2 izbový byt | 60 m²
Ponúkame Vám na predaj 2-izb.byt s balkónom v II.ETAPE projektu POD RÁBLOM DVORNÍKY Dispozícia
117,630 € 1961 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
109,833 € 1831 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
112,045 € 1778 €/m²
1 izbový byt | 33 m²
Ponúkame Vám na predaj 1-izb.byt s predzáhradkou v II.ETAPE projektu POD RÁBLOM DVORNÍKY Dispo
91,517 € 2773 €/m²
1 izbový byt | 37 m²
Ponúkame Vám na predaj 1-izb.byt s veľkou predzáhradkou v II.ETAPE projektu POD RÁBLOM DVORNÍKY
100,007 € 2703 €/m²
1 izbový byt | 33 m²
Ponúkame Vám na predaj 1-izb.byt s balkónom v II.ETAPE projektu POD RÁBLOM DVORNÍKY Dispozícia
99,517 € 3016 €/m²
3 izbový byt | Mládežnícka | 68.55 m²
Ponúkame Vám na predaj nový, svetlý a udržiavaný 3-izbový byt situovaný vo tichej lokalite Stro
149,000 € 2174 €/m²
Rodinný dom | 101.4 m²
BENARD REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu veľmi pekného rodinného domu nachádzajúceho sa v
169,990 € 1676 €/m²
Rodinný dom | Poľovská | 120 m²
Ponúkam na predaj murovaný dom na kraji dediny v kľudnom prostredí pod lesom s krásnymi výhľadm
290,000 € 2417 €/m²
1 izbový byt | Dopravná | 38.27 m²
Predstavujeme Vám Swanhouse, komorný developerský projekt v Piešťanoch, ktorý spája historickú
99,900 € 2610 €/m²
Rodinný dom | Ukrajinská | 115 m²
Uvádzacia cena len na 1 dom!!! Postavíme vám murovaný dom na kraji dediny (V. Myšľa) v tichom p
275,000 € 2391 €/m²
Rodinný dom | Myslava | 165 m²
Ponúkam na predaj priestranný murovaný bungalov na kraji dediny v kľudnom prostredí pod lesom s
349,000 € 2115 €/m²
Rodinný dom | Budanová | 215 m²
Postavíme vám murovaný dom podľa požiadavky na pozemku ktorý si vyberiete alebo máte na východn
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | 681 m²
N predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu. Pozemok sa nachádza v Obci Stráňavy pri Žil
105,000 € 154 €/m²
2 izbový byt | 56 m²
TUreality ponúka exkluzívne na predaj príjemný a svetlý 2-izbový byt v tichej a vyhľadávanej lo
179,000 € 3196 €/m²
Rodinný dom | Čerešnová | 131.45 m²
REZERVOVANÉ - NikaReal Vám exkluzívne ponúka na predaj Comfort B 2 - štvorizbový jedno-podlažný
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom v obci Topoľnica, okres Galanta (4km z Galanty). Ten
209,900 € 2099 €/m²
2 izbový byt | 67 m²
TUreality ponúka na predaj exkluzívny moderný a priestranný 2-izbový byt situovaný v úplnom cen
184,000 € 2746 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 78.4 m²
!!! POZOR ZNÍŽENÁ CENA !!! !!! Na predaj nová štýlová chata s veľkým pozemkom (5711 m²) v lone
120,000 € 1531 €/m²
Rodinný dom | Ľ. Podjavorinskej | 110.86 m²
REZERVOVANÉ- I KEĎ JE TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ REZERVOVANÁ, MÁME IDENTICKÝ DOMČEK, KTORÝ BUDE HOTOVÝ
379,900 € 3427 €/m²
Rodinný dom | 3,764.5 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! TUreality ponúka exkluzívne na predaj rozostavaný rodinný dom nachádzajúc
245,290 € 65 €/m²
Rodinný dom | Orechová cesta | 97 m²
Resido Concept ponúka na predaj novostavbu hausbótu, ktorý sa nachádza na brehu Jaroveckého ram
450,000 € 4639 €/m²
2 izbový byt | Bernolákovská | 52.42 m²
Byty v Dubovej aleji sú nielen komfortné, ale aj cenovo dostupné. Nebudete mať problém s ich fi
209,127 € 3989 €/m²
4 izbový byt | Južná | 87.37 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such
257,400 € 2946 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.