Na predaj priestranný 5 - izbový rodinný dom, Vodárenská ul., Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

Rodinný dom | 190 m²

Na predaj priestranný 5 - izbový rodinný dom, Vodárenská ul., Zlaté Klasy ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 11.01.2026
Domy na predaj Zlaté Klasy

259,990 € 1368 €/m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk

Reality Svätý Jur

1 izbový byt | Krajinská cesta | 40.71 m²

NA PREDAJ: Rezidencia Krajinská – Svätý Jur - www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz len rezervač

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Svätý Jur

170,490 € 4188 €/m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk

Reality Svätý Jur

Objekt pre obchod | Krajinská cesta | 48.03 m²

NA PREDAJ NOVÝ PROJEKT: Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz l

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

208,900 € 4349 €/m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk

Reality Svätý Jur

3 izbový byt | Krajinská cesta | 113.51 m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz len rezervačný poplatok,

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Svätý Jur

429,900 € 3787 €/m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk

Reality Svätý Jur

2 izbový byt | Krajinská cesta | 48.3 m²

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Svätý Jur

199,900 € 4139 €/m²

Rodinný dom s veľkým potenciálom v obci Močiar, okres Banská Štiavnica

Reality Močiar

Rodinný dom | 106 m²

Rodinný dom, obec Močiar, okres Banská Štiavnica Pozemok: 583 m2 Zastavaná plocha: 106,3 m2 Po

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Močiar

49,000 € 462 €/m²

Na predaj parkovacie státie pre 2 autá

Reality Rovinka

Garáž | Kvetná | 40 m²

Fidem reality s.r.o. ponúka na predaj parkovacie státie pre dve autá, Kvetná ulica, Rovinka

Publikované: 28.06.2025 Aktualizované: 28.06.2025
Objekty na predaj Rovinka

Cena dohodou

Apollo Residence - SKOLAUDOVANÉ byty v lukratívnej časti Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 111 m²

Fidem Reality ponúka na predaj posledné SKOLAUDOVANÉ byty takmer vypredaného projektu v reziden

Publikované: 08.03.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Investičná príležitosť - Pozemky Zálesie pri Malom Dunaji.

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | U Rusa | 33,083 m²

Fidem Reality ponúka na predaj pozemky v obci Zálesie. Ide o investičnú príležitosť. Cena 80 e

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Zálesie

2,646,560 € 80 €/m²

Investičná príležitosť - Pozemky Zálesie pri Malom Dunaji.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Biskupická | 33,083 m²

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

2,646,560 € 80 €/m²

PREDAJ – Rodinný dom s bazénom pri golfe a jazre, Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Borovicová | 142.9 m²

Realitná kancelária LIVIANTE Vám exkluzívne predstavuje nehnuteľnosť, ktorá sa na trhu objavuje

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

1,300,000 € 9097 €/m²

Novinka
Novinka

Bez maklérov predám slnečný dom v lokalite Malý Slavkov ID 103799

Reality Malý Slavkov

Rodinný dom | 120 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 13.06.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Malý Slavkov

269,000 € 2158 €/m²

Bez maklérov predám slnečný dom v lokalite Nevidzany ID 100484

Reality Nevidzany

Rodinný dom | Lúčna 247 | 195 m²

Publikované: 09.10.2017 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nevidzany

274,000 € 1303 €/m²

Bez maklérov predám luxusný dom v lokalite Batizovce ID 104775

Reality Batizovce

Rodinný dom | 100 m²

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Batizovce

375,000 € 3000 €/m²

Bez maklérov predám moderný byt v lokalite Holíč ID 104610

Reality Holíč

4 izbový byt | 84 m²

Publikované: 05.09.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Holíč

150,000 € 1726 €/m²

Bez maklérov predám mimoriadne zľavnený pozemok v lokalite Drietoma ID 103190

Reality Drietoma

Lúka, pasienok | 7,600 m²

Publikované: 05.03.2021 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Drietoma

30,000 € 4 €/m²

Bez maklérov predám veľký pozemok v lokalite Veľká Ida ID 103815

Reality Veľká Ida

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 46,655 m²

Publikované: 27.06.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

1,166,375 € 25 €/m²

Bez maklérov predám slnečný pozemok v lokalite Kapince ID 104071

Reality Kapince

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,620 m²

Publikované: 14.11.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kapince

58,500 € 36 €/m²

Bez maklérov predám slnečný pozemok v lokalite Sobrance ID 105573

Reality Sobrance

Pozemok pre rodinné domy | 4,574 m²

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sobrance

100,000 € 22 €/m²

Bez maklérov predám slnečný pozemok v lokalite Dolný Lieskov ID 105585

Reality Dolný Lieskov

Lúka, pasienok | Dolný Lieskov | 3,839 m²

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Lieskov

49,907 € 13 €/m²

Bez maklérov predám Chata dom v lokalite Dolná Lehota ID 105751

Reality Bziny

Rodinný dom | Dolná Lehota | 80 m²

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bziny

160,000 € 2000 €/m²

Bez maklérov predám luxusný byt v lokalite Humenné ID 105793

Reality Humenné

3 izbový byt | Partizánska 2504/17 | 71.18 m²

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

114,900 € 1614 €/m²

Bez maklérov predám pozemok a starší dom v lokalite Bojná ID 105852

Reality Bojná

Rodinný dom | Bojná | 36 m²

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bojná

43,000 € 1194 €/m²

Bez maklérov predám slnečný pozemok v lokalite Hradište ID 105790

Reality Hradište

Rekreačný pozemok | 14,478 m²

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hradište

135,000 € 9 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30398)
Upresniť hľadanie