TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | RODINNÉ DOMY – PREDPREDAJ ZA UVÁDZACIE CENY | DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Hlohovec

Rodinný dom | 128 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj 4-izbové samostatne stojace rodinné domy v rámci pre

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Hlohovec

250,008 € 1953 €/m²

Novostavba, 5-izbový RD, UP 114 m2, pozemok 304 m2.

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Hlboká cesta | 114 m²

Predáme novostavbu RD - dvojpodlažnú 1/2 dvojdomu v obci Chorvátsky Grob. Dom je 5-izbový,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

328,000 € 2877 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 2-izbový byt na prenájom na Záhradníckej ulici - krátkodobý prenájom!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Záhradnícka | 50 m²

Ponúkame na krátkodobý prenájom (od 12. mája do 22. júna) pekný a zariadený 2-izbový byt vhodný

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

630 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom 150m2 v pôvodnom stave. Pozemok 513m2 šírka 14m

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Istrijská | 150 m²

Rodinný dom v pôvodnom stave 150m2, nutná kompletná rekonštrukcia. Veľký rovinatý pozemok 513m

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

130,000 € 867 €/m²

Novinka
Novinka

Mám vážny záujem o kúpu 1-izbového bytu alebo garsónky

Reality Trnava

1 izbový byt | Nezadaná | 20 m²

Súrne hľadám na kúpu v 1-izbový byt /alebo GARSÓNKU/ aj v úplnom pôvodnom stave vhodný aj na ko

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Kúpa 3-izbového bytu

Reality Trnava

3 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Máme záujem o kúpu 3-izbového bytu v Trnave aj v úplne pôvodnom stave vhodný na kompletnú rekon

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Ateliér 16m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre výrobu | Račianska | 15.6 m²

Ponúkame na prenájom ateliér na 1 poschodí so samostatným prístupom s vodou. Priestor je v uzam

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

10.3 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Na prenájom 2‑izbový byt v Trnave – ARBORIA

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská ulica | 45 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na prenájom kompletne zariadený 2‑izbový byt s výmerou 45 m²,

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Elegantný, kompletne zariadený 2 izbový byt, Arboria, Novomestská

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská ulica | 50.58 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na prenájom priestranný a vkusne zariadený 2 izbový byt vo vy

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj: Výnimočný 5-izbový rodinný dom s panoramatickým výhľadom a nádhernou záhradou – Vinosady

Reality Vinosady

Rodinný dom | Pezinská | 178 m²

Hľadáte pokojné rodinné bývanie v krásnom prostredí vinohradov, no zároveň s rýchlou dostupnosť

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vinosady

389,000 € 2185 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÝ - 2 izb BYT v štandarde DOLNÁ ULICA - CENTRUM Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Dolná | 65 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 2 izbový byt v úplnom centre Banskej By

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

262,900 € 4045 €/m²

Veľkorysé 3-izbové byty v projekte PONT – bývanie, ktoré spája

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 90 m²

Fedors Group Vám ponúka na predaj 3-izbové byty v projekte PONT Tento projekt spája kvalitnú a

Publikované: 12.07.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

434,000 € 4274 €/m²

2 izb BYT v NOVOSTAVBE v štandarde DOLNÁ ULICA - CENTRUM Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Dolná | 57 m²

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

242,900 € 4261 €/m²

TREEF | 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii 62m2 Na Hlinách TRNAVA

Reality Trnava

3 izbový byt | Na Hlinách | 62 m²

TREEF | 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii 62m2 Na Hlinách TRNAVA Ponúkame na predaj 3-i

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trnava

168,500 € 2718 €/m²

Bývajte pod Tatrami: Výnimočné stavebné pozemky IBV Brezinka

Reality Pribylina

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Mateja Šuňavca | 631 m²

POSLEDNÁ ŠANCA NA BÝVANIE POD TATRAMI! Záujem o bývanie v srdci Liptova neutícha! Máme pre v

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Pozemky na predaj Pribylina

119 €/m2 119 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 668 m²

POSLEDNÁ ŠANCA NA BÝVANIE POD TATRAMI! Záujem o bývanie v srdci Liptova neutícha! Máme pre vás

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

119 €/m2 119 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované,predaj 3-izbového bytu, Svätoplukova, Púchov

Reality Púchov

3 izbový byt | Svätoplukova | 83 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný trojizbový byt s balkónom v novostavbe v Púchove. Byt o výmere 76

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Púchov

184,261 € 2161 €/m²

Znížená cena predaj 3-izbový byt s výmerou 72,46m2 vo výstavbe Bolešo

Reality Bolešov

3 izbový byt | Nezadaná | 72.46 m²

Pripravili sme pre vás akciu -5.000,-€ +DPH. Neváhajte nás kontaktovať ešte dnes. Bližšie infor

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bolešov

163,189.02 € 2481 €/m²

Predaj 3-izbového bytu, Svätoplukova, Púchov

Reality Púchov

3 izbový byt | Svätoplukova | 73.9 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný trojizbový byt v novostavbe v Púchove. Byt o výmere 73,9 m2 sa nac

Publikované: 06.03.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Púchov

194,742 € 3133 €/m²

Exkluzívne na predaj murovaná záhradná chata, Mojšová Lúčka

Reality Žilina

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 40 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj murovanú chatu, ktorá sa nachádza v mestskej časti Mojšová Lú

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

59,000 € 1475 €/m²

Predaj, dvojpodlažný rodinný dom, Bytča, Exkluzívne Reality IQ

Reality Bytča

Rodinný dom | Pšurnovická | 260 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vlastniť priestranný rodinný dom po rekonštrukcii v pokojnej

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bytča

240,000 € 923 €/m²

Exkluzívne na predaj stavebný pozemok 1008 m2, Ďurčiná pri Rajci

Reality Rajec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,008 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rovinatý stavebný pozemok, ktorý sa nachádza na začiatku obce

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Rajec

95,000 € 94 €/m²

Prenájom, nebytový priestor, centrum, Žilina

Reality Žilina

Obchodné priestory | Geromettova | 145 m²

Ponúkame na prenájom vzdušný, otvorený, komerčný priestor o výmere 145 m² v top frekventovanej

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj, dvojpodlažný rodinný dom, Bánová, Exkluzívne Reality IQ

Reality Žilina

Rodinný dom | Bláhova | 248 m²

Predstavte si miesto, kde každý deň začína pokojom, vôňou kávy z kuchyne a výhľadom na zeleň. M

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Žilina

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23088)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Upresniť hľadanie