2 izbový byt | Hurbanova | 68 m²
TARGETreal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2 izbový byt na ulici Hurbanova v meste Martin. Byt
148,900 € 2190 €/m²
Rodinný dom | Sebechov | 244 m²
TARGETreal Vám ponúka na predaj starší rodinný dom určený na rekonštrukciu, situovaný na priest
129,000 € 529 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 128.3 m²
Novostavba rekreačnej chaty v srdci prírody – Makov Hľadáte miesto, kde si naozaj oddýchnete o
239,900 € 1870 €/m²
Rodinný dom | Podhorská | 40 m²
Ponúkame na predaj menší 2-izbový rodinný domček s výmerou približne 70 m², ktorý sa nachádza v
84,000 € 2100 €/m²
Rodinný dom | Poľná | 92 m²
TARGETREAL ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s jedinečnou charizmou vlastnou záhrad
364,990 € 3967 €/m²
3 izbový byt | Antona Bernoláka | 60 m²
Hľadáte moderné bývanie v centre diania, no zároveň s praktickou dispozíciou a nízkymi nákladmi
249,000 € 4150 €/m²
Rodinný dom | SNP | 173 m²
EXKLUZÍVNE NA PREDAJ Rodinný dom s veľkým pozemkom a možnosťou dvoch bytových jednotiek Ponúkam
300,000 € 1734 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 84 m²
CHALUPA POD VEŽOU – POKOJ V SRDCI CHALUPÁRSKEJ DEDINY Hľadáte miesto, kde sa zastavil čas a mô
112,000 € 1333 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 62 m²
Ponúkame Vám priestranný 2-izbový byt o výmere 72,83 m² v prémiovom bytovom projekte Lipový háj
139,900 € 2256 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
Ponúkame na predaj priestory vhodné na bývanie aj podnikanie v tichej lokalite, blízko len 2 km
255,000 € 1159 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 385 m²
Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť získať priestranný rodinný dom v obci Horná Štubňa, v a
165,000 € 429 €/m²
3 izbový byt | Kvačalova | 64 m²
TARGETreal ponúka na predaj slnečný byt vo vyhľadávanej lokalite plnej zelene na Kvačalovej uli
259,990 € 4062 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²
Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Kotešová, ktorý je ideálnou voľbou pre viacč
269,900 € 900 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 515 m²
DRON VIDEO NEHNUTEĽNOSTI: https://youtu.be/CMNCw0SJUgY Ponúkame Vám stavebné pozemky pre rodin
185 €/m2 185 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
TARGETreal Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4-izbového nízkoenergetického bungalovu n
Info v RK
Chata, drevenica, zrub | Špania Dolina | 280 m²
TARGETreal Vám vo výhradnom zastúpení ponúka chalupu „U poštára v obci Špania Dolina. Pôvodný d
258,000 € 1054 €/m²
Rodinný dom | 103 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v štádiu hrubej stavby, ktorý sa nachádza v malebnej
239,900 € 2329 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Valča | 110 m²
Na predaj jedinečná chata v obkolesení lesov, s miliónovými výhľadmi a potenciálom aj pre nároč
280,000 € 3182 €/m²
2 izbový byt | Osloboditeľov | 62 m²
https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 2-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča
160,000 € 2581 €/m²
2 izbový byt | Osloboditeľov Sučany | 93.67 m²
194,900 € 1922 €/m²
Historický objekt | SNP | 650 m²
Ponúkame vám exkluzívne na predaj túto neobvyklú a jedinečnú Historickú Usadlosť, za bránou kto
Cena dohodou
3 izbový byt | Osloboditeľov | 102 m²
https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 3-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča
200,000 € 1961 €/m²
Iný priestor | Mierové Námestie | 346 m²
V centre mesta Ilava Vám ponúkame na prenájom priestory so širokou možnosťou využitia. Jeho di
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 156.16 m²
LIMITOVANÁ PONUKA NA 2 DOMY 299.900 EUR VIRTUÁLNA OBHLIADKA VZOROVÝ DOM NA KĽÚČ: https://my.ma
299,900 € 2658 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.