1 izbový byt + oddelená nočná časť, č.25, Rezidencia Thermae

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 46.49 m²

Ponúkam na predaj moderný 1‑izbový byt s výborným dispozičným riešením, nachádzajúci sa na 2. p

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

140,000 € 3011 €/m²

Rezidencia Thermae - 3-izbový byt (79,26 m2) byt č. 48

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova 1 | 79.26 m²

Rezidencia Thermae: Štýl, pohodlie, a vy - dokonalá harmónia pre Vaše bývanie. ✨ Byt 48 v proje

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 € 2334 €/m²

Dizajnový loft A102 – Rezidencia Thermae, Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 58.09 m²

Moderný loft v ikonickej budove priamo v centre mesta Loftový byt A102 link: Byt A102 - Rezide

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

135,000 € 2324 €/m²

Rezidencia THERMAE - Trenčianske Teplice, Byt 63 - mezonet

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 103.31 m²

Rezidencia THERMAE v Trenčianskych Tepliciach ponúka atraktívny mezonet s terasou. Tento 3-izbo

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

245,000 € 2372 €/m²

3‑izbový byt v SKOLAUDOVANEJ Rezidencii Thermae

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 73.74 m²

Prémiová ponuka: Posledný 3‑izbový byt v SKOLAUDOVANEJ Rezidencii Thermae – Trenčianske Teplice

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

190,000 € 2577 €/m²

4-izbový mezonet Rezidencia THERMAE so strešnou terasou!

Reality Trenčianske Teplice

4 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 165.65 m²

TOP PONUKA - Jediný 4-izbový mezonet v Rezidencii THERMAE s veľkou strešnou terasou! Byt 5

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

320,000 € 1932 €/m²

Dizajnový loft A103 – Rezidencia Thermae, Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 58.67 m²

Moderný loft v ikonickej budove priamo v centre mesta Loftový byt A103 link: Byt A103 - Rezide

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

135,000 € 2301 €/m²

Rezidencia Thermae, 3-izbový byt (83,61m2), byt č. 60

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova 1 | 83.61 m²

Rezidencia Thermae: Štýl, pohodlie, a vy - dokonalá harmónia pre Vaše bývanie. ✨ Byt 60 v proje

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 € 2213 €/m²

Na predaj novostavba 2-izb. bytu v Trnave na ulici A.Žarnova

Reality Trnava

2 izbový byt | 57 m²

RK Casmar Vám ponúka na predaj moderný a kompletne zariadený byt v centre Trnavy na ulici Andre

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trnava

255,000 € 4474 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4i byt s 2 terasami a 2 parkovacími miestami

Reality Sereď

4 izbový byt | . | 119.41 m²

CASMAR RK Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj novostavbu 4 izb. bytu na 6.pos

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Sereď

229,000 € 1918 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 2-izbový byt v novostavbe, 1× parking, ul. Armádna, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Armádna | 56 m²

Na predaj priestranný a veľmi príjemný 2-izbový byt v modernom a kvalitnom bytovom dome od skús

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

185,000 € 3304 €/m²

2izb. byt s parkovaním a pivnicou - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 66 m²

Activity Residence (lokalita Chorvátsky Grob - Čierna Voda) NA PREDAJ - 2izb. byt (C4) v štand

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

235,000 € 3561 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Jelšová | 66 m²

Activity Residence s komunitnou záhradou NA PREDAJ - 2izb. byt (C4) v štandarde, s veľkým bal

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

235,000 € 3561 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | Inteligentný 4-izbový bungalov so suterénom | Liptovský Michal

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Zarevúca | 190.5 m²

Ponúkame na predaj technologicky vyspelú novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Liptovský

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Ružomberok

380,000 € 1995 €/m²

REZERVOVANÝ! Moderný 3-izbový byt v novostavbe Matadorka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ul. Závodu Matador | 69 m²

Hľadáte miesto, kde sa budete cítiť naozaj doma? Tento 3-izbový byt v Petržalke vás osloví hneď

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,900 € 4346 €/m²

Dokončené - 2-izb. byt (D2) s veľkou terasou (54 m2) a výhľadom - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 115 m²

Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) - priamo pri cyklotrase Viac inf

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

269,220 € 2341 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 3-izbový byt v novostavbe – Banská Bystrica, Nad Plážou

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nad plážou | 100 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v jednej z najžiadanejších lokalít mesta Banská Bystrica – ulic

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

340,000 € 3400 €/m²

Jan Pinka | Investičný apartmán v rakúskych Alpách, 35 m², Piesendorf (Kaprun / Zell am See)

Reality Piesendorf

1 izbový byt | Rakúsko | Piesendorf | Gewerbegebiet 50

JAN PINKA Vám ponúka na predaj apartmán v lokalite Piesendorf, ktorá predstavuje racionálne na

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piesendorf

185,000 € 5286 €/m²

Novostavba 5izbového rodinného domu v centre

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Paľa Bielika | 170.28 m²

Predám krásny slnečný rodinný dom v centre Banskej Bystrice vo vyhľadávanej rezidenčnej časti.

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

670,000 € 3935 €/m²

Štýlový a efektívny 3i byt s loggiou a vlastným parkovaním – Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Hlbinná | 64.77 m²

Hľadáte štartovacie bývanie pre rodinu, kde už nemusíte pohnúť ani prstom? Tento svetlý a racio

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

202,000 € 3119 €/m²

Novostavba - moderný 4-izb. RD s tepelným čerpadlom

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Čerešnová | 131.45 m²

NikaReal Vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom (dvojdom) s podlahovou plochou 10

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - Kráľovské Bývanie - Smart A 3

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Nová | 117.6 m²

REZERVOVANÉ! NikaReal Vám exkluzívne ponúka na predaj Smart A 3 - štvorizbový dvojpodlažný byt

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - Kráľovské Bývanie - Smart B 3

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Nová | 117.6 m²

REZERVOVANÉ! NikaReal Vám exkluzívne ponúka na predaj Smart B 3 - štvorizbový dvojpodlažný byt

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

Cena dohodou

AZ. Predaj 5-izb.vily v projekte – Villa Condominium Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 155 m²

Predstavujem vám Villa Condominium – komorný rezidenčný projekt situovaný na jednej z najcennej

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

660,000 € 4258 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Rodinné domy na predaj (23106)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie