4 izbový byt | SNP | 63.5 m²
Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený byt v meste Myjava, ktorý prešiel staršou komple
146,000 € 2299 €/m²
4 izbový byt | SNP | 0 m²
003-114-RAFA Ponúkame na predaj 3i byt prerobený na 4i, v peknej tichej lokalite mesta Myjava,
145,600 €
4 izbový byt | SNP | 0 m²
145,600 €
4 izbový byt | 130 m²
Ponúkame na predaj samostatnú bytovú jednotku o výmere 87 m², situovanú v rodinnom dome postave
100,000 € 769 €/m²
4 izbový byt | Jánošíkova | 74 m²
Na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v srdci Myjavy – ulica Jánošíkova
105,000 € 1419 €/m²
4 izbový byt | 1. mája | 79 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový tehlový byt o výmere 79 m², situovaný na 2. poschodí by
Info v RK
4 izbový byt | 64 m²
TUreality ponúka na predaj 4-izbový byt na Myjave o rozlohe 64m2, nachádzajúci sa na 1. poschod
145,000 € 2266 €/m²
4 izbový byt | 78 m²
TUreality ponúka na predaj 4 izbový byt v Myjave rozlohe 78 m2. Poschodie: 7/8 Orientácia: SZ
104,990 € 1346 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.