Ponúkame na predaj 2 izb. byt v novostavbe vo Viedni

Reality Rakúsko

2 izbový byt | Rakúsko

Lokalita: 22. obvod, Viedeň Typ nehnuteľnosti: 2-izbový byt, novostavba Výmera: 40,78 m² + logg

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 09.01.2026
Byty na predaj

265,000 € 6498 €/m²

BALATON - moderná gastroprevádzka s investičným potenciálom - Zamárdi, BALATON

Reality Balatonalmádi

Hotel, penzión, ubytovňa | Maďarsko | Balatonalmádi

Predaj: BALATON, Zamárdi, nová moderná reštaurácia s vlastným pozemkom 1040 m2 a parkingom Pon

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na predaj Balatonalmádi

590,000 € 2950 €/m²

NOVOSTAVBA 4-IZBOVÉHO DOMU – MODERNÉ BÝVANIE BEZ ČAKANIA – TOPOĽNICA

Reality Topoľnica

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Realitná kancelária Herák Reality ponúka na predaj moderný, nízkoenergetický 4-izbový rodinný d

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Topoľnica

250,000 € 2500 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VEĽKORYSÝ OBCHODNÝ PRIESTOR 131 m²- PROJEKT PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Podniková | 131.82 m²

Možnosť rozdelenia na 2 samostatné jednotky Projekt Predmestie – Bratislava Rača Ponúkame na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

359,990 € 2731 €/m²

OBCHODNÝ PRIESTOR- PROJEKT PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Podniková | 68.41 m²

Ponúkame na predaj atraktívny obchodný priestor o výmere 68,41 m² interiér + 26,08 m² terasa, n

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,990 € 3216 €/m²

PREDAJ POSLEDNÉ 2-izbove byty s predzáhradkou pri Bratislave s priestranými izbami loggia a v cene aj parking

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Dunajská | 59 m²

ahoj Carla Real Solutions dáva na predaj priamo od developera novostavbu kde máme pre Teba k di

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

123,000 € 2085 €/m²

POTENCIÁL - 6 izbový rodinný dom - DVOJGARÁŽ - CABAJ

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Riegler | 264 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj hrubú stavbu, veľkorysý 6 izbový rodinný dom v obci Cabaj

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

150,000 € 568 €/m²

AG REALITY I REZERVOVANÉ- NA PREDAJ NOVOSTAVBA- 4 IZBOVÝ MEZ. DOM V DVOJDOME

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Oblačná | 110.5 m²

Realitná kancelária AG Reality & finance, s.r.o Vám exkluzívne predstavuje na predaj novostavb

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

268,000 € 2489 €/m²

4iz RD (v štandarde + zámková dlažba, terasa) Drahovce

Reality Drahovce

Rodinný dom | Kostolná | 117 m²

Exkluzívne iba u nás ponúkame novostavbu murovaného 4i rodinného domu v novovybudovanej lokalit

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Drahovce

209,900 € 1794 €/m²

4-izbový nasťahovateľný dom Vráble 140m2 | krytá terasa+FVE

Reality Vráble

Rodinný dom | Poľná | 140 m²

Moderný 4-izbový rodinný dom vo Vrábľoch s pozemkom 435m2 v mestskej časti Horný Ohaj — v pokoj

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Vráble

249,500 € 1782 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom / dvojdom – Dunajský Klátov – novostavba

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská | 100 m²

Ponúkame na predaj modernú novostavbu 4 izbového rodinného domu (dvojdom) v obci Dunajský Klát

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

159,900 € 1599 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ!! Na predaj nadštandardný kompletne zariadený 2-izbový byt (novostavba) s predzáhradkou, Trenčín, ul. Odevná

Reality Trenčín

2 izbový byt | 48.52 m²

K | L financie a reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj nadštandardne vybavený, komple

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Trenčín

167,500 € 3452 €/m²

OSEM DRÁHOVÁ HALA BOWLINGU A KOLKÁRNE - NOVOSTAVBA, TRENČÍN

Reality Trenčín

Iný objekt | Bavlnárska | 1,270 m²

KL financie a reality vo výhradnom zastúpení majiteľov nehnuteľnosti ponúka na predaj Zariadeni

Publikované: 05.12.2023 Aktualizované: 07.10.2025
Objekty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Na predaj nebytový priestor 46,79 m2 v polyfunkčnej novostavbe, Trenčín, ul. Veľkomoravská

Reality Trenčín

Iný priestor | Veľkomoravská | 46.79 m²

K | L financie a reality ponúka na predaj nebytový priestor, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na predaj Trenčín

124,900 € 2669 €/m²

Moderná 5-izbová vila – tichá vilová štvrť Begóniová, Bratislava

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Begóniová | 203 m²

Na predaj ponúkame architektonicky pôsobivú 5-izbovú vilu v novej vilovej štvrti na konci Begón

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

999,000 € 4921 €/m²

Moderná vila s bazénom a výhľadom na more, Primošten

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Na predaj máme túto výnimočnú vilu s bazénom a krásnymi výhľadmi na more v oblasti Primoštenu.

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 28.03.2026
Domy na predaj

1,490,000 € 4967 €/m²

Veľký dom v prvom rade pri mori blízko Zadaru

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Veľký rodinný dom priamo pri pláži s výhľadom na otvorené more. Dom má apartmány, ktoré sa daj

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj

1,340,000 € 4393 €/m²

REPREZENTATÍVNY OBCHODNÝ PRIESTOR 45 m² | KAZANSKÁ UL.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Objekt pre obchod | Kazanská | 45 m²

Ponúkame na predaj kompletný obchodný priestor nachádzajúci sa na Kazanskej ulici s výmerou 45

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

128,000 € 2844 €/m²

REZERVOVANÉ Predaj 2i. byt, novostavba, Nová Radvaň, Banská Bystrica, www.bbreality.sk

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Zvolenská cesta | 31 m²

REZERVOVANÉ BB-REALITY ponúka na predaj štýlový a slnečný 2-izbový byt v projekte Nová Radvaň –

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

Atraktívna vila s tenisovým kurtom a výhľadom na more pri Zadare

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Výnimočná vila na predaj neďaleko Zadaru. Nachádza sa na priestrannom pozemku a rozprestiera sa

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 28.03.2026
Domy na predaj

1,200,000 € 6667 €/m²

4 izbový rodinný dom - pozemok 675m² Dolné Dubové, Trnava

Reality Dolné Dubové

Rodinný dom | Dolné Dubové | 136 m²

RealityMaster ponúka exluzívne na predaj 4-izbový rodinný dom - bungalov v obci Dolné Dubové, l

Publikované: 25.11.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolné Dubové

309,000 € 2272 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezidencia Thermae, Nový domov, nový život - Byt 52

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova 1 | 79.27 m²

Rezidencia Thermae: Štýl, pohodlie, a vy - dokonalá harmónia pre Vaše bývanie. ✨ Byt 52 v proje

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 € 2334 €/m²

1‑izbový byt s veľkou terasou 6-B.102 – Rezidencia THERMAE

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 41.56 m²

1‑izbový byt s veľkou terasou / predzáhradkou – Rezidencia THERMAE, Trenčianske Teplice link

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

139,000 € 3345 €/m²

1 izbový byt + oddelená nočná časť, č.25, Rezidencia Thermae

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Hviezdoslavova 3 | 46.49 m²

Ponúkam na predaj moderný 1‑izbový byt s výborným dispozičným riešením, nachádzajúci sa na 2. p

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

140,000 € 3011 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Rodinné domy na predaj (23106)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie