Ponúkam Vám 3i byt v novostavbe Podhradová – Košice – Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Podhradová | 62.61 m²

Výstavba projektu je na jar 2026 a kolaudácia je naplánovaná na štvrtý kvartál - 2028. ZÁKL

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

289,990 € 4632 €/m²

Ponúkam Vám 3i byt v novostavbe Čížik – Košice – Staré Mesto.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Alvinczyho | 76.34 m²

Projekt Čížik je vo výstavbe a aktuálne je predaných 70% bytov. Termín ukončenia a kolaudácie j

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

334,990 € 4388 €/m²

PREDAJ: POZEMOK V LOKALITE BECKOV

Reality Beckov

Rekreačný pozemok | Beckov | 33,336 m²

Rovinatý pozemok s pásom lesného porastu vhodný na farmu, salaš alebo rodinný dom Katastrálne

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Beckov

135,000 € 4 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidencia PODHRADOVÁ - priestranný 1i byt s balkónom

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Podhradová | 37.26 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám 2i byt v novostavbe Podhradová – Košice – Sever Výstavba p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

179,990 € 4831 €/m²

Exkluzívna ponuka : Rodinný dom v meste Medzilaborce časť Vydraň okr. Medzilaborce

Reality Medzilaborce

Rodinný dom | Vydraň | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj plne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom v pokojnej časti mesta pre mil

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Medzilaborce

85,000 € 958 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom, predaj, po rekonštrukcii, v blízkosti kaštieľa, Betliar

Reality Betliar

Rodinný dom | Betliar | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový rodinný dom gazdovského typu v obci Betliar vzdialenej 6 km od

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Betliar

54,990 € 367 €/m²

Stavebné pozemky v blízkosti termálneho kúpaliska Novolandia

Reality Rapovce

Pozemok pre rodinné domy | Rapovce | 524 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Rapovce Účel využitia: pozemky určené na výstavbu rodinného domu / rekreač

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Rapovce

33,000 € 63 €/m²

Exkluzívne : investičná príležitosť pozemok v mestskej časti Bardejov o výmere 1 293m2 s potenciálom výstavby rodinného domu

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Poštárka | 1,293 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Bardejov • Účel využitia: investičná príležitosť s potenciálom výs

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

60 €/m2 60 €/m2

Ponúkam Vám na prenájom zrekonštruované priestory vhodné ako obchodné, kancelárske a aj zdravotnícke, na Levočskej ulici s dvoma parkovacími miestami.

Reality Prešov

Obchodné priestory | Levočská | 145 m²

ZÁKLADNE ÚDAJE Stav: Kompletná Rekonštrukcia (zahŕňa elektrinu, kúrenie, podlahy, podhľady, okn

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

Cena dohodou

Na predaj: Zabehnuté pohostinstvo s tradíciou – skvelá investičná príležitosť!

Reality Ptičie

Reštaurácia | Ptičie | 145 m²

Ponúkame na predaj zabehnuté pohostinstvo v obci Ptičie, ktoré sa nachádza v centre obce pri hl

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Ptičie

88,800 € 612 €/m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v lokalite Petrovany-Močarmany, v tichom prostredí

Reality Petrovany

Pozemok pre rodinné domy | Močarmany | 2,950 m²

Všeobecne: Lokalita: Petrovany časť Močarmany, okres Prešov ( 5 km od centra mesta Prešov) Úče

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Petrovany

133,000 € 45 €/m²

REKREAČNÁ CHATA V SRDCI MALÝCH KARPÁT – LIMBACH, LEITNÉ

Reality Limbach

Chalupa, rekreačný domček | Lietne | 128 m²

Predstavte si miesto, kde vás ráno zobudí ticho lesa, čerstvý vzduch a pocit absolútneho pokoja

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Limbach

260,000 € 2031 €/m²

Na prenájom výrobno-skladová hala so zázemím, Vrbové

Reality Vrbové

Priestor pre sklad | Šteruská | 730 m²

Na prenájom výrobno–skladová hala s administratívnym a sociálnym zázemím, vhodná pre skladovani

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Vrbové

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom moderných kancelárskych priestorov, 56,26 m2 – Floreát Ideapark, Piešťany

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Krajinská | 56.26 m²

Hľadáte kanceláriu, ktorá nebude len pracovným miestom, ale aj vizitkou vašej firmy? Vo Floreát

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

11.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj domu v obci Kéked, hneď za slovenskými hranicami

Reality Kéked

Rodinný dom | Maďarsko | Kéked

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rodinný dom na slnečnom rovinatom pozemku o rozlohe 554 m2, v

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kéked

49,990 € 588 €/m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom vhodný aj ako investícia, priamo v centre mesta Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Andreja Sládkoviča | 265 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom vhodný aj ako investícia, priamo v centre mesta B

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

380,000 € 1506 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | Novostavby rodinných domov v radovej výstavbe – Ladzany (okres Krupina)

Reality Ladzany

Rodinný dom | Ladzany | 149 m²

Ponúkame Vám na predaj posledné dva rodinné domy (dom č. 6 a dom č. 9) v novovybudovanej radove

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ladzany

139,900 € 939 €/m²

Ponúkame na prenájom MANAŽÉRSKY 3-izbový byt v absolútnom centre mesta Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Námestie slobody | 80 m²

Ponúkame na prenájom MANAŽÉRSKY 3-izbový byt v absolútnom centre mesta Vranov nad Topľou ZÁKLA

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Vranov nad Topľou

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Ponúkame na PREDAJ priestranný 3-izbový byt na sídlisku 1.Mája vo Vranove nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Sídlisko 1. mája | 74 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Vranov nad Topľou Ulica: Sídlisko 1.Mája, blok F Predmet: 3 izbov

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

109,900 € 1485 €/m²

Priemyselný areál v obci Skrabské

Reality Skrabské

Priemyselná zóna | Skrabské | 7,135 m²

Jedná sa o zaujímavý pozemok v extraviláne obce Skrabské (okr. Vranov n.T) s rôznymi možnosťami

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Skrabské

208,000 € 29 €/m²

Ponúkame na prenájom budovu / skladový priestor v Strážskom

Reality Strážske

Skladový objekt | 613 m²

Ponúkame na prenájom budovu / skladový priestor v Strážskom. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Str

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Strážske

1,500 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom s garážou, pozemok 817 m2, Hornoulická ulica, Bojnice

Reality Bojnice

Rodinný dom | Hornoulická | 165 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Bojnice, pôvodný stav * veľkosť pozemku: 817 m2 * zastavaná plocha

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bojnice

289,800 € 1756 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom 456,06m2 s bazénom v tichej ulici, blízko centra Stupavy

Reality Stupava

Rodinný dom | Moyzesova | 456.06 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný rodinný dom 456,06m2 s garážou, bazénom v tichej ulici, blízko

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Stupava

590,000 € 1294 €/m²

NA PREDAJ KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3-podlažný rodinný dom, Prídavková ulica, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Prídavkova | 284.87 m²

Ponúkame Vám na predaj čerstvo dokončený 3-podlažný 5-izbový rodinný dom o hrubej podlahovej pl

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

589,000 € 2068 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30378)
Reality v Martine (736)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Rodinné domy na predaj (23105)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie