NA PÁNTOCH - pozemok 1849 m2, PRÁVOPLATNÉ UR na vybudovanie PREVÁDZKOVEJ BUDOVY

Reality Bratislava-Rača

Iný stavebný pozemok | Na pántoch | 1,849 m²

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ pozemok určený na vybudovanie prevádzkovej budovy/haly

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 23.08.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

259,990 € 141 €/m²

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Na pántoch | 1,849 m²

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ pozemok určený na vybudovanie prevádzkovej budovy/h

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

259,990 € 141 €/m²

Reality Bratislava-Rača

Priemyselná zóna | Na pántoch | 1,849 m²

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

259,990 € 141 €/m²

ĎURGAĽOVÁ, 2-i byt, 75 m2 – slnečný, 2 LOGGIE, REKONŠTRUKCIA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďurgalova | 74.62 m²

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ priestranný slnečný 2-izbový byt s jednoduchou možnosť

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 3471 €/m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Ďurgalova | 74.62 m²

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 3471 €/m²

HLAVÁČIKOVÁ, 4-i byt, 295 m2 – NAJVÄČŠÍ byt medzi 4-i bytmi, GARÁŽ, tichá lokalita

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Hlaváčikova | 295 m²

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ najväčší 4-izbový byt vo svojej kategórii. Obrovskou

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

599,900 € 2034 €/m²

NOVÁ REKONŠTRUKCIA - 3 IZB. BYT, LOGGIA, DÉNEŠOVÁ ULICA, KOŠICE

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Dénešova | 72 m²

Ponúkame na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

258,990 € 3597 €/m²

Novinka
Novinka

Veľký 2 izbový byt 74 m2 s výnimočnou dispozíciou v príjemnej lokalite Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a výborne dispozične riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

225,000 € 3041 €/m²

Novinka
Novinka

Záhrada s rozlohou 931 m2 a krásnym výhľadom v obci Sokolovce

Reality Sokolovce

Záhrada | - | 931 m²

V obľúbenej záhradkárskej oblasti v Sokolovciach ponúkame na predaj slnečný pozemok s rozlohou

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

30 €/m2 30 €/m2

Novinka
Novinka

Prenájom luxusného 2 izbového bytu v EUROVEA TOWER 32 poschodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 60 m²

Na prenájom luxusný 3 izbový byt s krásnym výhľadom a parkovaním v EUROVEA TOWER, Pribinova uli

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,450 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

HD REALITY, prenájom, obchodný priestor v centre mesta Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

Obchodné priestory | Nezadaná | 80 m²

Realitná kancelária HD Reality v zastúpení Kristíny Kikinderovej ponúka na prenájom lukratívny,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Veľký Krtíš

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ: Stavebný pozemok v obci Dunajská Lužná – Nové Košariská

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | Jarná | 608 m²

Na predaj atraktívny stavebný pozemok v zastavanej časti obce Dunajská Lužná – Nové Košariská,

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 29.07.2025
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

206,600 € 340 €/m²

2 iz. byt blízko jazera ŠTRKOVEC, tehlový dom, voľný od 1.6.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sečovská | 52 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v tehlovom dome na ul. Sečovská o výmere 52 m2 + balkón 2 m2

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Byt 3 izbový s balkónom 91 m2 - kompletne zariadený v Poprade - ODPORÚČAME !!!

Reality Poprad

3 izbový byt | Novomeského | 91 m²

REALITY TATRY - Exkluzívne ponúkame na prenájom veľmi pekný a priestranný kompletne zariadený 3

Publikované: 08.11.2023 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Poprad

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Byt 2 izbový s loggiou Vysoké Tatry - Dolný Smokovec TOP STAV, ODPORÚČAME !!!

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 48 m²

REZERVOVANÉ !!! "REALITY TATRY – Váš spoľahlivý partner v realitách v lokalite POPRAD - TATRY

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

179,900 € 3748 €/m²

Stavebné pozemky pri Púchove v obci Dolné Kočkovce od 686 m2 do 1658 m2

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Dolné Kočkovce | 682 m²

REALITY TATRY - Ponúkame na predaj stavebné pozemky situované vo veľmi peknej a tichej lokalite

Publikované: 14.01.2019 Aktualizované: 01.08.2025
Pozemky na predaj Púchov

132 €/m2 132 €/m2

Apartmán 2 izbový s parkovacím státím - TOP STAV, TOP LOKALITA - ODPORÚČAME !!!

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Starý Smokovec | 43.5 m²

REALITY TATRY - EXKLUZÍVNE vám ponúkame na prenájom dvoj izbový apartmán priamo v srdci Vysokýc

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Vysoké Tatry

1,100 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Stavebné pozemky v Top lokalite s kompletnými IS a kompletnou príjazdovou cestou s osvetlením vo Veľ

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | nezadaná | 818 m²

REALITY TATRY - realitná kancelária vám ponúka na predaj stavebné pozemky s kompletnými inžinie

Publikované: 24.11.2020 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

220 €/m2 220 €/m2

Nádherný stavebný pozemok - TOP VÝHĽAD - Uloža / LEVOČA - ODPORÚČAME !!!

Reality Uloža

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 720 m²

REZERVOVANÉ !!! REALITY TATRY - Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok, ktorý sa nachád

Publikované: 02.04.2024 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Uloža

64,000 € 89 €/m²

Apartmánový 2 izbový byt 46 m2 s parkovacím miestom vo Veľkej Lomnici - ODPORÚČAME !!!

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | Tatranská | 46 m²

REALITY TATRY - EXKLUZÍVNE !!! Ponúkame na prenájom pekný 2 izbový apartmán 46 m2 s výhľadom n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Veľká Lomnica

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NOVÉ 3 izbové BYTY V CENTRE POPRADU - TOP LOKALITA, Výhľad - ODPORÚČAME !!!

Reality Poprad

3 izbový byt | Francisciho | 94 m²

REALITY TATRY - Ponúkame na predaj nové byty v samotnom centre v novostavbe na ulici Franciscih

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 02.07.2025
Byty na predaj Poprad

265,000 € 2819 €/m²

Mezonetový byt 3 izbový s loggiou, krbom a garážovým státím v širšom centre - ODPORÚČAME !!!

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 94 m²

REALITY TATRY – Váš spoľahlivý partner v realitách pod Tatrami. EXKLUZÍVNE vám ponúkame na pr

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

249,000 € 2649 €/m²

Slnečný 3 izbový byt s terasou a garážou v Poprade bytový dom JAVOR - TOP STAV a LOKALITA !!!

Reality Poprad

3 izbový byt | Podtatranská | 76 m²

PRENAJATÉ !!! Aj tento byt má už svojho nového nájomcu. Ak aj vy uvažujete nad prenájmom svoj

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Byty na prenájom Poprad

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA - BUNGALOV v TOP lokalite POPRAD - TATRY - ODPORÚČAME !!!

Reality Veľký Slavkov

Rodinný dom | Tatranská | 155 m²

REALITY TATRY – Váš spoľahlivý partner v realitách pod Tatrami. Ponúkame na predaj rodinný dom

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Domy na predaj Veľký Slavkov

359,000 € 2316 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1379)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30407)
Byty na predaj v Bratislave (8542)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23086)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie