** Krásna záhrada na pozemku s rozlohou 994 m2**

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 944 m²

V záhradkárskej lokalite Žabí Majer ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 944 m2 v záhradkárske

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 11.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

129,999 € 138 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Chyžné, okres Revúca

Reality Chyžné

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 894 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v pokojnej obci Chyžné v okrese Revúca, vhodný na výstavbu r

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Chyžné

30,000 € 34 €/m²

Novinka
Novinka

KVALITNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3-I BYT - KLÍMA, LOGGIA A PIVNICA

Reality Nitra

3 izbový byt | Petzwalova | 65 m²

NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA – 186.900 € BYT, DO KTORÉHO SA ZAMILUJETE PRI PRVOM KROKU ✨ Niektoré byty s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÝ 1IZBOVÝ BYT V CENTRE NITRY S NÁJOMNÍKOM A VÝNOSOM

Reality Nitra

1 izbový byt | Coboriho | 30 m²

TOP INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE NITRY BYT, KTORÝ ZARÁBA OD PRVÉHO DŇA Nie všetky nehnuteľ

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 4333 €/m²

Novinka
Novinka

ZNÍŽENÁ CENA 2,5 I BYTU V DOME-TERASA,ZÁHRADA,PARKOVANIE

Reality Nitra

Rodinný dom | Žilinská | 60 m²

NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA – 154.900 € MESTSKÁ ADRESA. SÚKROMIE DOMU. ŽIVOTNÝ ŠTÝL, KTORÝ SA NEODMIEŤA.

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nitra

154,900 € 2582 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ POZEMKU NA ZOBORE SO STAVEBNÝM POVOLENÍM A PROJEKTOM

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornohorská | 1,194 m²

TOP INVESTIČNÁ PONUKA NA ZOBORE – POZEMOK, KTORÝ SA NEPREDÁVA KAŽDÝ DEŇ Existujú adresy, ktoré

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

197 €/m2 197 €/m2

Novinka
Novinka

NÁDHERNÁ HISTORICKÁ BUDOVA V CENTRE BANSKEJ BYSTRICE (1700m2)

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Námestie SNP | 1,770 m²

SKVELÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Reality Banská Bystrica

Historický objekt | Námestie SNP | 1,770 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Novinka
Novinka

REB.SK Predaj 3-izbového bytu 88.35m2 len 15 minút od Bratislavy

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šamot | 88.35 m²

REB.SK ponúka na predaj 3 izbový byt s parkovacím miestom a pivnočnou kobkou v cene. Priestrann

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2164 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

NADŠTANDARDNÝ BYT V REZIDENČNEJ ZÓNE S NÁDHERNOU TERASOU (80M2) A PARKOVACÍM MIESTOM (151,38m2)

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²

ACCENT REAL ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský život s vysokou m

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

285,000 € 3993 €/m²

Novinka
Novinka

2 IZBOVÝ BYT V UZAVRETOM AREÁLI S KRÁSNOU VEĽKOU TERASOU A PARKOVACÍM MIESTOM (151,38m2)

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²

ACCENT REAL ponúka na predaj veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský živ

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

285,000 € 3993 €/m²

Novinka
Novinka

REB.SK Predaj nebytových priestorov vhodných pre firmu

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Na piesku | 106 m²

REB.SK ponúka na predaj nebytový priestor vhodný pre menšiu firmu. Nachádza sa na ulici Na Pie

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 2538 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ KOMPLETNE ZREKONŠTROVANÉHO 3 IZBOVÉHO BYTU S LÓGIOU A PIVNIČNOU KOBKOU V NÍZKOM PANELOVOM DOME S VÝŤAHOM

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Ožvoldíková | 71.19 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom – Ožvoldíkova, Bratislava - Dúb

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

245,000 € 3441 €/m²

Novinka
Novinka

REB.SK, Predaj 7 izbový rodinný dom, 254 m2, Horský park, BA I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | mozartova | 254 m²

REB.SK ponúka na predaj 7 izbový rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami a záhradou v prestížne

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 2717 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

PRENÁJOM POSLEDNÝCH ZARIADENÝCH KANCELÁRIÍ S PARKOVACÍMI MIESTAMI - FREKVENTOVANÁ IVANSKÁ CESTA

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Ivanská cesta | 38 m²

ACCENT REAL ponúka na prenájom posledné voľné kancelárie s výmerou 19 m2 a 38 m2 situované v a

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

242 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ 3 IZBOVÉHO BYTU S BALKÓNOM - V CENTRE MOSONMAGYARÓVÁR

Reality Mosonmagyaróvár

3 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Mihaly

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom a pivnicou,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Mosonmagyaróvár

115,900 € 1811 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM PEKNÉHO, NOVÉHO,KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÉHO 2 IZBOVÉHO BYTU NA STREČIANSKEJ ULICI S PIVNIČNOU KOBKOU

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Strečianska | 42 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt na ulici Strečnians

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

LUKRATÍVNE KANCELÁRSKE PRIESTORY V ŠIRŠOM CENTRE BRATISLAVY PRI OC AVION

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 232.2 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom lukratívne kancelárske priestory na Trnavskej ceste,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

ROŽNÝ VOĽNÝ STAVEBNÝ POZEMOK (612M2), SKVELÁ POLOHA - MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Ľ. Podjavorinskej | 612 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v novovznikajúcej lokalite rodinných domov na Po

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

199,999 € 327 €/m²

Novinka
Novinka

Murovaná, zateplená chata s krásným pozemkom 1028 m2 - Bakchus vile - PIEŠŤANY

Reality Piešťany

Chata, drevenica, zrub | Ratnovská zátoka | 80 m²

Ak hľadáte pokojne miesto v prírode na oddych a relax s rodinou a deťmi, ale zároveň chcete zos

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Piešťany

135,000 € 1688 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj, 1i byt, Horná Štubňa, RES GROUP

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | Horná Štubňa | 55 m²

Ponúkame na predaj 1i rodinný dom v dvojdome v Hornej Štubni. Dom je v pôvodnom stave vhodný n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

49,900 € 907 €/m²

Novinka
Novinka

2izbový tehlový byt v Novom Meste nad Váhom, mesto s nedostatkom bytov

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | 78 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový tehlový byt s veľkým potenciálom na rekonštru

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

127,000 € 1628 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj IDEÁLNY stavebný pozemok 506m2 v novovybudovanej časti v obci Bernolákovo, všetky IS

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Kondrótova | 506 m²

Ponúkame na predaj IDEÁLNY stavebný pozemok v novovybudovanej časti v obci Bernolákovo. Nachádz

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

195,000 € 385 €/m²

Novinka
Novinka

2-IZBOVÝ BYT S TERASOU, 57 m², ŽILINA - SLNEČNÉ TERASY

Reality Žilina

2 izbový byt | Mateja Bela | 74.6 m²

Hľadáte 2-izbový byt s veľkou terasou a vlastným parkovaním, ktorý je kompletne zariadený a ihn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

199,990 € 2681 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie