Veľký pozemok v intraviláne 10.193 m2 – Sklené, okr. Turč. Teplice

Reality Sklené

Pozemok pre rodinné domy | 10,193 m²

POZEMOK KDE SA SPLNIA SNY ALEBO ODVÁŽNE PLÁNY Málokedy je v ponuke naozaj veľký pozemok v intr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sklené

199,000 € 20 €/m²

PREDAJ Rodinný dom s veľkým pozemkom a vlastnou studňou, Sklené, okres

Reality Sklené

Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²

REZERVOVANÉ DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj rodinný

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sklené

134,900 € 1587 €/m²

BV REAL Na predaj pozemok obec Sklené FM2311

Reality Sklené

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,186 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok obec Skl

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Sklené

32,499 € 27 €/m²

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Sklené - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Sklené

Rekreačný pozemok | 2,358 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Ľuboš Šutka, kontakt: 0950 527 353, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Sklené

39,900 € 17 €/m²

TARGETreal | Pozemok pod horami v obci Sklené – možnosť kúpy ako celok alebo v dvoch samostatných parcelách

Reality Sklené

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,965 m²

Pozemok pod horami v obci Sklené – možnosť kúpy ako celok alebo v dvoch samostatných parcelách

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Sklené

37.5 €/m2 38 €/m2

TARGETreal | Stavebný pozemok 1 483 m² v obci Sklené – pokojné prostredie pod horami

Reality Sklené

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,483 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1 483 m² v obci Sklené, vzdialenej len 15

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Sklené

60,000 € 40 €/m²

.Stavebný pozemok v intraviláne obce Sklené

Reality Sklené

Pozemok pre rodinné domy | - | 409 m²

EDEN real ponúka na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rekreačného domu v intraviláne o

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Sklené

24,900 € 61 €/m²

EXKLUZÍVNE – rozostavaný rodinný dom Sklené

Reality Sklené

Rodinný dom | 100 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj rozostavaný rodinný dom v malebnej obci Sklené. Dom je riešený ako

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Sklené

1 € 0 €/m²

URBANISTA | Rodinné sídlo s relaxačnými možnosťami pre všetkých

Reality Sklené

Vidiecky dom | Sklené | 335.5 m²

Urbanista vám exkluzívne predstavuje Rezort Turčan – unikátny areál s celkovou rozlohou 3,2 ha

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sklené

1,950,000 € 5812 €/m²

URBANISTA | Rodinná farma s relaxačnými možnosťami pre všetkých

Reality Sklené

Farmárska usadlosť | Sklené | 335.5 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sklené

1,950,000 € 5812 €/m²

URBANISTA | Penzión s relaxačnými možnosťami pre všetkých

Reality Sklené

Hotel, penzión, ubytovňa | Sklené | 335.5 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Sklené

1,950,000 € 5812 €/m²

starší rodinný dom s pekným pozemkom v obci Sklené

Reality Sklené

Rodinný dom | Nezadaná | 94 m²

Železnice Slovenskej republiky ponúkajú na predaj v ponukovom konaní formou elektronickej aukc

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Sklené

59,103 € 629 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23058)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie