Pozemok na polosamote 17á - Fijaš

Reality Fijaš

Orná pôda | 1,703 m²

Pozemok sa nachádza v extraviláne obce medzi Giraltovcami a Domašou. Od cesty je široký cca 45m

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Fijaš

27,000 € 16 €/m²

člen NARKS

Pozemok na okraji obce pri Bardejove - 16árov

Reality Smilno

Orná pôda | 1,602 m²

Pozemok o rozmeroch 24 x 70 metrov sa nachádza na okraji obce Smilno. Celková výmera je 16 árov

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Smilno

52,000 € 32 €/m²

člen NARKS

Objekt bývalej školy

Reality Rovné

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame Vám bývalú školu v horskej obci Rovné. Nehnuteľnosť je v tomto čase prázdna, pripraven

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rovné

49,000 € 200 €/m²

člen NARKS

Banícky dom v horách /okres Revúca/

Reality Sirk

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj banícky domček v horskej obci Sirk-Červeňany. Dom má predsieň, chodbu, 3 izby, kuchyň

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sirk

60,000 € 600 €/m²

člen NARKS

Chalupa v horskej obci Krokava

Reality Krokava

Rodinný dom | 60 m²

Na predaj chalupa v horskej obci Krokava. Chalupa má veľkú kuchyňu, izbu, kúpeľňu, komoru a piv

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Krokava

62,000 € 1033 €/m²

člen NARKS

Chata, chalupa, samota

Reality Slovenské Ďarmoty

Rodinný dom | 0 m²

Ügyfeleink számára keresünk vidéki házat, nyaralót, parasztházat, tanyát Szlovákia déli ( Hont/

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Slovenské Ďarmoty

Cena dohodou

člen NARKS

Chata, chalupa, samota

Reality Veľký Krtíš

Vidiecky dom | 0 m²

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Veľký Krtíš

Cena dohodou

člen NARKS

Dopyt na nehnuteľnosť v južnom Slovensku (Hont/Poiplie)

Reality Cerovo

Vidiecky dom | 0 m²

Pre našich klientov hľadáme vidiecky dom, chalupu, rekreačnú nehnuteľnosť, či gazdovský dom v j

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Cerovo

Cena dohodou

člen NARKS

Chalupa s letnou kuchyňou v obci Litava

Reality Litava

Chalupa, rekreačný domček | 230 m²

V srdci nádhernej obce Litava, je na predaj gazdovský dom s letnou kuchyňou. Predná časť gazdov

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Litava

70,000 € 304 €/m²

člen NARKS

Rozsiahly pozemok na samote s pekným výhľadom na okolie neďaleko Podhájskej

Reality Radava

Orná pôda | 2,806 m²

Rozľahlý pozemok o rozlohe vyše 2800 m2 sa nachádza na samote medzi dedinkami Radava a Podhájsk

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Radava

79,900 € 28 €/m²

člen NARKS

Znížená cena! Rodinný dom v pokojnej vinárskej obci Rúbaň – ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv

Reality Rúbaň

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej a vinárskej obci Rúbaň, na pozemku o výmere 1000 m². Do

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rúbaň

26,000 € 217 €/m²

člen NARKS

Pekný pozemok pod lesom v pokojnej a tichej lokalite - Kalinov

Reality Kalinov

Pozemok pre rodinné domy | 1,351 m²

Predstavte si miesto, kde čas plynie pomalšie, kde vás obklopuje zeleň a pokoj vidieka. Presne

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kalinov

20,000 € 15 €/m²

člen NARKS

Priestranný pozemok s pôvodným domom - Kolonica, okr. Snina

Reality Kolonica

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj priestranný rovinatý pozemok o výmere 1 553 m² s ideálnymi rozmermi približn

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kolonica

36,000 € 360 €/m²

člen NARKS

Areál šiestich chatiek v Podhájskej

Reality Podhájska

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Šesť čarovných chatiek v jednom spoločnom rekreačnom rezorte v príjemnom prostredí sa nachádza

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Podhájska

830,000 € 16600 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Vidiecky domček s dušou v kúpeľnom meste Nesvady

Reality Nesvady

Chalupa, rekreačný domček | 120 m²

Hľadáte miesto, kde môžete uniknúť ruchu mesta, zhlboka sa nadýchnuť a spojiť sa s pokojom vidi

Publikované: 14.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nesvady

59,990 € 500 €/m²

člen NARKS

Usadlosť s dvomi domami a veľkým pozemkom v Devičanoch, okres Levice

Reality Devičany

Rodinný dom | 250 m²

Rozsiahla vidiecka usadlosť v obci Devičany, okres Levice, ponúka pozemok o výmere 1565 m², cel

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Devičany

93,000 € 372 €/m²

člen NARKS

515 m2 pozemok v kľudnej časti podunajskej vinárskej dedinky Moča

Reality Moča

Záhrada | 515 m²

Tento rovinatý pozemok s rozlohou 515 m2 sa nachádza na okraji vinárskej dedinky Moča, cca 1 km

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Moča

12,000 € 23 €/m²

člen NARKS

27130m2 samota obklopená lesom - Šalov, okres Levice

Reality Šalov

Farmárska usadlosť | 510 m²

Samostatne stojaca nehnuteľnosť – samota obklopená lesom z každej strany. Priamy prístup z asfa

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šalov

200,000 € 392 €/m²

člen NARKS

Z časti rekonštruovaný gazdovský dom v obci Hrušov

Reality Hrušov

Chalupa, rekreačný domček | 200 m²

Dom sa nachádza na kopcovitom teréne a má 3 samostatné vchody, čo predstavuje aj tri bytové jed

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hrušov

80,000 € 400 €/m²

člen NARKS

Pozemok vhodný na záhradu pri lesíku na predaj Holíč.

Reality Holíč

Pozemok pre rodinné domy | 306 m²

Rovinatý pozemok pravidelného tvaru na predaj, neďaleko rieky Moravy. Nachádza sa v blízkosti p

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Holíč

25,000 € 82 €/m²

člen NARKS

Chata s rozľahlým pozemkom smer Lukavica - 34á

Reality Bardejov

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Murovaná chata bola postavená v 70-tých rokoch. Nachádza sa na svahu s výhľadom na okolie. Spod

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bardejov

68,700 € 1374 €/m²

člen NARKS

Pekný pozemok s pôvodnou drevenicou - Dubová

Reality Dubová

Rodinný dom | 70 m²

Asi 100 ročná drevenica stojí na peknom 16 árovom pozemku neďaleko Svidníka. Drevenica sa nachá

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dubová

31,900 € 456 €/m²

člen NARKS

2,2 hektárový pozemok pri Myjave na predaj

Reality Myjava

Pozemok pre rodinné domy | 21,815 m²

Pozemok s výmerou takmer 22 ha ( 22 000 m2 ) , s peknými výhľadmi, na predaj, exkluzívne len u

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

163,000 € 7 €/m²

člen NARKS

Pôvodný rozostavaný dom na širokom pozemku v kľudnej uličke v obci Gbelce

Reality Gbelce

Rodinný dom | 100 m²

Hľadáte kľudné miesto pre svoje bývanie alebo chalupárčenie? Tento rozostavaný dom môže byť mie

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Gbelce

58,990 € 590 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30407)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Rodinné domy na predaj (23093)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Upresniť hľadanie