného domu

Reality Hurbanova Ves

Pozemok pre rodinné domy | 557 m²

Ponúkame na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu. Pozemok sa nachádza v obci Hurban

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Hurbanova Ves

120 €/m2 120 €/m2

NOVOSTAVBA - SKOLAUDOVANÝ 4-izbový dom v Senci

Reality Senec

Rodinný dom | Jedľová | 120 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený rodinný dom - typ bungalov v Senci. Výmera pozem

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Senec

329,000 € 2742 €/m²

SENEC-novostvba 4 izb. rodinného domu priamo v Senci

Reality Senec

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 105.3 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Senec

259,000 € 2460 €/m²

NOVÝ NEBYTOVÝ PRIESTOR VO VÝBORNEJ LOKALITE SENCA

Reality Senec

Obchodné priestory | Vtáčia | 133 m²

Ponúkame na predaj nový nebytový priestor s výmerou 132,93 m2, ktorý sa nachádza na prízemí pol

Publikované: 10.10.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Priestory na predaj Senec

289,000 € 2173 €/m²

Prenájom kaviarne v obci Nová Dedinka pri Senci

Reality Nová Dedinka

Reštauračné priestory | 68.7 m²

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na prenájom Nová Dedinka

Info v RK

Hľadám 1 izb. byt v Malackách alebo v blízkom okolí

Reality Malacky

1 izbový byt | Nezadaná | 35 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 1 izb. byt na predaj v Malackách alebo v blízkom okolí, financov

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 17.07.2025
Byty na kúpa Malacky

Info v RK

NOVOSTAVBA - SENEC - POSLEDNÝ SKOLAUDOVANÝ 3-izbový byt

Reality Senec

3 izbový byt | Vtáčia | 83.98 m²

Ponúkame na predaj posledný skolaudovaný 3-izbový byt v bytovom dome - typ VilaDom pri jazere v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Senec

229,900 € 2738 €/m²

Pozemok na výstavbu nových obytných štvrtí, občianskej vybavenosti..

Reality Senec

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Nezadaná | 35,735 m²

Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 35 735 m2 v katastrálnom území Senec. Pozemok je súčasťou

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Senec

120 €/m2 120 €/m2

Hľadám rodinný dom - Leopoldov, Hlohovec, Trnava

Reality Leopoldov

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre klienta rodinný dom, ktorý sa nachádza v mestách Leopoldov, Hlohovec, Trnava a aj v

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na kúpa Leopoldov

Cena na vyžiadanie

NOVÁ DEDINKA-ubytovanie, kaviateň, ihrisko-zaujímavá investícia

Reality Nová Dedinka

Polyfunkčný objekt | Jabloňová | 244 m²

Ponúkame na predaj veľmi zaujímavú nehnuteľnosť – novostavbu - vhodnú pre podnikateľský a inve

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.11.2025
Objekty na predaj Nová Dedinka

610,000 € 2500 €/m²

NA PREDAJ 2-izbový byt v úplnom centre mesta Senec.

Reality Senec

2 izbový byt | Hollého | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 55 m2 v priamom CENTRE mesta Senec (Hollého ulica). By

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Senec

175,000 € 3182 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÁ DEDINKA-ubytovacie zariadenie s kaviarňou a ihriskom-JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ!!!

Reality Nová Dedinka

Hotel, penzión, ubytovňa | Jabloňová | 244 m²

EXKLUZÍVNE - ponúkame na predaj veľmi zaujímavú nehnuteľnosť – novostavbu - vhodnú pre podnika

Publikované: 22.09.2023 Aktualizované: 10.11.2025
Objekty na predaj Nová Dedinka

610,000 € 2500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÁ DEDINKA-ubytovacie zariadenie-5 x garsónka+kaviareň

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | Jabloňová | 244 m²

Publikované: 14.02.2024 Aktualizované: 10.11.2025
Domy na predaj Nová Dedinka

610,000 € 2500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ-Záhradná chata v Senci pri Striebornom jazere-VÝBORNÁ CENA-celoročné bývanie

Reality Senec

Záhradná chatka | 75 m²

Ponúkame na predaj zachovalú murovanú záhradnú chatu s pekným pozemkom v pokojnej rekreačnej lo

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Senec

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

SENEC-2 izbový byt s loggiou v centre mesta-TOP LOKALITA

Reality Senec

2 izbový byt | Hollého | 55 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Senec

175,000 € 3182 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Rodinné domy na predaj (23070)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie