TARGETreal | Na predaj, nadštandardná novostavba - Rezidencia Košťany (voľné 9 zo 14)

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 156.16 m²

LIMITOVANÁ PONUKA NA 2 DOMY 299.900 EUR VIRTUÁLNA OBHLIADKA VZOROVÝ DOM NA KĽÚČ: https://my.ma

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

299,900 € 2658 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TARGETreal | Na predaj, rodinný dom Lysica, Žilina, TARGETreal

Reality Lysica

Rodinný dom | 100 m²

VIRTUÁLNA OBHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=ZMDaPg3iSXU DRON VIDEO NEHNUTEĽNOSTI: h

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Lysica

105,000 € 1130 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

„TARGETreal | Predaj 5 izbového mezonetu v centre Púchova"

Reality Púchov

Mezonet | Štefánikova | 200 m²

Realitná kancelária TARGETreal vám ponúka výnimočný 5-izbový mezonet nachádzajúci sa na 5. nad

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Púchov

430,000 € 2150 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na Predaj, obchodné priestory, 174m², Púchov, Exkluzívne TARGETreal

Reality Púchov

Obchodné priestory | Námestie Slobody | 174 m²

TARGETreal Vám ponúka na predaj priestor s výmerou 174m2. Priestor sa nachádza na prízemí neh

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na predaj Púchov

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE: Stavebný pozemok v tichej lokalite – Terchová, Biely Potok (1177 m²)

Reality Terchová

Pozemok pre rodinné domy | 1,177 m²

TARGETreal Vám exkluzívne ponúka na predaj nádherný stavebný pozemok o výmere 1177 m², ideálny

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

95,000 € 81 €/m²

Na predaj, kancelárske priestory, 54m², Púchov

Reality Púchov

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Slobody | 54 m²

TARGETreal Vám ponúka na predaj kancelársky priestor o výmere 54,15m². Priestor sa nachádza na

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na predaj Púchov

91,800 € 1700 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ZĽAVA - Na predaj 3-izbový byt Pod Kaštieľom v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod kaštieľom | 65 m²

Sú byty, ktoré sú hotové. A potom sú byty, ktoré čakajú na niekoho, kto im vdýchne nový život.

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

117,920 € 1814 €/m²

Rodinný dom s veľkou záhradou, Dolná Breznica

Reality Dolná Breznica

Rodinný dom | Nezadaná | 211 m²

TARGETreal Vám výhradne ponúka na predaj 5i rodinný dom v obci Dolná Breznica. Nehnuteľnosť:

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Dolná Breznica

279,000 € 1322 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívna novostavba 4-izbového bungalovu s dvojgarážou – Teplička nad Váhom

Reality Teplička nad Váhom

4 izbový byt | 178 m²

Hľadáte moderné a komfortné bývanie v skvelej lokalite? Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Teplička nad Váhom

460,000 € 2584 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom a výnimočným potenciálom v Ratnovciach – len 3 km od Piešťan

Reality Ratnovce

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vám umožní vytvoriť si bývanie presne podľa vlastných predstáv a zá

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ratnovce

122,000 € 1017 €/m²

TARGETreal | RODINNÝ DOM NA PRIESTRANNOM POZEMKU 1360 M² – MOŽNOSŤ 2 PARCIEL, DUNAJSKÁ STREDA – VRAKÚŇ

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Pod záhradami | 550 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom na priestrannom rovinatom pozemku o výmere 1360 m² v pokojnej ča

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

112,000 € 204 €/m²

TARGETreal | Moderný a svetlý byt v projekte ZWIRN s výhľadom na zeleň

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 61.14 m²

TARGETreal ponúka na predaj jedinečný 2-izbový byt na 4. poschodí obľúbeného projektu ZWIRN 3.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

378,990 € 6199 €/m²

TARGETreal | Jedinečný 4-izbový byt v srdci Bratislavy na 12 poschodí projektu Liget

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 112.57 m²

TARGETreal ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v komplexe Liget s výhľadom na celú panorám

