Na predaj vynimočný 4 izbový dom s panoramatickým výhĺadom Košice - Kalvária/ Zvolenská ul.

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Zvolenská | 145 m²

Spoločnosť PARTNERS REAL ponúka na predaj samostatne stojaci dom, ktorý je využívaný na celoroč

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

550,000 € 3793 €/m²

Slnečný 3 – Izbový byt SOHO PARK Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 110.61 m²

Slnečný 3-izbový byt v rezidencii SOHO Park, Komárno Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt si

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 25.12.2025
Byty na predaj Komárno

254,934 € 2305 €/m²

Na predaj Moderný Rodinný dom, novostavba v obci Lazisko pri Liptovskom Mikuláši.

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Lazisko | 168 m²

Ponúkam na predaj novostavbu moderného Rodiiného domu pod úpaťím Nizkych Tatier v obci Lazisko.

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 11.08.2025
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

299,500 € 1402 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ. 4 izbové rodinné domy v obci Dlhá nad Váhom okres Šaľa

Reality Dlhá nad Váhom

Rodinný dom | 112 m²

AZ. Realitná kancelária prináša do limitovanej vianočnej ponuky možnosť kúpy rodinného domu (dv

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dlhá nad Váhom

229,000 € 2045 €/m²

NOVÁ CENA.. Pohoda pri vode, chata s výhľadom na Domašu

Reality Nová Kelča

Chalupa, rekreačný domček | Hlavná | 33 m²

NOVÁ CENA.. NEVÁHAJTE.. LETO SA BLÍŽI.. Pohoda pri vode: Chata s výhľadom na Domašu! Predstav

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Kelča

86,000 € 2606 €/m²

Znížená cena! 4i Novostavba 139m2 pri Nitre v obci Nový Cabaj na pozemku 531m2

Reality Nitra

Rodinný dom | 139 m²

Hľadáte nový dom, ktorý si dokončíte presne podľa seba? Toto môže byť ten pravý. TUreality vám

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

229,000 € 1647 €/m²

*PREDANÉ* Krásny NOVÝ 3-izb. byt s terasou, klimatizáciou aj park. miestom / 110 m² / Školská ul. / Malá Ida

Reality Malá Ida

3 izbový byt | Školská | 110 m²

*PREDANÉ* Ak snívate o modernom bývaní, ktoré spája eleganciu, nadštandardný priestor a atmosfé

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Malá Ida

319,000 € 2900 €/m²

(636 m²) MUROVANÝ RD NA KĽÚČ

Reality Spišské Tomášovce

Rodinný dom | Nezadaná | 99 m²

KOMPLETNÚ AKTUÁLNU PONUKU nájdete na: hunadyreality.sk EXKLUZÍVNE ponúkam na PREDAJ výstavbu r

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišské Tomášovce

162,000 € 1636 €/m²

VÝNIMOČNÁ NOVOSTAVBA DOMU POD LESOM IBA 5 km OD KOŠÍC blízko GOLFOVÉHO IHRISKA, MALÁ IDA

Reality Malá Ida

Rodinný dom | 218 m²

Ponúkame na predaj jedinečnú NOVOSTAVBU tehlového rodinného domu v rezidenčnej lokalite POD LES

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 21.03.2026
Domy na predaj Malá Ida

1,150,000 € 5275 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA PARKOVÁ SEREĎ - 2- izbový byt na predaj

Reality Sereď

2 izbový byt | Parková | 40 m²

V centre mesta Sereď v susedstve zámockého parku ponúkame na predaj dva 2-izbové byty - NOVOSTA

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sereď

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom v obci Žehňa, 10 min. od Prešova

Reality Žehňa

Rodinný dom | Nezadaná | 137.2 m²

Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v obci Žehňa – len 10 minút od Prešova. 3D PREHLIADKA:

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Žehňa

249,000 € 1815 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Úsporný 5-izbový bungalov A0 – Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | 605 m²

🔥 Tatry pred domom, wellness za rohom – prémiový bungalov v Natur Resort Rock Farm.  Tent

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.01.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

330,000 € 545 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ - GolfChalet V.Lomnica-2i apartmán č. 3.23

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

Skolaudovaný apartmán č. 3.23 je situovaný na poschodí apartmánového domu GolfChalet 3. Celko

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Na PREDAJ moderný 5 izbový dom s garážou a vírivkou - Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Kysucká | 160 m²

Ponúkame na predaj štýlový, nadčasovo zariadený 5-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza na prie

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

498,000 € 3113 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 6 izbový dom s garážou v centre Dunajskej Lužnej

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Krížna | 306 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s dvoma nadzemnými podlažiami, pivnicou a samostatne

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

445,000 € 1454 €/m²

Luxusní 2+kk s předzahrádkou v ceně je vše vybaveni a daně, vlastní pláž a molo u moře na Kypru

Reality Cyprus

2 izbový byt | Cyprus

Při koupi nemovitosti od nás získáte kompletní služby na klíč! Nemusíte hledat správce, nábytká

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

185,000 € 3426 €/m²

NOVOSTAVBA PARKOVÁ SEREĎ - Nebytový priestor na predaj

Reality Sereď

Administratívny objekt | Parková | 69.34 m²

V centre mesta Sereď v susedstve zámockého parku ponúkame na predaj nebytový priestor - NOVOSTA

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Sereď

Cena dohodou

AKCIA TUreality ponúka na predaj rodinný dom, 2parkovacie státia, okres Senec

Reality Senec

Rodinný dom | 146 m²

TUreality ponúka rodinný dom za cenu bytu! Dnes za akciovú cenu za 189.000EUr vrátane 2 parkova

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senec

189,900 € 1301 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba rodinného domu, Trebostovo

Reality Trebostovo

Rodinný dom | Hlavná | 115 m²

Pripravujeme na predaj novostavbu rodinného domu v obci Trebostovo vzdialenej 7 km od Martina.

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Domy na predaj Trebostovo

Info v RK

člen NARKS

REZERVOVANÉ - UŠETRITE 60 000 € – DREVODOM v MARTIN - PRIEKOPA VÝRAZNE pod znaleckú cenu!

Reality Žilina

Rodinný dom | Univerzitná Cesta | 195.5 m²

Georgi Conev vám ponúka na predaj modernú novostavbu Drevo domu v Martine - Priekope, ktorá kom

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Žilina

359,990 € 1841 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderní 4-izbový rodinný dom v pokojné lokalitě – Štvrtok

Reality Štvrtok

Rodinný dom | 110 m²

TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu moderného rodinného domu v tichej lokality

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Štvrtok

274,000 € 2491 €/m²

Rezidencia Alžbetina - 2 izbové byty

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Alžbetina | 47 m²

Rezidencia Alžbetina, situovaná v srdci historického centra Košíc, ponúka skutočne unikátne bý

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

230,750 € 4910 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidencia Alžbetina - 3 izbové byty

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Alžbetina | 89 m²

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

330,750 € 3716 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidencia Alžbetina - 3 izbové mezonety

Reality Košice-Staré Mesto

Mezonet | Alžbetina | 84.2 m²

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

298,500 € 3545 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30374)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23111)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty na predaj v Bratislave (8534)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Reality v Martine (737)
Upresniť hľadanie