Predaj čarovnej chalupy v obci Petrova Lehota, Trenčín

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Petrova Lehota | 222 m²

Ponúkame na predaj útulnú tradičnú chalupu v malebnej obci Petrova Lehota, ktorá sa nachádza v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

99,000 € 446 €/m²

Exkluzívne na predaj priestranný 4 izbový byt v Prešove, sídlisko Sekčov, ul. Sibírska

Reality Prešov

4 izbový byt | Sibírska | 77 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt v Prešove sídlisko Sekčov, ul. Sibírsk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Prešov

188,000 € 2442 €/m²

Na predaj investičný pozemok v podtatranskej obci Mlynica !

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 1,200 m²

Ponúkame na predaj krásny a slnečný pozemok situovaný v tichom a dynamicky sa rozvíjajúcom pros

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

120 €/m2 120 €/m2

Na predaj rodinný dom, ponúkajúci komfortné bývanie

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Železná | 242 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom, ponúkajúci komfortné bývanie. Dom je priestranný a nachádza

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

549,990 € 2273 €/m²

Na predaj pozemok v obci Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Moravany nad Váhom | 418 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Moravany nad Váhom Účel využitia: stavebný pozemok Sklon pozemku: rovina

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

67,716 € 162 €/m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v Matejovciach, okres Poprad

Reality Poprad

Rodinný dom | Matejovce | 126 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v Matejovciach, o

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Poprad

290,000 € 2302 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj krásny vidiecky 5-izbový rodinný dom s bazénom so slanou vodou, 586 m2, Borský Mikuláš, okres Senica

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Zemanská | 232 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: obec na Záhorí Borský Mikuláš, Zemanská ulica * veľkosť pozemku: 58

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

245,000 € 1056 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj moderný rodinný dom, ponúkajúci komfortné a nadštandardné bývanie

Reality Galanta

Rodinný dom | Kolónia | 176 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný rodinný dom, ponúkajúci komfortné a nadštandardné bývanie. Dom

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Galanta

454,900 € 2585 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - Rodinný dom s 2 garážami na predaj, Opiná, Košice - okolie

Reality Opiná

Rodinný dom | Opiná | 234 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj podpivničený 4 izbový rodinný dom s 2 garážami v obci Opiná.

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Opiná

130,000 € 556 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj rodinný dom v Seredi vhodný na rekonštrukciu

Reality Sereď

Rodinný dom | Šulekovská | 308.19 m²

Na predaj rodinný dom v Seredi vhodný na rekonštrukciu. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Sereď *

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sereď

149,900 € 486 €/m²

REZERVOVANÉ - Novinka na predaj 3 izb. byt na Prednádraží

Reality Trnava

3 izbový byt | Prednádražie | 67 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * dispozícia: 3 izbový byt * čiastočná rekonštrukcia * podlažie: 4 z 13 * úžit

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

159,999 € 2388 €/m²

REZERVOVANÉ - Stavebný pozemok o veľkosti 954 m2 na Plechotickej ul. v Sečovciach

Reality Sečovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | Plechotická | 954 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 954 m2 na Plechotickej ulici v mest

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - Ponúkam Vám na predaj 3-izbový pražský byt na Terase – Ružínska ul.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ružínska | 69 m²

ZÁKLADNE ÚDAJE Dispozícia: 3 izbový byt Úžitková plocha: 69m2 s príslušenstvom Poschodie: 3

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

199,990 € 2898 €/m²

REZERVOVANÉ - 2-izbový byt V.Krtíš, ul. Školská

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | Školská | 67 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj veľmi pekne dispozične riešený 2-izbový byt o celkove

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

71,900 € 1073 €/m²

REZERVOVANĚ - Na predaj 3-izbový byt v Poprade časť Matejovce na sídlisku Allendeho

Reality Poprad

3 izbový byt | Allendeho | 66 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 3-izbový byt v Poprade časť Matejovce na sídlisku Allende

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Poprad

148,000 € 2242 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v Matejovciach, okres Poprad

Reality Poprad

Rodinný dom | Matejovce | 100 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Poprad

195,000 € 1950 €/m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Holumnica, okres Kežmarok

Reality Holumnica

Rodinný dom | Holumnica | 107 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Holumnica,

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Holumnica

97,000 € 907 €/m²

Exkluzívna ponuka - na predaj rodinný dom kompletnej rekonštrukcii v obci Mlynky, Havrania Dolina, okres Spišská Nová Ves

Reality Mlynky

Rodinný dom | Havrania Dolina | 142 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj rodinný dom kompletnej rekonštrukcii v obci Mlynky, Havra

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Mlynky

120,000 € 845 €/m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom novostavba 2-izbový byt s balkónom v Poprade časť centrum ul. Levočská

Reality Poprad

2 izbový byt | Levočská | 52 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 1x izba Úžitková plocha bytu je 52 m2 Kuchyňa, kúpeľňa s WC, iz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Poprad

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom 2.-izbový byt s balkónom v Poprade časť Západ ul. 29. Augusta

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 52 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom 2.-izbový byt s balkónom v Poprade časť Západ ul. 29. Au

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Poprad

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Exkluzívne na predaj pozemok priamo na golfovom ihrisku v obci Malý Slavkov, okres Kežmarok

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | Malý Slavkov | 702 m²

Exkluzívne Vám ponúkam na predaj pozemok priamo na golfovom ihrisku v obci Malý Slavkov, okres

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

103,000 € 147 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj 2 izbový byt s balkónom v rozlohe 50 m2 v Poprade časť Matejovce na ulici Lidickej

Reality Poprad

2 izbový byt | Lidická | 50 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 2 izbový byt s balkónom v rozlohe 50 m2 v Poprade časť Mat

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Poprad

118,000 € 2360 €/m²

Ponúkame Vám na predaj záhrada vo Vyšnom Opátskom časť Nižná Úvrať

Reality Košice-Vyšné Opátske

Záhrada | Nižná úvrať | 783 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradu vo Vyšnom Opátskom časť Nižná Úvrať. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

59,000 € 75 €/m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný 3 izbový byt v Michalovciach.

Reality Michalovce

3 izbový byt | Okružná | 84 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 3 izbový + loggia+ komora v byte aj komora na poschodí + pivnica,

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Michalovce

160,000 € 1905 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Reality v Martine (736)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30378)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Rodinné domy na predaj (23105)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Upresniť hľadanie