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

„TARGETreal | 2 pozemky v Belušských Slatinách"

Reality Beluša

Orná pôda | Belušské Slatiny | 9,647 m²

Ponúkame na predaj 2 pozemky v katastri obce Beluša časť Belušské Slatiny. Pozemky sú na LV za

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Pozemky na predaj Beluša

Info v RK

POSLEDNÉ 3 RODINNÉ DOMY NA PREDAJ - Nová Opatová Lučenec TARGETreal

Reality Lučenec

Rodinný dom | Na Jazerách | 153 m²

TARGETreal Vám predstavuje exkluzívny projekt "Nová Opatová" v Lučenci. Po úspešnej prvej fáze,

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Domy na predaj Lučenec

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

POZEMOK PRE RODINNÝ DOM – HÔRKY, 5 MINÚT OD ŽILINY

Reality Hôrky

Pozemok pre rodinné domy | 518 m²

Hľadáte dokonalé miesto na stavbu svojho rodinného domu? Máme pre vás exkluzívnu ponuku! Ponúk

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Hôrky

132,000 € 255 €/m²

TARGETreal | BEZKONKURENČNÁ CENA Na predaj, Vidiecky dom, Turčianske Teplice

Reality Horná Štubňa

Chalupa, rekreačný domček | nie je | 370 m²

Objavte Svoje Vysnené Vidiecke Sídlo v Hornom Turci PRI BEZKONKURENČNEJ CENE! Pre tých, ktorí

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 29.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Horná Štubňa

310,000 € 838 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj, Lesný pozemok, 75% buk, Rakša, TARGETreal

Reality Rakša

Lesná pôda | nie je | 8,344 m²

Ponúkame Vám na predaj lesný pozemok nachádzajúci sa v katastr. území Rakša, okres Turčianske T

Publikované: 28.04.2024 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Rakša

Cena dohodou

Na predaj, Lesný pozemok, Rudno, Turčianske Teplice, TARGETreal

Reality Rudno

Lesná pôda | nie je | 30,730 m²

Ponúkame Vám na predaj lesný pozemok v katastr. území Rudno, okres Turčianske Teplice. Plocha j

Publikované: 28.04.2024 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Rudno

Cena dohodou

Na prenájom, 3-izbový byt, Banská Bystrica, sídlisko Fončorda, TARGETreal

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Okružná | 63 m²

TARGETreal ponúka vo výhradnom zastúpení prenájom trojizbového bytu v Banskej Bystrici, na síd

Publikované: 19.12.2022 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

780 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TARGETreal | Na Prenájom, 2i byt, centrum Žiliny, Jesenského ulica

Reality Žilina

2 izbový byt | Jesenského | 50 m²

Ponúkame na prenájom dvojizbový byt v Žiline na ulici Jesenského. K bytu s podlahovou plochu 50

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

TARGETreal | REZERVOVANÉ ponúka exkluzívne na predaj Rodinný dom v Lietavskej Lúčke

Reality Lietavská Lúčka

Rodinný dom | Cementárenská | 91 m²

NA PREDAJ: Rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii – výnimočná lokalita Lietavská Lúčka Ponúka

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 06.04.2026
Domy na predaj Lietavská Lúčka

280,000 € 3077 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TARGETreal | Prestížny 4-izbový byt s výhľadmi na Bratislavský downtown v projekte Liget

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 117.95 m²

TARGETreal ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v komplexe Liget s výhľadom na panorámu Bra

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

999,000 € 8470 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ : 4 izbový po kompletnej luxusnej rekonštrukcii so zariadením

Reality Lučenec

4 izbový byt | Rúbanisko II | 105 m²

TARGETreal ponúka vo výhradnom zastúpení exkluzívny dizajnový 4 izbový byt v Lučenci, časť Rúba

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Byty na predaj Lučenec

179,000 € 1705 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23110)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30376)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Reality v Martine (736)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Upresniť hľadanie