2-izb. byt, v projekte Nový Jantár, Jarovce

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 47.05 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt na ul. Jantárova, Jarovce v projekte Nový Jantár. Výmera 47,05 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 5186 €/m²

Novinka
Novinka

Oplotené spevnené plochy, Stupava

Reality Stupava

Zmiešaná zóna | 2,611 m²

V Stupave, na Devínskej ceste, ponúkame na prenájom spevnené plochy situované v kompletne oplot

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na prenájom Stupava

1.6 €/m2/mesiac 2 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Na predaj: rodinný dom, garáž, holodom, Garden Town 1, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Nevyplnená | 172 m²

Re/max realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj bývanie v 4 izbovom rodinnom dome s pra

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

350,000 € 2035 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ: OBCHODNÝ PRIESTOR - CENTRUM, 61m2, DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | Nevyplnená | 61 m²

Obchodný priestor v srdci pešej zóny s vysokou frekvenciou! Ide o polohu, ktorá svojou vidite

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

95,000 € 1557 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 4 izbový rodinný dom, dvojgaráž, Garden Town 1, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Nevyplnená | 175 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

350,000 € 2000 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 644m2 pozemok vhodný na výstavbu RD, Michal na Ostrove

Reality Michal na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 644 m²

RE/MAX realitná kancelária ponúka na predaj pozemok s rozlohou 644m2 vhodný na výstavbu RD v o

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Michal na Ostrove

93,000 € 144 €/m²

Novinka
Novinka

Investičná príležitosť - obchodné priestory v atraktívnej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Trnavská cesta | 120 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj obchodné priestory v atraktívnej lokalite. Radi

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

409,000 € 3408 €/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM BYT S PREDZÁHRADKOU A PARKOVNÝM MIESTOM, 37M2, LÚČKY, SKALICA

Reality Skalica

1 izbový byt | Nezadaná | 37 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradom zastúpení majiteľa ponúka na prenájom 1 izbový byt, kto

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Skalica

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaný - Na predaj nádherný 2 izbový byt v Novej Dubnici.

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | SNP | 61 m²

Predstavujem Vám novinku z našej ponuky. Jedná sa o predaj nádherného 2 izbového bytu v Novej D

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

133,000 € 1966 €/m²

V PRÍPRAVE: Predaj 2i bytu v obci Rovinka

Reality Rovinka

2 izbový byt | Hlavná | 40 m²

EXKLUZÍVNE V PRÍPRAVE: Predaj 2i bytu s potenciálom v obci Rovinka len na krok od Bratislavy R

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Rovinka

145,000 € 3625 €/m²

Novinka
Novinka

Veľkolepý rodinný dom s administratívnou jednotkou v žiadanej lokalite

Reality Prievidza

Rodinný dom | Bottova | 420 m²

Hľadáte dokonalé miesto, kde môžete konfortne bývať a zároveň viesť svoje podnikanie pod jednou

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Prievidza

495,000 € 1179 €/m²

Novinka
Novinka

Rekreačné a hospodárske pozemky v časti Bardejovská Zábava

Reality Bardejov

Iný poľnohosp. pozemok | Bardejovská Zábava | 0 m²

Ponúkame na predaj Rekreačné a hospodárske pozemky v Bardejove, časť bardejovská Zábava v extra

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
Novinka
Novinka

ID 3199 Predaj: 2 izbový byt, centrum

Reality Žilina

2 izbový byt | Juraja Fándlyho | 52 m²

ID 3199 Predaj: 2 izbový byt, centrum Predáme zariadený 2 izbový byt na ulici J. Fándlyho o r

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

188,000 € 3615 €/m²

Novinka
Novinka

Top ponuka v Borši: Nadštandardný 3i byt, 2 terasy a bezproblémové parkovanie

Reality Hrubá Borša

3 izbový byt | 96.49 m²

Hľadáte výnimočné bývanie, ktoré spája komfort bytu so súkromím rodinného domu? Ponúkame na pre

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Hrubá Borša

259,000 € 2684 €/m²

Novinka
Novinka

3-izb. byt s veľkou terasou a garážou pri lesoparku Železná studnička

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kysucká | 152 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti lesoparku Železná st

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

615,000 € 4046 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Trojka na Štefánikovej ulici v Michalovciach.

Reality Michalovce

3 izbový byt | Štefánikova | 74 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka: Na predaj 3 izbový byt s balkónom vo vyhľadavanej lokalite na Šte

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

148,000 € 2000 €/m²

Novinka
Novinka

Projekt Javorina Lubina - pripravujeme novú etapu výstavby

Reality Lubina

Rodinný dom | Nezadaná | 145 m²

V Projekte Javorina, Lubina v obľúbenej lokalite pripravujeme novú etapu výstavby. Pripravujeme

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lubina

238,000 € 1641 €/m²

3-izbový byt s loggiou na predaj, Košice – Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ondavská | 65 m²

3-izbový byt v pôvodnom stave na Ondavskej ulici v Košiciach – Terasa. 65 m², loggia, pivnica a

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

210,000 € 3231 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Keď chcete viac než len dom – chcete výnimočnosť

Reality Poprad

Apartmánový dom | Na Letisko | 250 m²

Keď chcete viac než len dom – chcete výnimočnosť Existujú nehnuteľnosti, ktoré si pozriete. A

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Poprad

559,000 € 2236 €/m²

Novinka
Novinka

** Exkluzívny rodinný dom **

Reality Marianka

Rodinný dom | Nad Bednárovým | 242.8 m²

Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Marianka

670,000 € 2759 €/m²

** Skolaudovaný dom s tepelným čerpadlom **

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | Klátovská cesta | 84 m²

Hľadáte dokonalé spojenie pekného obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento krásny

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

239,900 € 2856 €/m²

** Krásne priestranný rodinný dom v tichom prostredí ** stačí sa už len nasťahovať

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Nová | 142 m²

Ponúkame Vám veľmi pekný priestranný 4izbový rodinným dom, ktorý ponúka pohodlné bývanie v obci

Publikované: 03.06.2024 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

Info v RK

** Priame pripojenie na R7 ** Byty s predzáhradkou alebo terasou a parkovacím státím

Reality Šamorín

3 izbový byt | Bratislavská | 88.35 m²

Ponúkame na predaj nové byty v projekte Shamot Village, v mestkej časti Šamorín s výbornou dost

Publikované: 08.05.2023 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2164 €/m²

** Krásna záhrada na pozemku s rozlohou 994 m2**

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 944 m²

V záhradkárskej lokalite Žabí Majer ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 944 m2 v záhradkárske

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 11.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

129,999 € 138 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie