Rodinný dom 4 izbový, novostavba Lorinčík Háje Košice

Reality Košice-Lorinčík

Rodinný dom | Hríbová | 114 m²

Nízkoenergetický 4-izbový dom (A1) v Lorinčík Háje – Košice. Úžitková plocha 113 m², tepelné če

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Lorinčík

425,000 € 3728 €/m²

člen NARKS

4i, 90m2 + 12,1m2 terasa, Lorinčík Háje, novostavba, VC8

Reality Košice-Lorinčík

3 izbový byt | Ulica pod Hájmi | 89.39 m²

Exkluzívne v spoločnosti ImpulzReal ponúkame: - jeden z posledných dostupných bytov v dokonče

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Lorinčík

345,000 € 3859 €/m²

člen NARKS

Byty ZICHER: 2-izbový byt 2B (71,17 m2)

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 71.17 m²

Hodnota vyjadrená v priestore a čase. To je ZICHER. Byt 2B je situovaný na 1. poschodí Bytovéh

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Martin

192,700 € 2708 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt 12A ( 70,10 m2)

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 70.1 m²

Hodnota vyjadrená v priestore a čase. To je Zicher. Byt 12A je situovaný na 2. poschodí Bytové

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Martin

195,600 € 2790 €/m²

Byty ZICHER: 3-izbový byt 6B ( 97,04 m2)

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²

Hodnota vyjadrená v priestore a čase. To je ZICHER. Byt 6B je situovaný na 2. poschodí Bytovéh

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Martin

264,400 € 2725 €/m²

Byty ZICHER: 3-izbový byt 3B ( 97,04 m2)

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²

Hodnota vyjadrená v priestore a čase. To je ZICHER. Byt 3B je situovaný na 1. poschodí Bytovéh

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Martin

263,400 € 2714 €/m²

2-izbový byt 1A ( 70,10 m2)

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 70.1 m²

Hodnota vyjadrená v priestore a čase. To je Zicher. Byt 1A je situovaný na 1. poschodí Bytovéh

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Martin

188,600 € 2690 €/m²

Byty ZICHER: 2-izbový byt 2A ( 69,43 m2)

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 69.43 m²

Hodnota vyjadrená v priestore a čase. To je ZICHER. Byt 2A je situovaný na 1. poschodí Bytovéh

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Martin

187,000 € 2693 €/m²

Byty ZICHER: 3-izbový byt 10B ( 101,79 m2)

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 101.79 m²

Hodnota vyjadrená v priestore a čase. To je ZICHER. Byt 10B je situovaný na 3. poschodí Bytové

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Martin

276,200 € 2713 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny slnečný 1-izb. byt v novostavbe Bory 36,26m2

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | 36.26 m²

Tureality ponúka na predaj moderný, svetlý a funkčne riešený byt, ktorý je ideálnym štartovacím

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

199,999 € 5516 €/m²

NA PREDAJ – montovaný dom

Reality Prešov

Mobilný dom | Slovenská | 22 m²

Na predaj mobilný montovaný dom Vám ponúka na predaj neopakovateľnú príležitosť vlastniť dva k

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Prešov

Info v RK

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Moderná novostavba s veľkou terasou, šatníkom a parkovacím miestom v projekte Eden Park

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 95.5 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný, krásne presvetlený 3i byt v obľúbenom projekte Eden Par

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

429,000 € 4492 €/m²

Jan Pinka | Rodinný dom v rakúskom Breitensee – pokojné bývanie medzi Viedňou a Bratislavou

Reality Neusiedl am See

Rodinný dom | Rakúsko | Neusiedl am See | Erlenweg

Ak hľadáte dom, kde sa spája komfort bývania s pokojom vidieckeho prostredia, potom vás táto po

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Neusiedl am See

Cena dohodou

ZÁHRADNÉ SADY | 2 izbový byt s vlastným pozemkom 241 m²

Reality Prešov

2 izbový byt | Hrušková 9 | 52 m²

Oáza pokoja v Záhradných sadoch na predaj Predstavte si miesto, kde sa spomaľuje čas, kde každ

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

326,700 € 6283 €/m²

Novostavba rodinného domu – Nezbudská Lúčka, pozemok 940 m²

Reality Nezbudská Lúčka

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v obci Nezbudská Lúčka, situovanú na slnečnom poze

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Nezbudská Lúčka

199,000 € 1658 €/m²

REZERVOVANÝ

Reality Galanta

3 izbový byt | K. Duchoňa | 118.93 m²

*** rezervácia **** LUXUSNÝ PENTHOUSE S PANORAMATICKOU TERASOU (50 m²) – GALANTA, WEST Vstúp

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Galanta

1 € 0 €/m²

REZERVOVANÝ 4 izbový bungalov - Košice, Kokšov Bakša

Reality Kokšov-Bakša

Rodinný dom | 116 m²

REZERVOVANÉ Novostavba bungalovu pripravená na nasťahovanie v pokojnej lokalite s výbornou dos

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kokšov-Bakša

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

FOIT - PREDAJ IDEÁLNE MIERY RD A ROŽNÝ POZEMOK NA KONCI ULICE

Reality Veľké Kostoľany

Rodinný dom | 85 m²

Základné informácie o nehnuteľnosti * Lokalita: Veľké Kostolany – časť Vysielač, okres Pieš

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Kostoľany

208,000 € 2447 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný rodinný dom s 3 spálňami a šatníkom | Panoráma

Reality Košice-Vyšné Opátske

Rodinný dom | Bázová | 141 m²

Ponúkame na predaj moderný rodinný dom v obľúbenej rezidenčnej lokalite Panoráma, ktorý ponúka

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Vyšné Opátske

495,000 € 3511 €/m²

NOVOSTAVBA - MODERNÝ 2 IZBOVÝ BYT V TRNAVE - JOZEFA ADAMCA

Reality Trnava

2 izbový byt | Jozefa Adamca | 55.71 m²

CASMAR RK ponúka na predaj štýlový a moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na ulici Jozef

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

VALEN | Dvojica exkluzívnych víl s krásnym výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Sliačska | 1,060 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka exkluzívne na predaj výnimočné luxusné vily nachádzajúce sa v

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

VALEN | Vaše nové bývanie pri Vajnorskom jazere

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Príjazdná | 84.67 m²

DOM: Ponúkame na predaj útulný 3izbový dom evidovaný ako celoročne obývaná chata, nachádzajúci

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

320,000 € 3779 €/m²

VALEN | Luxusný 4i byt v ocenenom projekte Koliba Minergo

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Na Varte | 114.67 m²

Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka
3D prehliadka

VALEN | Nadštandardný 4-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Stromová | 104.75 m²

Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, výborne dispozične riešený

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30357)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23108)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Upresniť hľadanie