1 izbový byt | Vajnorská | 32 m²
Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite v novostavbe NOV
850 €/mesiac 27 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 465 m²
Exkluzívna ponuka od realitnej kancelárie GOFAR ! Pre náročných klientov ponúkame exkluzívne n
1,100,000 € 2366 €/m²
Rodinný dom | 188 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj jedinečný 5-izbový rodinný dom s
Cena dohodou
Iný objekt | Plavecký Mikuláš | 468 m²
Budova s atraktívnou polohou sa nachádza v obci Plavecký Mikuláš, ktorá je známou turisticko
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,547 m²
Realitná spoločnosť PRIUS company, Vám v exkluzívnom zastúpení predávajúceho, predstavuje na pr
149,000 € 96 €/m²
Záhrada | 572 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám prináša jedinečnú príležitosť vlastniť kúsok pokoja v obľúbenej v
147,990 € 259 €/m²
3 izbový byt | Údernícka | 61.07 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj moderný a nadštandardne vybavený
279,999 € 4585 €/m²
2 izbový byt | Kuzmányho | 153.56 m²
Objavte dokonalý domov spájajúci luxus, moderný dizajn a jedinečnú polohu. Tento priestranný 2-
361,800 € 2356 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 104 m²
Ponúkame Vám na predaj chalupu-drevenicu s vysporiadaným pozemkom 800 m2 a dvomi rozostavanými
129,000 € 1240 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Kmeťova | 1,808 m²
Realitný maklér Peter Madleňák Vám exkluzívne iba u mňa – ponúka na predaj stavebný pozemok o v
149,000 € 82 €/m²
Reštaurácia | Národná | 770 m²
Ponúkame na prenájom výnimočný gastro priestor v srdci Žiliny, na frekventovanej Národnej ulici
10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | 2,452 m²
Ponúkame Vám exkluzívne krásny veľký pozemok priamo na Golfovej ulici, neďaľeko známeho golfové
190 €/m2 190 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Obchodná | 168 m²
FinReal go ponúka na predaj investičný nebytový priestor v srdci Starého Mesta Obchodnej ulici.
650,000 € 3869 €/m²
Reštauračné priestory | Hlboká cesta | 60 m²
FinReal go ponúka na prenájom kompletne zariadenú kaviareň nachádzajúcu sa na rohu Križkovej ul
800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Hlboká cesta | 65 m²
FinReal go ponúka na predaj kompletne zariadenú kaviareň nachádzajúcu sa na rohu Križkovej ul.
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 758.34 m²
Hľadáte výnimočnú investičnú príležitosť v Nitre? Mám pre Vás niečo, čo môže v budúcnosti výraz
59,900 € 79 €/m²
Rodinný dom | Buková | 130 m²
FinReal go ponúka exkluzívne na predaj moderný 4-izbový samostatne stojaci rodinný dom – bungal
329,000 € 2531 €/m²
Obchodné priestory | Vajnorská | 30 m²
FinReal go ponúka na prenájom obchodný priestor s výkladom na Vajnorskej ulici v Bratislave mes
660 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
Priemyselná zóna | Hadovská cesta | 10,905 m²
Na predaj - celistvý pozemok o rozlohe 10 905 m2 v Komárne časť Hadovce ,určený podľa územného
34 €/m2 34 €/m2
Rodinný dom | Okružná cesta 939 | 120 m²
FINREALGO Znížená cena - NA PREDAJ - 3i Rodinný Dom v Trhová Hradská so záhradou - 20 ročná s
230,000 € 1917 €/m²
Rodinný dom | Marček | 150 m²
Ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v malebnej časti Svederníka, konkrétne v lokalite Mar
319,000 € 2127 €/m²
Obchodné priestory | Bottova | 42 m²
REPREZENTATÍVNY PRIESTOR S TERASOU V SRDCI ŽILINY: PODNIKAJTE TAM, KDE TO ŽIJE Hľadáte pre svoj
799 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hlavná | 54 m²
REALL INVEST predstavuje na prenájom moderný 2-izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Biely
530 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Na pántoch | 1,849 m²
Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ pozemok určený na vybudovanie prevádzkovej budovy/h
259,990 € 141 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.