Rezervované! Na predaj 5-izbový bungalov , v obci Seňa

Reality Seňa

Rodinný dom | 146 m²

REZERVOVANÉ! Na predaj 5-izbový rodinný dom typu bungalov v obci Seňa, len pár minút od K

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Seňa

319,990 € 2192 €/m²

3 izb. - Adresa, ktorá definuje kvalitu - ŠUSTEKOVÁ ul. - aktuálne jedna z najžiadanejších lokalít

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 72.9 m²

Šustekova 49: Adresa, ktorá definuje kvalitu. Objavte poctivé bývanie na začiatku Petržalky a p

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,800 € 4112 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÝ - DAHLEH ponúka na predaj moderný 1,5 izbový byt v projekte UNIQ Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Fialová | 35.05 m²

DAHLEH ponúka na predaj moderný 1,5 izbový byt v projekte UNIQ Slnečnice na Fialovej ulici, v m

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

210,000 € 5991 €/m²

DAHLEH ponúka na predaj apartmán na Fialovej ulici v obľúbenom projekte Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

Apartmán | Fialová | 26.32 m²

DAHLEH ponúka na predaj apartmán na Fialovej ulici v obľúbenej novostavbe Slnečnice, situovaný

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

190,000 € 7219 €/m²

NOVOSTAVBA, PRÍSTAVNÁ, 2 IZBY, 70,5 M2 CELKOVO, 26 M2 BALKÓN, PARKOVACIE MIESTO

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 70 m²

Ako sa vraví: „Do tohto bytu stačí priniesť len zubnú kefku a bývať. Ale… do tohto bytu nemusíš

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

312,990 € 4471 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Posledný 5izb RD kompletne zariadený s garážou v krásnom prostredí v Čilistovskej lagúne

Reality Šamorín

Rodinný dom | Labutia | 172.88 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP vám ponúka na predaj moderný 5izbový dvojpodlažný rodinný

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šamorín

459,990 € 2661 €/m²

Krásne nové apartmány v štandarde, s parkovacím miestom a možnosťou odpočtu DPH

Reality Smrečany

2 izbový byt | Smrečany | 48 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP vám ponúka na predaj nové moderné byty blízko Liptovského

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Smrečany

155,000 € 3229 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Luxusný, slnečný, zariadený rodinný dom len 10 min od Bratislavy - Štvrtok na Ostrove

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | 280 m²

ZNÍŽENÁ CENA - Luxusný, slnečný, zariadený rodinný dom v tichej lokalite s moderným dizajnom 10

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

529,999 € 1893 €/m²

Predaj - REZERVOVANÉ: 1i apartmán - výhľad na mesto | Tehelné pole - Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 38.4 m²

REZERVOVANÉ Na predaj moderný 1-izbový apartmán v novostavbe v projekte Tehelné pole na Bajkal

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Nový 2+kk s moderním vybavením, žádaná lokalita, Golem, Albánie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Moje nemovitost u moře je stabilní česká společnost (české s.r.o.) se stovky spokojenými klient

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

119,000 € 2125 €/m²

Moderná novostavba v Jazernici – stačí sa nasťahovať

Reality Jazernica

Rodinný dom | Nezadaná | 156.6 m²

Hľadáte moderné bývanie v pokojnej obci s výbornou dostupnosťou služieb a dopravy? Táto zabýva

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Jazernica

339,000 € 2165 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ | 3 IZBOVÝ BYT IDEÁLNY PRE RODINU S DVOMI BALKÓNMI, PIVNICOU A VLASTNÝM PARKINGOM

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Slávičia | 65 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 3-izbový byt na Slávičej ulici v Mi

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

220,000 € 3385 €/m²

Na predaj: Moderný a vkusne zariadený 3-izbový byt v novostavbe bytového domu v Novom Ružinove - bytový dom Roxy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 72 m²

Realitná kancelária MMP Home Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a vkusne zariadený 3-izbov

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,990 € 4167 €/m²

Priestranná novostavba rodinného domu v štádiu holodomu s veľkým pozemkom – Nová Ves nad Žitavou

Reality Nová Ves nad Žitavou

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej a tichej časti obce Nová V

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Domy na predaj Nová Ves nad Žitavou

282,150 € 1283 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK PRE KOMERČNÉ VYUŽITIE, SEČOVCE, 11.018 m2

Reality Sečovce

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Partizánska | 11,018 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 11.018 m2 v južnej časti mesta Sečovce: -

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

10 €/m2 10 €/m2

NAVA | MODERNÝ ZARIADENÝ PENZIÓN V TESNEJ BLÍZKOSTI THERMALPARKU - DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

Hotel, penzión, ubytovňa | Ulica Sándora Petőfiho | 904 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj kompletne zariadený penzión v Dunaj

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

1,500,000 € 1659 €/m²

Priestranný 4 - izbový dom s veľkou terasou a garážou v obci Hviezdoslavov - časť Podháj

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Stromová | 133.5 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj samostatne stojaci 4 izbový rodinný dom

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

500,000 € 3745 €/m²

LEGIS REALITY - Stavebný pozemok pri Trnave

Reality Zvončín

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Zvončín, situovaný na novej ulici Horná P

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zvončín

195,000 €

33Reality | Moderný 4-izbový rodinný dom v prestížnej lokalite Florida Villa Park, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 140 m²

Realitná kancelária 33 Reality Vám predstavuje na predaj moderný 4-izbový rodinný dom, situovan

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

290,000 € 2071 €/m²

NAVA | NOVÉ ČERSTVO SKOLAUDOVANÉ GARÁŽE PRI ŠPORTOVEJ UL. - DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

Garáž | Športová | 14 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 8 nových samostatných garáží v Duna

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

23,750 € 1696 €/m²

Bývanie pri jazere: 3-izbový byt s veľkou terasou a krásnym výhľadom – Senec

Reality Senec

3 izbový byt | Ružová | 84 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a priestranný 3-izbový byt s

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Senec

243,000 € 2893 €/m²

Predám luxusný, nový dom, s fotovolt. a vínnou pivničkou - Skalité

Reality Skalité

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Iba u nás nájdete možnosť si kúpiť nový luxusný, kompletne zariadený rodinný dom 4+1 v krásnom

Publikované: 22.10.2021 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Skalité

314,000 € 2213 €/m²

Moderní 2ložnicový apartmán s terasou v atraktivní části Paralimni

Reality Cyprus

2 izbový byt | Cyprus

Nabízíme ke koupi elegantní apartmán 2+1 v 1. patře moderního rezidenčního projektu v oblíbené

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

274,000 € 4215 €/m²

NA PREDAJ I ZÁHRADNÍCKA 91 I Priestranný 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Záhradnícka | 159.78 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ priestranný, veľkometrážny, 4 izbový byt v štandarde v proje

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

744,800 € 4661 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30360)
Rodinné domy na predaj (23111)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Upresniť hľadanie