Rodinný dom Hlohovec

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Čulenova | 80 m²

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v Hlohovci – vhodný na rekonštrukciu aj ďalšiu výstavbu

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

103,900 € 1299 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK Kamenný mlyn, 748m2, všetky IS

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Višňová | 748 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v tichej príjemnej lokalite, IBV Za Traťou na ulici Viš

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

390 €/m2 390 €/m2

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK Kamenný mlyn, 617m2, všetky IS

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Višňová | 617 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

390 €/m2 390 €/m2

NA PREDAJ Moderná novostavba vo Vlčkovciach

Reality Vlčkovce

Rodinný dom | Vlčkovce | 110 m²

Hľadáte štýlový, energeticky úsporný dom s inteligentným riadením a praktickou dispozíciou? Tát

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vlčkovce

310,000 € 2718 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Obrovská chata v pôvodnom stave na úpätí Malých Karpát–Vývrat, Rohožník

Reality Rohožník

Chalupa, rekreačný domček | 345 m²

Ponúkame na predaj rozsiahlu rekreačnú chatu na úpätí hôr, len 80 metrov od vodnej nádrže Vývra

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rohožník

220,000 € 638 €/m²

NA PREDAJ moderný 4-izbový dom s terasou vo Veľkých Kostoľanoch

Reality Veľké Kostoľany

Rodinný dom | Veľké Kostoľany | 85 m²

Hľadáte dom, kde je všetko nové, funkčné a pripravené na okamžité nasťahovanie? Tento 4-izbový

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľké Kostoľany

241,000 € 2835 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom s veľkým pozemkom

Reality Brestovany

Rodinný dom | 150 m²

5-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom 1 273 m² – Priestranný rodinný dom s dvomi samostatnými

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Brestovany

150,000 € 1000 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3.izb. byt, 64,5m2 + GARÁŽ vo dvore, kompletná rekonštrukcia

Reality Trnava

3 izbový byt | Študentská | 64.54 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám Ponúkame na predaj vzdušný 3-izbový byt na Študentskej ulic

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

229,900 € 3562 €/m²

SIMI real - tehlový 2 izbový byt

Reality Michalovce

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 54 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA SO SÚHLASOM MAJITEĽA ! ELEGANTNÉ BÝVANIE NA DOSAH CENTRA – KOMPLETNE ZREKON

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Michalovce

130,000 € 2407 €/m²

SIMI real - RD s veľkou záhradou

Reality Pozdišovce

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

SO SÚHLASOM MAJITEĽA ! EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM A POT

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Domy na predaj Pozdišovce

Info v RK

SIMI real - rekreačná drevená chalupa

Reality Vinné

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 70 m²

Exkluzívna ponuka So súhlasom majiteľa Zľava až 17 000€ NAŠA RK SIMI REAL vám ponúka na pred

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

98,000 € 1400 €/m²

SIMI real - exkluzívny RD s bazénom

Reality Vinné

Rodinný dom | Nezadaná | 510 m²

So súhlasom majiteľa ! Výrazná zľava !!! Exkluzívna ponuka – zrekonštruovaný rodinný dom s hos

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Vinné

319,000 € 625 €/m²

SIMI real - zrekonštruovaný 2 izbák

Reality Michalovce

2 izbový byt | J. Murgaša | 54 m²

ŠTÝLOVÉ BÝVANIE PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII So súhlasom majiteľa Ponúkame na predaj modern

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

126,000 € 2333 €/m²

SIMI real - luxusná novostavba

Reality Vinné

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 85 m²

Výhodná ponuka ihneď k užívaniu Luxusná chata z kvalitných materiálov – Zemplínska šírava, Bi

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

Info v RK

SIMI real - rekreačná chatka - Bogdanky

Reality Klokočov

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 16 m²

REZERVOVALI SME SO SÚHLASOM MAJITEĽA Chata na predaj – Klokočov, časť Bogdanky | Zemplínska

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Klokočov

Cena dohodou

SIMI real - tehlový 2 izbový byt

Reality Michalovce

2 izbový byt | Karola Kuzmányho | 50 m²

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S ATMOSFÉROU MESTA NA DOSAH So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

113,990 € 2280 €/m²

SIMI real - 2 izbový byt s balkónom

Reality Michalovce

2 izbový byt | J. Murgaša | 50 m²

Novinka so súhlasom majiteľa ! Exkluzívne len u nás ! MODERNÉ BÝVANIE NA DOSAH CENTRA – 2 IZB

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

135,990 € 2720 €/m²

KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK, 1029 M2, HORNÝ LIESKOV

Reality Horný Lieskov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,029 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok v obci Horný Lieskov, ktorý sa nachádza v novovz

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Horný Lieskov

65,000 € 63 €/m²

NA PRENÁJOM kompletne zariadený 2i byt, klimatizácia, Medveďovej, Petržalka.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Medveďovej | 52 m²

Ponúkame na prenájom pekný 2-izbový byt na Medveďovej ulici v Petržalke, nachádzajúci sa na 2.

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Zariadený 2 izb. apartmán 45 m2 Donovaly predaj

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 45 m²

Delta Property ponúka na predaj 2 izbový apartmán s rozlohou 45 m2. Nachádza sa na prízemí dvoj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Donovaly

109,000 € 2422 €/m²

Novinka
Novinka

Delta-Novostavba 3 izb. byt 78,13 m2 s parkovacím miestom centrum Zvolen predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 78.13 m²

DeltaProperty ponúka na predaj 3 izbový byt s rozlohou 78,13 m2, z toho je priestranný balkón s

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Zvolen

259,000 € 3315 €/m²

Nadštandardný 5 izb. byt 121 m2 novostavba s parkovacím miestom prenájom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | 121 m²

Delta Property ponúka na prenájom nadštandardný 5-izbový,mezonetový byt s rozlohou 121 m2 s dvo

Publikované: 29.04.2022 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,390 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj ihneď obývateľného rodinného domu, pozemok 1125 m2. Výhradne u nás

Reality Neverice

Rodinný dom | Školská | 150 m²

DN reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom ideálnych rozmero

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Neverice

120,000 € 800 €/m²

Delta-Nebytový priestor 82 m2 Banská Bystrica predaj

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Sládkovičova | 82 m²

Delta Property ponúka na predaj nebytový priestor s rozlohou 82 m2, ktorý sa nachádza v meste B

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

165,000 € 2012 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30409)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie