4-izbový byt so záhradou a veľkou terasou v rodinnom dome v Ivanke pri Dunaji - VIDEO

Reality Ivanka pri Dunaji

4 izbový byt | 297 m²

Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt situovaný na prízemí rodi

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

315,000 € 1061 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

SUPER CENA - 4-izbový byt so záhradou a veľkou terasou v rodinnom dome v Ivanke pri Dunaji - VIDEO

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | 297 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

315,000 € 1061 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

INVESTIČNÝ UNIKÁT: 227 m² byt rozdelený na 4 samostatné jednotky

Reality Poprad

5 a viac izbový byt | Dlhé hony | 227 m²

Ponúkame na predaj skutočný unikát na realitnom trhu v Poprade – veľkometrážny byt v novostavb

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

570,000 € 2511 €/m²

Novinka
Novinka

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 4-izbový byt v krásnej tichej lokalite Šamorína – predzáhradka a moderný koncept, posledný byt voľný

Reality Šamorín

4 izbový byt | 123 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4 izbový byt v jedinečnom koncepte výstavby s tromi jednotkami s v

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šamorín

259,500 € 2110 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - Nadštandartný 3 izbový byt so záhradou v Dunajskej lužnej

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Hlavná | 78.07 m²

Ponúkame vám na predaj moderný a zároveň elegantný 3-izbový byt v štandarde s vlastnou záhrado

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

269,900 € 3457 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - Ponúkame vám na predaj moderný a zároveň elegantný 4-izbový byt s vlastnou záhradou ktorý je súčasťou 3-domu v obci Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

4 izbový byt | Hlavná | 102 m²

Ponúkame vám nový domov v modernej novostavbe typu trojdom. Každá jednotka má vlastný samostatn

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

330,000 € 3235 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! – Výnimočný 2 izbový byt s balkónom v novostavbe s parkovacím státim, Hamuliakovo.

Reality Hamuliakovo

2 izbový byt | 49.51 m²

Hľadáte miesto, kde si po náročnom dni naozaj oddýchnete, no zároveň nestratíte kontakt s mesto

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hamuliakovo

189,990 € 3837 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - Luxusné bývanie s atmosférou rodinného domu – 4-izbový mezonetový byt so záhradou |Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | 100.19 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový tehlový mezonet s galériou, nachádzajúci sa v pokojnej ča

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

270,000 € 2695 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! – Na predaj exkluzívny 2 izbový apartmán v ikonickom rezorte Evergreen Tále

Reality Mýto pod Ďumbierom

2 izbový byt | 46.01 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vlastniť apartmán v prestížnom rezorte Evergreen Tále,

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

250,000 € 5434 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÁ DIZAJNOVÁ NEHNUTELNOSŤ – REZIDENCIA OPERA

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | 47.16 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2 izbový apartmán s úžasnou atmosférou o celkovej výmere 47.16m2 s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

244,000 € 5174 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÝ 4 IZB. RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM, obec HAMULIAKOVO

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | 105 m²

Ponúkame na predaj moderný 4 izbový rodinný dom so záhradkou a nadštandartne veľkým slnečným po

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

369,900 € 3523 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - Ponúkame vám na predaj moderný a zároveň elegantný 4-izbový rodinný dom s vlastnou záhradou ktorý je súčasťou 3-domu v obci Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Hlavná | 102 m²

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

330,000 € 3235 €/m²

člen NARKS

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Hlavná | 78.07 m²

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

269,900 € 3457 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! – PONÚKAME NA PREDAJ VÝNIMOČNÝ 6 IZB. RODINNÝ DOM, ŠENKVICE

Reality Šenkvice

Rodinný dom | 366.3 m²

Ponúkame na predaj nádherný trojpodlažný 6 izbový rodinný dom s úžasnou atmosférou, pričom jeho

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šenkvice

499,000 € 1362 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA - Luxusná rekreačná vila s vírivkou a privátnym mólom v lokalite Senecké jazerá.

Reality Senec

Rodinný dom | 205 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú nadštandardne zariadenú rekreačnú vilu v lokalite Senecké Jazerá.

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senec

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - 4 IZB. RODINNÝ DOM S VEĽKÝM ZÁHRADNÝM DOMČEKOM V NOVOVYBUDOVANEJ REZIDENČNEJ LOKALITE VAMPÍL

Reality Malacky

Rodinný dom | 93.44 m²

Predaj 4-izbového bungalovu s veľkým záhradným domčekom v obľúbenej rekreačnej lokalite Vampíl

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malacky

299,990 € 3211 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ!-VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 4 IZB. RD - NOVOSTAVBA, BLATNÉ, SENEC, SLEPÁ ULICA – PAŽIŤ.

Reality Blatné

Rodinný dom | Pažiť | 86.87 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4 izbový Rodinný dom v obci Blatné, ktorý je umiestnený v slepej p

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Blatné

299,900 € 3452 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! – Na predaj výnimočný rodinný dom s bazénom, saunou a garážou v Bratislave – Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Vinohradnícka | 166 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú príležitosť stať sa majiteľom 3 izbového rodinného domu v obľúbenej

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s potenciálom na 3 izby - novostavba, ul. Na Križovatkách, TRNÁVKA - BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na križovatkách | 67.78 m²

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s veľkým balkónom a murovanou pivnicou s výnimočným potenc

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3969 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA – Na predaj výnimočný rodinný dom s bazénom, saunou a garážou v Bratislave – Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Vinohradnícka | 166 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

559,000 € 3367 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! – PONÚKAME NA PREDAJ VÝNIMOČNÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, STUPAVA.

Reality Stupava

Rodinný dom | Rovná | 290 m²

VYMEŇ SUSEDA! – PONÚKAME NA PREDAJ VÝNIMOČNÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, STUPAVA. Ponúkame na predaj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stupava

469,900 € 1620 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

REZERVOVANÉ! - VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s potenciálom na 3 izby - novostavba, ul. Na Križovatkách, TRNÁVKA - BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na križovatkách | 67.78 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3969 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Šamorín

Rodinný dom | 123 m²

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šamorín

259,500 € 2110 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný, 4 izb. byt s terasou, vysokými stropmi, pozemkom, zariadený vo vysokom štandarde, NOVOSTAVBA, LOZORNO.

Reality Lozorno

Rodinný dom | 113.42 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4 izbový byt o celkovej výmere 113.42 m2 s vysokými stropmi, teras

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lozorno

319,900 € 2820 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8524)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Rodinné domy na predaj (23116)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie