2 izbový byt novostavba EUROTERRACE Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Vysokoškolákov | 58 m²

Predaj 2 izbového bytu v novostavbe Polyfunkčný dom EUROTERRACE, ul. Vysokoškolákov v Žiline. R

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Žilina

225,000 € 3879 €/m²

3-izb. byt v projekte NIDO 1

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 105 m²

VIRTUÁLNA PREHLIADKA: https://riesimebyvanie.sk/property/3-izb-byt-ba-nove-mesto-11/ Bývanie v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

549,900 € 5237 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

JEDINEČNÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM 1700 M2, PLAVECKÝ BAZÉN, BÍLKOVE HUMENCE

Reality Bílkove Humence

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečnú ponuku rodinného domu so záhradou (1 706 m2), plaveckým bazéno

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Bílkove Humence

325,000 € 2955 €/m²

Moderná novostavba v lokalite IBV Mlyny !!

Reality Senica

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový rodinný dom skolaudovaný v roku 2023, situovaný v obľúben

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senica

398,000 € 2488 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

CENA PO ZĽAVE 15000,-EUR.. Luxusná Apartmánová chata Airbnb Hit

Reality Holčíkovce

Chalupa, rekreačný domček | Eva | 63 m²

NOVÁ CENA.. NEVÁHAJTE, DOHODA ISTÁ.. ZĽAVA 15000,- EUR LUXUSNÁ INVESTIČNÁ APARTMÁNOVÁ CHATA na

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Holčíkovce

169,000 € 2683 €/m²

Na predaj štýlový apartmán s výhľadom na panorámu Tatier

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 49.25 m²

Moderný maklér ponúka na predaj exkluzívny apartmán s panoramatickým výhľadom na Tatry. 2 izbov

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

529,000 € 10741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj štýlový apartmán s výhľadom na panorámu Tatier

Reality Veľký Slavkov

2 izbový byt | 49.25 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Veľký Slavkov

529,000 € 10741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj štýlový apartmán s výhľadom na panorámu Tatier

Reality Poprad

2 izbový byt | 49.25 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

529,000 € 10741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj štýlový apartmán s výhľadom na panorámu Tatier

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 49.25 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,000 € 10741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj štýlový apartmán s výhľadom na panorámu Tatier

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 49.25 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

529,000 € 10741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný apartmán s pasívnym príjmom!

Reality Šajdíkove Humence

1 izbový byt | 32 m²

🏅Máš rád golf alebo len hladáš dobrú investičnú nehnuteľnosť ? Ponúkame na predaj apartmán pria

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šajdíkove Humence

124,900 € 3903 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderná hala s veľkorysým pozemkov a administratívnou budovou !!!

Reality Pusté Úľany

Priestor pre výrobu | 18,901 m²

💼 Na predaj výrobný areál s pozemkom 18 901 m² – Pusté Úľany Výborná investičná príležitosť s

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Pusté Úľany

Cena dohodou

3 izbový byt v komplexe Europalace Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Vysokoškolákov | 124 m²

Predaj veľkometrážneho 3 izbového bytu v Polyfunkčnom komplexe Europalace, ul. Vysokoškolákov v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Žilina

344,000 € 2774 €/m²

PROJEKT HUBICE DVORY II - Predaj posledného 4 izb. domu (KRAJNÝ)

Reality Hubice

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

PROJEKT HUBICE DVORY II - Predaj posledného 4 izb. domu. Predáme krásny KRAJNÝ rodinný dom v

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Hubice

250,000 € 2778 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v centre mesta Rožňava

Reality Rožňava

2 izbový byt | Čučmianska Dlhá | 40.5 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt, ktorý sa nachádza priamo v centre mesta Rožňava. Byt je s

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Rožňava

79,000 € 1951 €/m²

Moderný kompletne zariadený štúdiový apartmán v Chorvátsku (Zadar, Vrsi-Zukve)

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Ponúkame na predaj štúdiový apartmán v pokojnej oblasti Vrsi-Zukve, len 140 metrov od pláže! Ap

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 24.10.2025
Byty na predaj

150,000 € 2586 €/m²

člen NARKS

Bungalov s bazénom, saunou, fotovoltikou a krásnou záhradou – tichá lokalita vo Wolfsthal

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Na predaj ponúkame kvalitne postavený bungalov s premyslenou dispozíciou, modernými technológia

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Domy na predaj

Info v RK

člen NARKS

Dokončený: Luxusný rodinný dom pri jazere v Rakúsku, len 20 minút od Bratislavy

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Ponúkame na predaj dvojdom v rakúskom Parndorfe v exkluzívnej lokalite pri jazere s názvom Seer

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Domy na predaj

450,000 € 3082 €/m²

člen NARKS

Rezervovaný: Vzdušný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenom projekte Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 75 m²

Chcete sa konečne posunúť do väčšieho? Rozrástla sa vám rodina, nemáte čas riešiť zbytočnosti a

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

člen NARKS

2-izbový byt s veľkou loggiou, parkovacím miestom a pivnicou v Kittsee

Reality Rakúsko

2 izbový byt | Rakúsko

Na predaj ponúkame príjemný 2-izbový byt v osobnom vlastníctve v obľúbenej obci Kittsee, len pá

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj

225,000 € 3947 €/m²

člen NARKS

Chata na krásnom pozemku s lesom a potokom

Reality Bernolákovo

Chalupa, rekreačný domček | Sacky | 53 m²

Na predaj ponúkame murovanú chatu v katastri Bernolákovo, lokalita Sacky, ktorá je známa tým, ž

Publikované: 06.03.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Bernolákovo

179,000 € 3377 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny priestor na predaj: kompletne zariadená reštaurácia s terasou v Rozadole

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Trenčianska | 158 m²

Jedinečná príležitosť v lukratívnej lokalite len na skok od centra! Na predaj je plne zariadená

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 04.09.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

390,000 € 2468 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne priestory na predaj – kaviareň s terasou a vlastným pozemkom v dynamickej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Rusovská cesta | 165 m²

Ponúkame na predaj jedinečné prevádzkové priestory o výmere 165 m² v nadštandardnej novostavbe

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

695,000 € 4212 €/m²

člen NARKS

Krásny 4-izbový byt v projekte Bory Na hrádzi - dve kúpeľne, garáž, pivnica

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Mateja Encingera | 88 m²

Predstavte si ráno, keď vás zobudí prirodzené svetlo, otvoríte balkón a namiesto ruchu mesta vi

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

394,000 € 4477 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23118)
Upresniť hľadanie