2-izbový byt s parkovaním a balkónom, Rača–Kadnárova, 55 m2

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 54 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt s balkónom, vlastným parkovacím

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

CreeX Reality - rezidenčný pozemok so súkromnou prístupovou cestou - Piešťany

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | 718 m²

CreeX Reality a Zoltán Varga ponúkajú vo výhradnom zastúpení na predaj stavebný pozemok v meste

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

179,130 € 249 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

PREDAJ 3-izbový VEĽKÝ byt Prešovská ulica NIVY s garážou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prešovská | 107.31 m²

BROKER CONSULTING ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj priestranný 3-izbový byt s garážou v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,000 € 3252 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

AXIS REAL | Slnečný 3-izb.byt s lodžiou, BA V Petržalka, Belinského

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Belinského | 73 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/TI P

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

640 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

AXIS REAL | 2-izb. byt, NOVOSTAVBA "ALBERO", BA V. Petržalka, Bosákova

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bosákova | 61 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/AAN

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

AXIS REAL | 5-izbový TEHLOVÝ dom s GARÁŽOU v pôvodnom stave, Jelka

Reality Jelka

Rodinný dom | Stodolova | 164 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACZ

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Jelka

169,500 € 1034 €/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Moderný 3-izbový byt neďaleko električky po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Drobného | 71 m²

Predáme 3-izbový byt po práve dokončenej kvalitnej kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci sa na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

264,900 € 3731 €/m²

Krásny 3-izbový byt na začiatku Dúbravky po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Beňovského | 75 m²

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

274,900 € 3665 €/m²

SKOLAUDOVANÉ-VILADOMY PEREŠ 3 izb. byt s vlastnou záhradou a 2xparkovanie

Reality Košice-Pereš

3 izbový byt | Bystrická | 150 m²

Proximityreal ponúka na predaj výnimočný rezidenčný projekt VILADOMY PEREŠ. Vieme, že hľadáte k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Pereš

306,500 € 2043 €/m²

Novinka
Novinka

stavebný pozemok v Hrubej Borši na predaj

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre bytovú výstavbu | Jazerná | 539 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Hrubej Borši na Jazernej ulici. Pozemok je o výmere

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

240 €/m2 240 €/m2

Novinka
Novinka

Pozemok so stavebným povolením v Jablonovom - 1 786 m²

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,786 m²

Tam, kde les rozpráva príbeh vášho budúceho domova , miesto kde príroda stráži ticho a potok ne

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

255,000 € 143 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj moderny 4-izbový rodinný dom v Dunajskej Lužnej

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Slivková | 94 m²

Beplan reality ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v obľúbenej lokalite Dunajská Lužn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

395,000 € 4202 €/m²

Novinka
Novinka

5 – IZB. RD, BAZÉN, SAUNA, ZAHRADNÝ DOMČEK, PIVNICA, ul., ŠÚLOVSKÁ, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Súľovská | 250 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na prenájom dvojpodlažný 5 – izbový rodinný dom s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

3,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

ELEGANTNÝ BYT S TERASOU PRI ŽELEZNEJ STUDNIČKE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 123 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný byt situovaný v obľúbenom rezidenčnom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

479,000 € 3894 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT NA 40. POSCHODÍ EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 125.83 m²

FEDORS Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt na 40. poschodí Eurovea Tower. V Eur

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

990,000 € 7868 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ATRAKTÍVNY 5 IZBOVÝ BYT SO STREŠNOU TERASOU V PROJEKTE VILY VEDUTA

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Hany Meličkovej | 165 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 4-5 izbové penthousy v projekte VILY VEDUTA. Tento projekt spája

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

ELEGANTNÉ 3-IZBOVÉ APARTMÁNY VO VÝNIMOČNOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staromestská | 69.46 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka elegantný 3-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na S

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

435,000 € 6263 €/m²

ŠTÝLOVÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V TICHEJ LOKALITE S VÝHĽADOM DO ZELENE

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Devínska cesta | 116 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkorysou terasou v pr

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

586,900 € 5059 €/m²

NOVOSTAVBA _ Stupava _ 2i byt _ Predaj

Reality Stupava

2 izbový byt | Dlhá | 64 m²

NOVOSTAVBA _ Elegantný svetlý 2 izbový byt v obci Stupava na Dlhá ul. ponúkame na predaj. Byt

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Stupava

189,000 € 2953 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom, 2 izbový byt, Šaľa

Reality Šaľa

2 izbový byt | Kukučínova | 67 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľad

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

*Investičná príležitosť – novo-rekonštruovaný priestor na Airbnb*

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Vajnorská | 136 m²

Ponúkame na predaj atraktívny, kompletne novo zrekonštruovaný priestor s výmerou 136,30 m² vo v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

PRENÁJOM 2 PARKOVACÍCH MIEST V KRYTEJ GARÁŽI V 2DUBOCH

Ste unavení po celom dni v práci a nebaví Vás neustále hľadať parkovacie miesto ? Chcete mať sv

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

75 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Moderný, pekný 2i byt 62 m2, s klimatizáciou, zasklená lodžia

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný, pekný 2i byt 62 m2, s klimatizáciou, zasklená lodžia Dispozícia: cel

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Krásny, slnečný 2i byt 54 m2, s klimatizáciou a lodžiou, PRI MÝTE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 54 m²

EXPAT EXPERTS | Krásny, slnečný 2i byt 54 m2, s klimatizáciou a lodžiou, v novostavbe PRI MÝTE