REZIDENCIA HVIEZDOSLAVOVA!! EXKLUZÍVNE IBA u NÁS!! BÝVAJTE V SRDCI TRNAVY

Reality Trnava

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 54 m²

V ponuke rezidencie nájdete 1 až 4 izbové byty s balkónmi či terasou v 3 bytových krídlach na 4

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

Rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný na bývanie – Obec Cerová, Záhorie

Reality Cerová

Rodinný dom | Cerová | 0 m²

Ponúkame na predaj dvojposchodový rodinný dom s priestranným pozemkom o výmere 13 árov, ktorý s

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Cerová

190,000 €

Reality Trnava

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 64.08 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom (min. 12 mesiacov) krásny, kompletne zariadený 2-izbový byt v obľ

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trnava

950 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Reality Trnava

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 74 m²

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

Prenájom kancelárskych priestorov, parkovanie v areáli, Trstínska ul., Trnava

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Trstínská cesta | 15 m²

Ponúkame na prenájom samostatné kancelárske priestory v areáli na Trstínskej ulici v Trnave. K

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

12.7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

VAHOreal* DUBAJ - úžasná investičná príležisťoť

Reality Spojené Arabské Emiráty

Apartmán | Spojené Arabské Emiráty

Ponúkame Vám úžasnú investičnú alebo rekreačnú nehnuteľnosť. Pri zvažovaní investície v zahran

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

1 €

VAHOreal* NOVÁ CENA!! RODINNÝ DOM, REŠTAURÁCIA, Pozemok 788m2, obec Bučany

Reality Bučany

Rodinný dom | 300 m²

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť vedenú ako Obchod a služby-reštaurácia v centre obce Bučany

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bučany

289,000 € 997 €/m²

3-IZBOVÝ BYT S VLASTNOU ZÁHRADOU NOVOSTAVBA MODRANKA

Reality Trnava

3 izbový byt | Sereďská | 70 m²

Realitná kancelária VAHOreal Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v 5-ročnej novostavbe na

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

225,000 € 3214 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

🏭 Multifunkčný priemyselný areál – okres Hlohovec

Reality Hlohovec

Priemyselná zóna | 0 m²

14 186 m² | Žeriav 8 t | Funkčná váha | Všetky siete | Blízkosť diaľnice D1 💼 Investícia s mno

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

1 €

Reality Trnava

1 izbový byt | Hviezdoslavova | 37.86 m²

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

🏡 PRENÁJOM VILY, KTORÁ DEFINUJE POJEM KOMFORT – MILOSLAVOV

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 502 m²

Nie je to len dom. Je to priestor, kde každý detail hovorí o pohodlí, štýle a pokoji. Vila v Mi

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Miloslavov

3,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4-izbová novostavba v ŠTANDARDE | Boleráz

Reality Boleráz

Rodinný dom | Boleráz | 109.3 m²

Na predaj moderný, nízkoenergetický rodinný dom v tichej lokalite, len 10 minút od Trnavy. Ideá

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Boleráz

256,900 € 2350 €/m²

VAHOreal* LUXUSNÝ VEĽKÝ 2 izb. byt v NOVOSTAVBE priamo v centre mesta Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Františkánska | 64 m²

Ponúkame Vám na prenájom exkluzívny 2 izbový byt s veľkou loggiou v NOVOSTAVBE priamo v centre

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trnava

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NA PREDAJ: 5 376 m² pre IBV v obci Naháč – Investičný pozemok s potenciálom

Reality Naháč

Pozemok pre rodinné domy | Naháč | 5,376 m²

Hľadáte ideálny projekt pre developerský zámer? Ponúkame na predaj lukratívny pozemok s celkovo

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Naháč

58,000 € 11 €/m²

Záhrada v Suchej nad Parnou: Ideálne miesto pre váš záhradný domček a relax

Reality Suchá nad Parnou

Záhrada | Suchá nad Parnou | 1,306 m²

V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie VAHOreal vám ponúkame dva atraktívne pozemky v obc

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

34,900 € 27 €/m²

🔑 Znížená cena: NA PREDAJ! Obrovský Rodinný Dom so 100% Potenciálom v Seredi!

Reality Sereď

Rodinný dom | 340 m²

Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom s masívnou konštrukciou a rozsiahlou úžit

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sereď

199,900 € 588 €/m²

Veľmi pekný 4izb.Rodinný dom v Jaslovských Bohuniciach - PREDAJ iba u nás!!! REZERVOVANÉ

Reality Jaslovské Bohunice

Rodinný dom | 137 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný 4-izbový rodinný dom s modernou architektúrou , ktorý sa nachádz

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Jaslovské Bohunice

Cena dohodou

🏗️ NA PREDAJ | Komerčné pozemky – Trnava, Zavarská ulica

Reality Trnava

Komerčná zóna | Zavarská | 44,600 m²

Ponúkame na predaj atraktívne pozemky v Trnave na Závarskej ulici, určené podľa územného plánu

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ Moderná novostavba vo Vlčkovciach

Reality Vlčkovce

Rodinný dom | Vlčkovce | 110 m²

Hľadáte štýlový, energeticky úsporný dom s inteligentným riadením a praktickou dispozíciou? Tát

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vlčkovce

310,000 € 2718 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ moderný 4-izbový dom s terasou vo Veľkých Kostoľanoch

Reality Veľké Kostoľany

Rodinný dom | Veľké Kostoľany | 85 m²

Hľadáte dom, kde je všetko nové, funkčné a pripravené na okamžité nasťahovanie? Tento 4-izbový

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľké Kostoľany

241,000 € 2835 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj pozemku pre váš budúci domov – Horná Krupá

Reality Horná Krupá

Pozemok pre bytovú výstavbu | Horná Krupá | 931 m²

Pozemok s rozlohou 931 m² – priestor, pokoj a možnosti pre váš vysnívaný domov Hľadáte ideálne

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Horná Krupá

72 €/m2 72 €/m2

PRENÁJOM, 2 izb. byt v TRNAVE na ulici Mikovíniho-novostavba.

Reality Trnava

2 izbový byt | 48.07 m²

Ponúkame Vám na prenájom , veľmi pekný dvojizbový byt v Trnave na Mikovíniho ul. - novostavba.

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trnava

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK Kamenný mlyn, 748m2, všetky IS

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Višňová | 748 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v tichej príjemnej lokalite, IBV Za Traťou na ulici Viš

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

390 €/m2 390 €/m2

Obrovská chata v pôvodnom stave na úpätí Malých Karpát–Vývrat, Rohožník

Reality Rohožník

Chalupa, rekreačný domček | 345 m²

Ponúkame na predaj rozsiahlu rekreačnú chatu na úpätí hôr, len 80 metrov od vodnej nádrže Vývra

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rohožník

220,000 € 638 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30409)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie