Veľkorysý priestor, ktorý má logiku: 4 izby, šatník, lodžia, garáž - na dosah centra

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie a relax: veľkorysá dispozícia, harmonický interiér, oddychová záhrada s bazénom, úsporné technológie ... a NAPÍŠTE PRE ZĽAVU !

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Za mlynom | 314 m²

Predáme nadštandardný novší rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými rodinný

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

749,900 € 2388 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ, 1-izbový byt v novostavbe v Bytči

Reality Bytča

1 izbový byt | 27 m²

Na predaj 1 izbový byt v novostavbe v meste Bytča – Thurzove Sady Byt sa nachádza na 4 poschodí

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bytča

114,500 € 4241 €/m²

Top
Top

VYMEŇ SUSEDA - NOVÝ 4 IZB. TEHLOVÝ RODINNÝ DOM V TICHEJ SLEPEJ ULICI, HVIEZDOSLAVOV

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Veterná | 123 m²

Ponúkame na predaj nový 4 izbový tehlový bungalov na konci tichej slepej ulice v stabilizovanom

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

309,990 € 2520 €/m²

člen NARKS
Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

Bývanie pod lesom , ktoré má atmosféru – Záhorská Bystrica, Orešianky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Podkerepušky | 256 m²

V mestskej časti Záhorská Bystrica – Orešianky, vám ponúkame 2 moderné rodinné domy, ktoré spáj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

779,000 € 3043 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,250,000 € 6098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Riečna | 104.8 m²

HERRYS - Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v Bernolákove Realitná kancelária

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

369,000 € 3521 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 5554 €/m²

Top
Top

HERRYS – Štýlový 2-izbový byt s hrejivou atmosférou na najvyššom poschodí | S parkovaním | Slnečnice Viladomy

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Béžová | 58.45 m²

HERRYS – Štýlový 2-izbový byt s hrejivou atmosférou na najvyššom poschodí | S parkovaním | Slne

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

265,000 € 4534 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 35.07 m²

HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu Re

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,232 € 7135 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj prémiový 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej novostavbe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.57 m²

HERRYS - Na predaj prémiový 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej novostavbe METROPOLIS Realitná k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 6636 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 2-izbový byt vo vysokom štandarde v ocenenom projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 51.76 m²

HERRYS - Na predaj 2-izbový byt vo vysokom štandarde v ocenenom projekte Metropolis Realitná k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

353,704 € 6834 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v METROPOLIS, najlepšej prémiovej rezidencii na Slovensku

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 75.33 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v METROPOLIS, najlepšej prémiovej rezidencii na Slovensku Real

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

487,000 € 6465 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Starohájska | 44 m²

HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petrža

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 5227 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj prémiový 4-izbový byt s veľkou terasou a 3 balkónmi v projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Bottova | 128.95 m²

HERRYS - Na predaj prémiový 4-izbový byt s veľkou terasou a 3 balkónmi v projekte Metropolis R

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,164,655.98 € 9032 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 2 izbový byt s parkovaním a priamym výhľadom na Hrad v projekte Fuxova

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bosákova | 47.76 m²

HERRYS - Na predaj 2 izbový byt s parkovaním a priamym výhľadom na Hrad v projekte Fuxova Real

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

289,000 € 6051 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 69 m²

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metrop

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

520,000 € 7536 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 62.01 m²

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade Realitná kance

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 5322 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 2-izbový byt v projekte METROPOLIS – takto môže vyzerať aj váš nový domov!

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 54.37 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 2-izbový byt v projekte METROPOLIS – takto môže vyzerať aj váš no

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

357,241 € 6502 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI S BALKÓNOM A TERASOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Búdková | 138 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáv

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 4703 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ, Pozemok pre výstavbu v srdci hôr - Terchová

Reality Terchová

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

Na predaj stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom – Terchová. Ponúkame na predaj jedinečný s

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

93,900 € 134 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ, Pozemok vhodný na výstavbu domu 834m2 - Dolný Hričov - Peklina

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | 834 m²

Na predaj: stavebný pozemok, Dolný Hričov – časť Peklina Ponúkame na predaj mierne rozširujúci

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

69,000 € 83 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok s právoplatným stavebným povolením Žilina - Žilinská Lehota

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 953 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok s vydaným a právoplatným stavebným povolením, vďaka čomu je

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

99,000 € 104 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ 2-izbový byt v novostavbe Zelené Vlčince

Reality Žilina

2 izbový byt | 61.4 m²

Na predaj luxusný 2-izbový byt v projekte Zelené Vlčince, Žilina Hľadáte nadštandardné, moderne

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

224,000 € 3648 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23115)
Upresniť hľadanie