BEDES | Moderný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií, loggia

Reality Prievidza

3 izbový byt | Maxima Gorkého | 64 m²

Moderný 3-izbový byt situovaný na sídlisku Sever. Nehnuteľnosť ponúka kompletne zrekonštruovaný

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prievidza

135,700 € 2120 €/m²

BEDES | Prenájom 2-izbový byt, ul. B. Bjőrnsona, Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | Björnstjerna Björnsona | 65 m²

Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje útulný 2- izbový byt na prenájom s príjemnou atmosfér

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rodinný dom na predaj v srdci Serede + investičný bonus

Reality Sereď

Rodinný dom | Námestie Slobody | 189 m²

DVE NEHNUTEĽNOSTI – DVE CESTY K VÝNOSU V SEREDI Bývanie, podnikanie aj investícia na jednom mi

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

PREDAJ POZEMKU / Borský Svätý Jur

Reality Borský Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | x | 831 m²

REALL INVEST predstavuje na predaj – priestranný pozemok s investičným potenciálom v obci Borsk

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

94,900 € 114 €/m²

4-izbový rodinný dom na predaj v Cíferi - časť Karlov Dvor

Reality Cífer

Rodinný dom | 100 m²

REALL INVEST vám prináša ponuku moderného 4-izbového rodinného domu v tichej časti obce Cifer –

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Cífer

235,000 € 2350 €/m²

PRENÁJOM | 3-izbový byt v Trnave - na Hlinách

Reality Trnava

3 izbový byt | Na hlinách | 90 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zmodernizovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lo

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PRENÁJOM | 1-izbový byt na Olympijskej ulici

Reality Trnava

1 izbový byt | Olympijská | 29 m²

REALL INVEST ponúka na prenájom útulný a moderne prerobený 1-izbový byt v Trnave na Olympijskej

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trnava

550 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

PREDAJ - 3-izb. byt ARBORIA, 2x garáž. státie velka pivnica

Reality Trnava

3 izbový byt | Novomestská | 86.25 m²

Hľadáte moderné a komfortné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Trnavy? Máme pre vás

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

286,000 € 3316 €/m²

PREDAJ | zrekonštruovaný 3-izbový byt v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 69 m²

REALL INVEST vám exkluzívne prináša na predaj tento štýlový, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

261,500 € 3790 €/m²

Na predaj: 3-izbový byt so záhradou – Veľká Mača

Reality Veľká Mača

3 izbový byt | 62 m²

REALL INVEST predstavuje miesto, kde sa každý deň začína pokojom, priestorom a pocitom skutočné

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Veľká Mača

119,000 € 1919 €/m²

MEZONET | 3-izbový byt na predaj pri Bratislave

Reality Zohor

3 izbový byt | Školská | 83 m²

REALL INVEST prináša do ponuky výnimočný 3-izbový mezonet na ulici Školská, ktorý zaujme priest

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zohor

199,000 € 2398 €/m²

PARKOVACIE MIESTO - Prenájom / Mikoviniho

Reality Trnava

Garáž | Mikovíniho | 2 m²

REALL INVEST ponúka v zastúpení klienta na prenájom parkovacie miesto v podzemnej garáži na uli

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

65 €/mesiac 33 €/mesiac/m²

PREDAJ | 3i byt 90 m² v centre PO s kvalitnými NÁJOMNÍKMI | 4, 1% p. a.

Reality Prešov

3 izbový byt | Budovateľská 11 | 96 m²

NA PREDAJ - INVESTIČNÝ BYT s KVALITNÝMI firemnými NÁJOMNÍKMI a výnosom 4,1% p. a. NZ do 31.03.

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prešov

269,900 € 2811 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Bývanie v srdci Trnavy v novom projekte ŽARNOVA / 2 izbový

Reality Trnava

2 izbový byt | Andreja Žarnova | 50 m²

Predstavujeme vám úplne nový projekt Žarnova, ktorý prináša moderné mestské bývanie s dôrazom n

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trnava

770 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PREDAJ - 3-izbový byt Veľká Mača / 62 m2 s terasou

Reality Veľká Mača

3 izbový byt | 62 m²

REALL INVEST predstavuje bývanie, kde sa každý deň začína pokojnou atmosférou, dostatkom priest

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Veľká Mača

119,000 € 1919 €/m²

PRENÁJOM - novostavba 2-izbový byt / Púpavy pri Aleji

Reality Trnava

2 izbový byt | Generála Goliána | 65 m²

REALL INVEST predstavuje na prenájom moderný a priestranný 2-izbový byt v novostavbe – projekt

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trnava

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - Štýlová garsonka pri centre mesta

Reality Trnava

Garsónka | Spartakovská | 28 m²

REALL INVEST predstavuje na prenájom štýlovú garsónku s balkónom, klimatizáciou a pivnicou – Sp

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trnava

590 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Kancelárske / obchodné priestory - 33 m 2 - v centre mesta

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | M U | 33 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske / obchodné priestory, v centre mesta, situované na 1. poschod

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

495 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Moderný 4-izbový bungalov na prenájom – novostavba v tichej lokalite Geča, len 8 km od Koší

Reality Geča

Rodinný dom | U N | 140 m²

Ponúkame na prenájom novostavbu priestranného bungalovu nachádzajúcu sa v novej a tichej lokali

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Geča

2,200 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Priestory na služby a obchod - 42 m2 - v centre mesta

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Hlavná | 42 m²

Ponúkame na prenájom rekonštruovaný priestor v historickom centre mesta Košice, na Hlavnej ulic

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

527 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

SPEKTRUM REALITY - Na PREDAJ Novostavbu- 4-izbový rodinný dom s garážou, okres Prievidza, ul. R. Jašíka

Reality Prievidza

Rodinný dom | - | 149 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu 4 -izbový rodinný dom v me

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Prievidza

330,000 € 2215 €/m²

EXKLUZÍVNE-SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na PREDAJ 2 -izbový byt 66 m2, Handlová ul. 29. Augusta

Reality Handlová

2 izbový byt | - | 66 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka exkluzívne na PREDAJ 2- izbový byt v osobnom v

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Handlová

55,500 € 841 €/m²

CELOROČNÝ A DLHOROČNÝ PREDAJ INVESTIČNÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ PRIAMO V CENTRE DUBAJA

Reality Spojené Arabské Emiráty

2 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Ponúkame vám investičné príležitosti v Dubaji!!!! Byty, suity a apartmány v slnečnom Dubaji s p

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

170,000 € 2615 €/m²

Na prenájom 2izb byt na Trenčianskej s balkónom a parkingom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trenčianska | 54.57 m²

BYT 2 – izbový, celková plocha bytu: 62,57m2 (49,07m2 byt + balkón 8m2 + pivnica 3,5m2 + skla

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Upresniť hľadanie