Veľkorysý 4-izbový byt v modernej NOVOSTAVBE s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Potočná | 120 m²

Ak hľadáte priestranné, pokojné a moderné bývanie v novostavbe s možnosťou dotvoriť si interiér

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

519,000 € 4325 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj útulné štúdio v rezorte Hrabovo

Reality Ružomberok

Apartmán | Hrabovská dolina | 25.8 m²

Ponúkame na predaj útulné zariadené štúdio v súkromnom areáli Rezort Apartmány Hrabovo, na bre

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

98,800 € 3829 €/m²

REZERVOVANÉ! Na predaj lukratívna 3-izb. NOVOSTAVBA, Sekule

Reality Sekule

Rodinný dom | 78 m²

Hľadáte pokojné miesto pre svoje bývanie? V tom prípade je práve táto 3+KK novostavba pri jazer

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sekule

145,000 € 1859 €/m²

REZERVOVANÉ! NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU S VLASTNOU FITNESS ZÓNOU, BOJNICE - Dubnica, prestížna lokalita Obora II

Reality Bojnice

Rodinný dom | Horská | 120 m²

Renata Greschner Ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v jednej z najvyhľadávanejš

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Bojnice

338,000 € 2817 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj moderný 5-izbový rodinný dom na celoročné bývanie v prostredí Penati Golf Resort

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame na predaj moderný 5-izbový rodinný dom určený na celoročné bývanie, situovaný v exkluz

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

339,000 € 1695 €/m²

Predaj moderný 4-izb. RD s veľkorysou premyslenou dispozíciou, 664m2 pozemok, Miloslavov Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 126 m²

FinReal go ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v obľúbenej lokalite Miloslavov – Alžb

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

399,000 € 3167 €/m²

AZ. Rodinný dom s možnosťou prístavby v obci Matúškovo pri Galante

Reality Matúškovo

Rodinný dom | 62 m²

AZ. Realitná kancelária vám exkluzívne ponúka na predaj útulný rodinný dom v pokojnej lokalite

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Matúškovo

175,000 € 2823 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE INVESTIČNÝ APARTMÁN - BYT, iba 1 km od Starého Smokovca

Reality Veľký Slavkov

3 izbový byt | 60 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj investičný 3 izbový byt - apartmán ADRIANA 10E

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Veľký Slavkov

177,000 € 2950 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ. Moderný 4-izbový RD - komfort bytu s výhodami domu a záhradou v obci Dvorníky

Reality Dvorníky

Rodinný dom | 82 m²

Hľadáte ideálne rodinné bývanie, kde sa spája moderný dizajn, nízke náklady a pokojná lokalita

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

159,000 € 1939 €/m²

Reality Dvorníky

Rodinný dom | 96 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

177,000 € 1844 €/m²

AZ. Moderný 4-izbový RD - komfort bytu s výhodami domu a záhradou

Reality Dvorníky

Rodinný dom | 96 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

177,000 € 1844 €/m²

Reality Dvorníky

Rodinný dom | 82 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

159,000 € 1939 €/m²

Obec Banka pri Piešťanoch - priestranný 4 izbový dom + 2izbový podkrovný byt ID:RD25056 ZNÍŽENÁ CENA z 290.000,-EUR - REZERVOVANÉ

Reality Banka

Rodinný dom | Športová | 130 m²

ID:RD25056 Ponúkame Vám priestranný Rodinný dom nachádzajúci sa v tichej časti obce Banka pri P

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Banka

268,000 € 2062 €/m²

SLNEČNÝ PRIESTRANNÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V NOVOSTAVBE

Reality Malacky

4 izbový byt | Na Majeri | 147.78 m²

Ponúkame Vám na predaj presvetlený 4 izbový byt s veľkorysou rozlohou 148m2 a terasou 124m2 v s

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Malacky

334,000 € 2260 €/m²

Na predaj | Novostavba rodinného domu | Trenčianske Teplice | 156 m²

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Šrobárova | 110 m²

Luca & Doren Vám ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v Trenčianskych Tepliciach!

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

349,000 € 3173 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový byt s terasou, Trenčín, ul. Saratovská

Reality Trenčín

3 izbový byt | Saratovská | 71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe na Saratovskej ulici v Trenčíne. Nachádza sa na 2.

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

240,000 € 3380 €/m²

Na predaj najlacnejšie štúdia Egypte / Hurghada/ Al Alhaay, priamo pri mori od 33000,- Eur

Reality Egypt

Apartmán | Egypt

Ponúkame Vám na predaj štúdia, apartmány, Vili v Egypte / Hurghada / Al Alhaay. Štúdia sú pri

Publikované: 02.05.2021 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj

37,000 € 825 €/m²

Na predaj apartmány Egypt/ Hurgada/ Al Alhay, Sakala, Al Kawthar

Reality Egypt

Apartmán | Egypt

Ponúkame na predaj apartmány v Egypt / Hurgada, v časti Al Alhaay, Al Kawthar , Sakala / Madara

Publikované: 02.05.2021 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj

85,000 € 464 €/m²

Ponúkame na predaj štúdio v Hurgháde, cena: 23000,- Eur

Reality Egypt

Garsónka | Egypt

Ponúkame Vám na predaj garsónku / štúdia v Hurgade / Sheraton Street / Madares. Štúdio sa nach

Publikované: 16.10.2023 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj

23,000 € 638 €/m²

Stylový bungalov 3+kk se soláriem a výhledem na moře Mil Palmeras

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

V oblíbené přímořské lokalitě Mil Palmeras vzniká menší rezidenční projekt, který nabízí kombin

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

359,000 € 6411 €/m²

Luxusný 3-izbový apartmán pod Gerlachom – Rezidencia HAGOVIA

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Realitná kancelária FOK Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt (Typ D) v no

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

353,256 € 4906 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenom projekte Slnečnice – Viladomy, Bratislava – Petržalka (Fialová ulica)

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová | 42 m²

Ponúkame na predaj moderný, industriálne zariadený 2-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej l

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

245,500 € 5845 €/m²

Novostavba - 5 izbový Rodinný dom, Veľké Orvište

Reality Veľké Orvište

Rodinný dom | Obchodná | 128 m²

Vo vyššom štandarde ponúkame 5-izbový rodinný dom s dispozíciou v tvare L o rozmere 18x12m. Hla

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Veľké Orvište

330,000 € 2578 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ! Predaj| Veľkometrážny (153m2) 3i RD - len 25 minút od Bratislavy, Trstená na Ostrove |Gofar |Exkluzívne

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 136 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj priestranný (136 m²), krásne presvetlený

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Lehnice

205,000 € 1507 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23113)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie