DUBOVÁ ALEJ - 2-izbový byt D.III.1 s terasou a predzáhradkou, štandard a pivničná kobka v cene bytu.

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 52.42 m²

Byty v Dubovej aleji sú nielen komfortné, ale aj cenovo dostupné. Nebudete mať problém s ich fi

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

209,127 € 3989 €/m²

OS Suchý Dub BD2 na predaj 3 izbový byt č.14 s garážou a parkovacím miestom za 281.400 €

Reality Trenčín

4 izbový byt | Južná | 87.37 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Trenčín

257,400 € 2946 €/m²

Nadštandardný 2 izbový byt, (Orion) zariadený v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej | 54 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, slnečný byt v novostavbe, s praktickou dispozíciou a nadštandard

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

150,000 € 2778 €/m²

Kancelária/ obchodný priestor Trenčín- Zlatovce, Rezidencia Vinohrady

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Na kamenci | 45.47 m²

Reprezentatívny priestor vhodný pre obchodné, komerčné aktivity, kanceláriu v novovybudovanej p

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

118,813 € 2613 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Na kamenci | 41.02 m²

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

107,185 € 2613 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Na kamenci | 23.84 m²

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

62,294 € 2613 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Na kamenci | 27.41 m²

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

71,622 € 2613 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Na kamenci | 40.93 m²

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

106,950 € 2613 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Na kamenci | 36.62 m²

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

95,688 € 2613 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývajte tam, kde to dáva zmysel - 2 izbový byt s predzáhradkou v pokojnej lokalite s blízkosťou prírody

Reality Jakubov

2 izbový byt | 73.35 m²

Projekt Malá Hrádza prináša pokojné rodinné bývanie v atraktívnej lokalite s kvalitným prevede

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Jakubov

136,500 € 1861 €/m²

Bývajte tam, kde sa dýcha ľahšie - Priestranný 3 izbový byt v novostavbe Malá Hrádza, Jakubov v blízkosti lesov

Reality Jakubov

3 izbový byt | 82.48 m²

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Jakubov

224,300 € 2719 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývajte tam, kde sa žije s ľahkou hlavou - Komfortný 2-izbový byt v tichej lokalite – Malá Hrádza, Jakubov

Reality Jakubov

2 izbový byt | 59.67 m²

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Jakubov

136,500 € 2288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt s balkónom v novostavbe Kamenná

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Čerešňová ulica | 67.97 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novom projekte Kamenná- Rezidencia Kamenná /ulica Čerešňová/,

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

164,446 € 2419 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinné bývanie s atmosférou dovolenky

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | Mičurínska ulica | 360 m²

Predstavte si ráno, keď otvoríte oči a cez okná preniká jemné svetlo. V kuchyni vonia čerstvá k

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

Info v RK

POSLEDNÝ VOĽNÝ 3 izbový byt v novostavbe Drevný trh

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Drevný trh | 52.24 m²

Vyberte si bývanie v srdci Košíc a zažite komfort mestského života. Realitná kancelária TOBI R

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

320,000 € 6126 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Nová cena ! Slnečný 4-izbový rodinný dom s veľkou záhradou, výhľadom na borovicový les – okamžite k nasťahovaniu

Reality Malacky

Rodinný dom | Stupavská | 118 m²

Miesto, kde vládne pokoj, bezpečie a príroda na dosah ruky Predstavte si bývanie, kde rána zač

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malacky

290,000 € 2458 €/m²

Rezidencia Slavia - 2 izbový byt s loggiou, Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | 58.97 m²

Rezidencia Slavia ponúka dokonalú kombináciu výbornej dostupnosti, kvalitnej infraštruktúry a b

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

187,000 € 3171 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt s balkónom, Rezidencia Slavia, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | 82.89 m²

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

345,000 € 4162 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Krásne nové byty v novej štvrti v Komárne na predaj

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 108.5 m²

Ponúkame Vám krásny nový byt v novej obytnej štvrti v Komárne. Nový 3 izbový byt, v ktorom ešte

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Komárno

255,000 € 2350 €/m²

Rodinný dom, vila s výhľadom na Dunaj na predaj

Reality Moča

Rodinný dom | . | 500 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Moča, .. Plocha: úžitková 500m2, zastavaná 242m2, pozemku

Publikované: 29.04.2022 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Moča

Cena dohodou

HALA | Nemčice

Reality Nemčice

Výrobný objekt | Hlohovská cesta | 433 m²

V priemyselnej časti obce Nemčice máme pre Vás ponuku haly. Súčasťou haly je oplotenie so vstup

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na predaj Nemčice

380,000 € 878 €/m²

OBCH. PRIESTOR | Colorhouse II, sídlisko Juh

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | M. Benku | 185 m²

Ponúkame na predaj priestranný obchodný priestor s celkovou výmerou 158 m², ktorý sa nachádza v

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Priestory na predaj Topoľčany

230,000 € 1243 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POKOJNÉ RODINNÉ BÝVANIE V SRDCI KOMUNITY „PRI MLYNE, RADOŠOVCE

Reality Radošovce

Rodinný dom | Nezadaná | 107 m²

Predstavte si miesto, kde sa ticho prírody spája s bezpečnou komunitou a spolu vytvárajú dokona

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Radošovce

219,000 € 2047 €/m²

!!! REZERVOVANÉ !!! Na predaj rodinný dom s rybníkom a bazénom v Brezne

Reality Brezno

Rodinný dom | 256 m²

Spoločnosť AUTOREALITY v zastúpení Ivana Kotrča (i.kotrc@autoreality.sk alebo 0918 40 66 56),

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Brezno

329,000 € 1285 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (737)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty na predaj v Bratislave (8534)
Rodinné domy na predaj (23111)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30374)
Upresniť hľadanie