Exkluzívne na predaj romantický domček v Turčianskych Kľačanoch

Reality Turčianske Kľačany

Rodinný dom | - | 100 m²

Exkluzívna nehnuteľnosť s historickým charakterom na veľkorysom pozemku 2239 m2 v Turčianskych

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Turčianske Kľačany

175,000 € 1750 €/m²

2-izbový zrekonštruovaný byt

Reality Piešťany

2 izbový byt | Alexandra Dubčeka | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2-izbový zrekonštruovaný byt o výmere 54m2 v blízkom centr

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ! ODSTÚPENIE PREVÁDZKY V SRDCI MESTA – HLAVNÁ ULICA, KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

Reštauračné priestory | Hlavná | 335 m²

PROXIMITY REAL Vám ponúka na odstúpenie kompletne zariadený priestor reštaurácie / pivárne na p

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

940 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Vila Myslava - nadštandardný priestor a záhrada pre náročných

Reality Košice-Myslava

Rodinný dom | Myslavská | 565 m²

Proximityreal ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť pre ľudí hľadajúcich veľkorysý priestor n

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Košice-Myslava

1 € 0 €/m²

Posledný 2. izb. byt novostavba - Centrum ul. Olbrachtova

Reality Trenčín

2 izbový byt | Olbrachtova | 94 m²

Ponúkame Vám na predaj posledný nadštandardný 2 izbový byt v centre Trenčína v NOVOSTAVBE v byt

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčín

2,500 €/m2 27 €/m2

Výrobné priesotry Nova Dubnica

Reality Nová Dubnica

Výrobný objekt | Trenčianska | 5,829 m²

The Best reality Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj administratívno-výrobnú budovu v N

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Nová Dubnica

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zvýhodnená cena! Stavebné pozemky so stavebným povolením Skalka nad Váhom

Reality Skalka nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 1,100 m²

ZVÝHODNENÝ PREDAJ LEN NA PRVÝCH 10 POZEMKOV 120 EUR + DPH/m2 Výnimočná lokalita Ponúkame na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Skalka nad Váhom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v areáli ZŤS Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Priemyselná zóna | 16,800 m²

The Best reality sro Vám ponúka na predaj priemyselný pozemok nachádzajúci sa v areáli ZŤS o vý

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

1 € 0 €/m²

Stavebný pozemok pre podnikanie

Reality Senica

Priemyselná zóna | Železničná | 2,430 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok určený pre podnikateľské účely o výmere 2430m2! Pozemo

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Senica

Cena na vyžiadanie

Prenájom obchodného priestoru OD Máj

Reality Dubnica nad Váhom

Objekt pre obchod | 277 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor vhodný ako reštauráciu. V priestoroch bola v minulo

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Dubnica nad Váhom

1,380 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Pozemky (lúky,pasienky,les) na predaj - veľké zásoby dreva!

Reality Horná Ves

Lúka, pasienok | 2,590 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj pozemky v jedinečnej lokalite v obklopení zelene

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Horná Ves

8 €/m2 8 €/m2

CELOROČNÝ A DLHOROČNÝ PREDAJ INVESTIČNÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ PRIAMO V CENTRE DUBAJA

Reality Spojené Arabské Emiráty

2 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Ponúkame vám investičné príležitosti v Dubaji!!!! Byty, suity a apartmány v slnečnom Dubaji s p

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

170,000 € 2615 €/m²

FINDIESEL reality - 2 izbový byt na skvelom mieste

Reality Prievidza

2 izbový byt | M. Hodžu | 57 m²

Hľadáte byt pripravený na okamžité bývanie bez nutnosti ďalších investícií? Ponúkame na predaj

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prievidza

118,450 € 2078 €/m²

.Stavebný pozemok so stavebným povolením v centre obce

Reality Kráľová pri Senci

Pozemok pre rodinné domy | - | 913 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok 913 m2 v centre obce Kráľová pri Senci na ulici Pri Čie

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kráľová pri Senci

179,900 € 197 €/m²

.Stavebný pozemok v intraviláne obce Sklené

Reality Sklené

Pozemok pre rodinné domy | - | 409 m²

EDEN real ponúka na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rekreačného domu v intraviláne o

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sklené

24,900 € 61 €/m²

Predaj novostavby 4 izb. rodinného domu s tep. čerpadlom v Kráľovej pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Récka | 123 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbovej bytovej jednotky v rodinnom dome s 2BJ, ktorá sa na

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

259,900 € 2113 €/m²

Predaj rekreačného domu vhodného na trvalé bývanie v Harmónii, Modra

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Okružná | 94.6 m²

Ponúkame na predaj romantický domček vhodný na trvalé bývanie v rekreačnej oblasti Harmónia v l

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

296,000 € 3129 €/m²

4 izb. byt. jednotka v RD, kompletná rekonštrukcia, 87 m², garáž, pivnica, skladové priestory s pozemkom 333 m2

Reality Myjava

4 izbový byt | 130 m²

Ponúkame na predaj samostatnú bytovú jednotku o výmere 87 m², situovanú v rodinnom dome postave

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Myjava

100,000 € 769 €/m²

DVOJIZBOVÝ BYT V SRDCI SENCA TERAZ ZA ÚVADZACIU CENU

Reality Senec

2 izbový byt | Kollárová 17 | 51 m²

Predstavte si bývanie, kde máte všetko dôležité na dosah ruky – od ranných nákupov v centre mes

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Senec

175,000 € 3431 €/m²

Predám pozemok v obci ČIŽATICE

Reality Čižatice

Pozemok pre rodinné domy | - | 969 m²

Ing. Petra Mrukviová z FINIX REAL vám ponúka na predaj rovinatý pozemok s rozlohou 969 m² (cca

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čižatice

123,990 € 128 €/m²

*Obchodný priestor v administratívnom centre pri Kuchajde, prízemie, 55 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Tomášikova | 54.61 m²

EDEN real ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 54,61 m2 na prízemí administratívnej bu

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

13.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

MARKENBERG I Slnečný pozemok pre výstavbu rodinného domu

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre rodinné domy | Priehradná | 1,358 m²

MARKENBERG ponúka na predaj pozemok s výmerou 1 358 m² na ulici Priehradná 2 v Bratislavskej Vr

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

575,000 € 423 €/m²

Stavebný Pozemok č.2, 747 m2, Nová Polhora

Reality Nová Polhora

Pozemok pre rodinné domy | - | 747 m²

Peter Zakuťanský z AURUM REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Nová P

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nová Polhora

114,200 € 153 €/m²

Administratívny blok - 6 kancelárií v modernej budove

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 151 m²

EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove WESTEND TOWER. Pon

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

18.55 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23084)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Upresniť hľadanie