Budúca novostavba 4i RD, pozemok 450 m2 (alt. 3i a gar.)

Reality Haniska

Rodinný dom | Nezadaná | 115 m²

Ponúkam na predaj murovaný dom na kraji dediny v kľudnom prostredí pod lesom s krásnymi výhľadm

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Haniska

265,000 € 2304 €/m²

OCCAM | Swissôtel Damian Jasná – 2-izbový apartmán priamo pri zjazdovke s hotelovými službami

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Nezadaná | 53 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj luxusný 2-izbový apartmán v prestížnom horskom rezor

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 17.01.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

399,000 € 7528 €/m²

CENA DOLE! Rodinný dom s výhľadom na Banskú Bystricu

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Sásovská cesta | 250 m²

Ponúkam na predaj moderný rodinný dom – novostavbu v štádiu kolaudácie, nachádzajúci sa vo vyhľ

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

395,000 € 1580 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

5izbový RD v Bratislave www.domyraztocna.sk

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Irisová | 145 m²

Presťahujte sa do domu s terasou, záhradkou a vlastným parkovaním v Bratislave. Ponúkame na pr

Publikované: 19.06.2024 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

385,000 € 2586 €/m²

Na predaj, pekný, moderný RD - bungalov, Košice - Krásna

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | Svätovavrinecká | 140 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný, moderný a úsporný rodinný dom v mestskej časti Košice - Kr

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Krásna

530,000 € 3786 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Príjemný rodinný dom v obci Baška

Reality Baška

Rodinný dom | Nezadaná | 127 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pekný 3-izbový tehlový rodinný dom, ktorý sa nachádza v pokojnej

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Baška

263,000 € 2071 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BEEVAM | Rodinný dom v Badíne

Reality Badín

Rodinný dom | Banská | 155 m²

Moderný rodinný dom s bazénom, záhradným domom a samostatnou dvojgarážou. Ponúkame na predaj m

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Badín

Info v RK

Jedinečné 3 izbové byty v projekte MAGNÓLIA v Liptovskej Teplej. Už skolaudované!

Reality Liptovská Teplá

3 izbový byt | 77 m²

Predstavujeme vám jedinečný bytový projekt MAGNÓLIA, ktorý prináša do obce Liptovská Teplá nový

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Liptovská Teplá

199,000 € 2584 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Priestranný byt na Záhradníckej v uzatvorenom vnútrobloku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Záhradnícka | 64.22 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj 2i byt v mimoriadne obľúbenej lokalite Ružinova.

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3877 €/m²

Budúca Novostavba 5í RD pozemok 550 m2, alt (3i s 2 garážou) (Myšľa)

Reality Košice-Kavečany

Rodinný dom | Budanová | 165 m²

Postavíme vám priestranný murovaný bungalov na kraji dediny (V. Myšľa) v kľudnom prostredí pod

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Košice-Kavečany

349,000 € 2115 €/m²

Predaj exkluzívneho rodinného domu 5+kk priamo pri jazere

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Okružná ulica | 110 m²

Exkluzívny rodinný dom 5+kk pri jazere – Hrubá Borša, Okružná ulica Predstavujeme vám jedinečn

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

399,000 € 3627 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 5 bytových jednotiek v novoobnovenom tehlovom bytovom dome v obci Ďurďošík v okrese Košice - okolie

Reality Ďurďošík

3 izbový byt | Hlavná | 70 m²

Hľadáte pekné bývanie v novostavebe bytového domu v blízkosti Košíc ? Tak keď áno , tak tu

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Ďurďošík

Cena dohodou

Jedinečné 2 izbové byty v projekte MAGNÓLIA v Liptovskej Teplej. Už skolaudované!

Reality Liptovská Teplá

2 izbový byt | 61 m²

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Liptovská Teplá

159,000 € 2607 €/m²

PREDANÝ PARQ Zátišie – slnečný 2i byt v novostavbe s výhľadom na mesto a Karpaty, 57 m2 + 4 m2 lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Zátišie | 56.6 m²

Nový projekt v bratislavskom Novom Meste pri jazere Kuchajda spája modernú architektúru, zelený

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Exkluzívne na predaj garáž 20 m2

Reality Soblahov

Garáž | 20 m²

TUreality ponúka na predaj Exkluzívne garáž 20 m2, umiestnený v obci Soblahove. Lokalita je pok

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Soblahov

38,000 € 1900 €/m²

Super ponuka! Novostavba! 169000 euro.

Reality Betliar

Rodinný dom | 260 m²

Spoločnosť RealityRožňava s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom vo vyh

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Betliar

169,000 € 650 €/m²

Budúca novostavba 5i RD, pozemok 500 m2 alt. 4i na 450 m2 Myšľa

Reality Bukovec

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Bukovec

270,000 € 2250 €/m²

PREDAJ| Bývajte s výhľadom na Pajštún- Samostatne stojace rodinné domy

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Prídavková | 160.6 m²

Exkliuzívne Vám ponúkame na predaj 3 unikátne samostatne stojace rodinné domy s vlastným pozem

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Info v RK

Rodinný dvojdom s garážou a s nadštandardným vybavením

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Cesta svätého Krištófa | 108 m²

Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka na predaj 4-izbový rodinný dvojdom s garážou v nov

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

269,900 € 2499 €/m²

Garantovaný výnos_nový rodinný 3-izbový mezonet s 2 kúpeľňami, s vlastnou terasou

Reality Demänovská Dolina

3 izbový byt | Autocamping | 65 m²

Bezstarostná investícia do nehnuteľnosti, možnosť odpočtu DPH. Obľúbený rodinný rekreačný rezor

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

350,000 € 5385 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový rodinný dom so záhradou a terasou – Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Bernolákova | 140 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom v obľúbenej obci Bernolákovo, ideáln

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

399,000 € 2850 €/m²

REZERVOVANÉ - AMEXA EXKLUZÍVNE - PREDAJ - KOMPLETNE, MODERNE ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT, BORY

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Michala Bučiča | 58.46 m²

REZERVOVANÉ - AMEXA REAL ponúka exkluzívne na predaj kompletne moderne zariadený, 2-izbový byt

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

235,000 € 4020 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Arvin & Benet | Sofistikovaný penthouse s terasou snov

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Vazovova | 262 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj luxusný penthouse s výnimočným interiérom a úžasnou terasou z di

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

PREDAJ| JASNÁ- Skvost na trhu! Jedinečný 4i apartmán s vlastným SPA, garážou pre dve autá, výhľadom na Chopok a priamo na zjazdovke!

Reality Demänovská Dolina

4 izbový byt | Nezadaná | 320 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame exkluzívne na predaj jedinečný, nadčasový 4 izbový mezonetový

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Info v RK

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30382)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Rodinné domy na predaj (23108)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Upresniť hľadanie