IMPREAL »»» Ružinov »» Ekonomické bývanie pre 4 osoby »» 2 izby + samostatná kuchyňa » cena 590,- (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súhvezdná | 55 m²

Ponúkame okamžite dostupné ekonomické bývanie pre štyri osoby v celkovej cene 810,- EUR (590,-

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » Exkluzívne miesto pre Vaše kancelárie » 114m2/146m2 na Hviezdoslavovom námestí (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavovo námestie | 114 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory vyššieho štandardu na naozaj ex

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

IMPREAL »» Staré Mesto » Exkluzívne miesto pre Vaše kancelárie » 87m2 v ZWIRN OFFICE (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 87 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory vyššieho štandardu v úplne nove

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,170 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» 1-izbový byt s vlastným parkingom »» novostavba Nový Ružinov » cena 490,- EUR (English text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská 47 | 32.6 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom 1-izbový byt situovaný na druhom poschodí novosta

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» 3 izb. byt - Ekonomické bývanie pre 3 osoby, samostatná kuchyňa » cena 650,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Gregorovej | 69 m²

Ponúkame okamžite dostupné ekonomické bývanie pre tri osoby v celkovej cene 800,- EUR. Tento by

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

IMPREAL »» Podunajské Biskupice » 80m2 veľký 4-izbový byt na Bieloruskej » výhľady do parku (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Bieloruská | 84 m²

Na predaj Vám ponúkame veľký, dobre dispozične riešený 4-izbový byt na štvrtom poschodí panelov

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

229,000 € 2726 €/m²

IMPREAL »» Staré Mesto »» Veľký 4 izbový byt iba 3min peši od hradu » 649.000,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Koreničova | 144.52 m²

Na predaj ponúkame mimoriadne priestranný 4 izbový byt v tichej uličke nad Palisádami, peši len

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 4491 €/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» Nový 2 izbový byt s veľkou terasou » novostavba » cena 700,- EUR ( English text inside )

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 68 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom okamžite voľný 2-izbový byt situovaný na 3. posch

Publikované: 24.11.2020 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IMPREAL »» Staré Mesto » 2(3) izbový byt v menšej rezidencii/vile (len 4 byty) 3min peši od hradu (English text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²

Na predaj ponúkame veľký, aktuálne 2-izbový byt na druhom, teda vrchom podlaží menšej rezidenci

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3947 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3947 €/m²

Ponúkame na predaj 2 bytové jednotky v Novostavbe - Vajnory - Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Hospodárska | 91.54 m²

Realitná kancelária GRAFT ponúka na predaj 2 bytové jednotky v tichej lokalite Vajnory Ponúkam

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

369,000 € 4031 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 3 izbový byt Závada okr. Veľký Krtíš

Reality Závada

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej obci Závada, okres Veľký

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Závada

54,990 € 786 €/m²

Novinka
Novinka

LUKRATÍVNY rodinný dom s multifunkčným ihriskom, Partizánske-Návojovce

Reality Partizánske

Rodinný dom | Nezadaná | 184.69 m²

Nadčasová elegancia, priestor pre rodinu a investičný potenciál v jednom. Tento výnimočný rodin

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Partizánske

349,000 € 1890 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

POSLEDNÝ POZEMOK V PREDAJI IHNEĎ K VÝSTAVBE

Reality Dolný Bar

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 563 m²

Ponúkame Vám na predaj posledný stavebný pozemok v novej lokalite v obci Dolný Bar na ulici Hla

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Bar

56,000 € 99 €/m²

NA PREDAJ – Moderný 4-izbový rodinný dom pri jazere, Bojnice – Kúpele

Reality Bojnice

Rodinný dom | Na Chmeľnici | 93 m²

Mgr. Lea Matušková ponúka na predaj jedinečný 4-izbový rodinný dom typu bungalov nachádzajúci s

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bojnice

339,000 € 3645 €/m²

Novinka
Novinka

SLNEČNÝ 3.IZB BYT S BALKÓNOM A PIVNICOU - ADYHO, LUČENEC

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica Adyho | 76.7 m²

Hľadáte priestranný, slnečný 3 izb. byt s balkón a pivnicou na dobrej adrese a krásnym výhľadom

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Lučenec

88,000 € 1147 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLNEČNÝ INVESTICNÝ STAVEBNÝ POZEMOK 1845m2, VINOSADY, PEZINOK

Reality Vinosady

Pozemok pre rodinné domy | Muškátová | 1,845 m²

1BCR ponúka exkluzívnom zastúpení na predaj veľkorysý investičný pozemok na výstavbu rodinných

Publikované: 12.04.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Vinosady

283,900 € 154 €/m²

/VIDEO/ VEĽKÝ 1 IZB. BYT S PAVLAČOU - ŠANCOVÁ, NOVÉ MESTO, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Šancová | 43.5 m²

VIDEO OBHLIADKA: https://youtu.be/5VcU6c9IAeY 1.BCR exkluzívne ponúka na prenájom veľkého pavl

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

520 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 4 -izbový byt 127,77 m2 , A2, Rezidencia Murgašova Žilina.

Reality Žilina

4 izbový byt | Murgašova | 127.77 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný a svetlý 4-izbový byt s prekrásnym výhľadom s celkov

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

463,746.9 € 3541 €/m²

Prenájom nadštandardný 2-izbový byt REZIDENCIA MURGAŠOVA .

Reality Žilina

2 izbový byt | Murgašova | 50.32 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardný 2-izbový byt REZIDENCIA MURGAŠOVA . Celková výmera byt

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Žilina

1,200 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Predaj nový 2izbový presvetlený apartmán s krásnym výhľadom a veľkým balkónom v Terchovej

Reality Terchová

Apartmán | Mládežnícka | 54.03 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne presvetlený 2izbový apartmán o výmere 54,03 m2. K apartmánu patrí

Publikované: 17.12.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Terchová

281,870.49 € 4135 €/m²

Apartmány Jánošík, Terchová - predaj veľkorysý 2izbový apartmán s balkónom, skladom a parkovacím miestom

Reality Terchová

Apartmán | Mládežnícka | 69.24 m²