Predaj, stavebný pozemok o výmere 1.363 m2 v intraviláne obce Pernek, okres Malacky

Reality Pernek

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,363 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1.363 m2 v intraviláne obce Pernek neďa

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Pernek

95,000 € 70 €/m²

Znížená cena pre RODINNÝ DOM V ATRAKTÍVNEJ LOKALITE - obec ZÁBORSKÉ, PREŠOV

Reality Záborské

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

POKOJ VIDIEKA, KOMFORT MESTA! Exkluzívne ponúkame na predaj poschodový rodinný dom v obci Zábor

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Záborské

245,000 € 1633 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Štýlový 2 izbový byt v novostavbe s veľkou terasou 39 m² na Kramároch – Ďumbierska ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska | 56 m²

Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zariadený 2 izbový byt v obľúbenej a vyhľadávanej loka

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok v Moravanoch nad Váhom (418 m²)

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 418 m²

STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ – nová obytná lokalita, Moravany nad Váhom Realitná kancelária real

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

77,330 € 185 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadáte únik z mesta, ponúkame na predaj slnečný pozemok s chatkou

Reality Bohdanovce nad Trnavou

Záhrada | Bohdanovce nad Trnavou | 406 m²

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI: Ak hľadáte únik z mesta, máme pre Vás na predaj slnečný pozemok

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bohdanovce nad Trnavou

59,900 € 148 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: garsónka priamo v centre mesta Humenné - ul. Gorkého

Reality Humenné

Garsónka | Gorkého | 22 m²

Ponúkame na predaj garsónku o výmere 22,02 m², nachádzajúcu sa v lukratívnej lokalite priamo v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

53,000 € 2409 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

KOMPLETNE ZARIADENÝ 2-IZB. BYT, NOVÝ JANTÁR, GARÁŽOVÉ STÁTIE, JANTÁROVÁ UL.

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 49.79 m²

Vo zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izb. byt vo Bratislave - mestská časť Jarovce. Stač

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 4901 €/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt v Starom Meste – Gunduličova ulica, pri Prezidentskom paláci, komfortné mestské bývanie v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličova | 53.24 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na prenájom útulný 2-izb

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

770 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Obchodný priestor 107 m² s prémiovým vstupom z ulice | ideálny pre showroom, kliniku alebo reprezentatívne služby

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | 107 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj nebytový/obcho

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

169,900 € 1588 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nový 1-izbový byt v centre Bratislavy pri Modrom Kostolíku – Gajova, Staré Mesto, mestské bývanie v pešej dostupnosti centra

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Gajova | 26.03 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na prenájom moderný 1-iz

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

600 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný a moderný 3-izbový byt s lodžiou, Drobného, Dúbravka, kompletná občianska vybavenosť

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Drobného | 70 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na prenájom slnečný 3-iz

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom family friendly 4-izbový byt - Martinengova, Staré Mesto, garáž, klimatizácia

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Martinengova | 111.67 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v zastúpení klienta ponúka na prenájom zariadený 4-izbový byt s

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Štýlový byt s panoramatickým výhľadom – Vienna Gate, moderné mestské bývanie v Petržalke s rýchlou dostupnosťou centra

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Kopčianska | 62 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na dlhodobý prenájom pri

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

620 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Samostatná uzatvorená garáž so skladom, diaľkové ovládanie - Šustekova, bezpečné parkovanie a úložný priestor

Realitná kancelária Grahams Vám ponúka na prenájom samostatnú murovanú garáž-sklad s uzamykateľ

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

165 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Svetlý 4-izbový byt s krásnym výhľadom – Kramáre, Bardošova, pokojné rodinné bývanie v zeleni Nového Mesta

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bárdošova | 80.5 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj slnečný 4-izbo

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,990 € 3727 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reprezentatívne kancelárie v staromestskom štýle – Devín palác, centrum Bratislavy, ideálne pre sídlo firmy alebo služby

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Gunduličova | 56.79 m²

Realitná kancelária Grahams Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v reprezentatívnej bud

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

890 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Parkovacie miesto Ružinov – Na piesku, uzavretý areál, kamera

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Na piesku | 12 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj vonkajšie park

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

23,900 € 1992 €/m²

Parkovacie miesto Ružinov – Na piesku, uzavretý areál, investícia

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Na piesku | 13 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

24,900 € 1915 €/m²

Zariadený 4-izbový rodinný dom Rovinka – Okružná, pozemok, parkovanie, pripravený na bývanie, pokojná lokalita

Reality Rovinka

Rodinný dom | Okružná | 138 m²

PROSÍM, POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastú

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Rovinka

349,990 € 2536 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný 4-izbový byt 95 m², lodžia 11 m², 2x parkovanie, novostavba Bory, Hany Ponickej

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | Hany Ponickej | 95 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj moderný 4-izbo

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

349,990 € 3684 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Zariadený 2-izbový byt, lodžia, klimatizácia, parkovanie, Vážska, Bratislava

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Vážska | 56.13 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na prenájom zariadený 2-

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Slnečný 1-izbový byt s balkónom a parkovaním – ideálne štartovacie bývanie, Dlhá ulica, Stupava

Reality Stupava

1 izbový byt | Dlhá | 31 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj slnečný 1-izbo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Stupava

139,990 € 4516 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom moderných kancelárií v administratívnej budove Lakeside Park pri Kuchajde – výborná dostupnosť, parkovanie, biznis lokalita

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 423 m²

POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU Realitná kancelária GRAHAMS Vám v zastúpení klienta ponúka

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

GRAHAMS - Novostavba celoročne obývateľnej chaty, Ovocinár – Stupava, pokoj a príroda na dosah BA.

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | 64.22 m²

PROSÍM POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU. Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastú

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stupava

209,990 € 3270 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30436)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23075)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie