Rodinný dom | Poštová | 110 m²
RB HOME Reality ponúka na predaj novostavbu 4-izbový dvojdom v lukratívnej lokalite Florida Vil
230,000 € 2091 €/m²
Rodinný dom | 109 m²
RB HOME Reality ponúka exkluzívne na predaj moderný 4-izbový jednopodlažný rodinný dom – novost
Cena dohodou
Rodinný dom | 80.43 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v obci Rohožník, na Záhorí, v tesnej
259,000 € 3220 €/m²
Apartmán | 68.51 m²
Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 2 izbového apartmánu v rezidenčnom projekt
243,000 € 3766 €/m²
Rodinný dom | Mojmírova | 145 m²
Predstavte si pokojné bývanie, kde vás každý deň obklopuje zeleň, svetlo a príjemný pocit súkro
349,990 € 2414 €/m²
Rodinný dom | 165 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 4.izbový jednopodlažný rodinný dom v úplne
499,900 € 3030 €/m²
Garáž | Ivanská cesta 32 | 15 m²
Bosen Group ponúka na predaj vonkajšie parkovacie státie v novom projekte Ovocné Sady. Nachádza
18,000 € 1000 €/m²
Rodinný dom | 72 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom v obci Lehnice (lokalita Kolónia- k d
169,990 € 2361 €/m²
Rodinný dom | 72 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj 3-izbový byt so záhradkou v obci Lehnice (lokalita Kolónia- k
184,990 € 2569 €/m²
Garáž | Rumančeková | 15 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj novú plechovú garáž vo Hviezdoslavove, (lokalita Rumančeková u
18,000 € 1200 €/m²
Rodinný dom | Šajdíkové Humence | 118 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka predaj kompletne zariadeného moderného domu v golfovom areáli Penati. Do
Cena dohodou
1 izbový byt | Agátová | 42.06 m²
Bosen Group ponúka na predaj praktický 1. izbový apartmán v úplne novom projekte AGÁTY v Dúbrav
209,900 € 4990 €/m²
2 izbový byt | 69.01 m²
Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 2 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU
209,500 € 3579 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 526 m²
BOSEN Group Vám ponúka na predaj pozemok v intraviláne s projektom na 3 izbový bungalov. Tento
150,000 € 285 €/m²
Rodinný dom | Lipová | 149 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj nadštandardný 4-izbový rodinný dom s garážou a terasou – Doj
267,000 € 1792 €/m²
2 izbový byt | 49.5 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe v obci ZLATÉ KLASY AKTUÁLNY STAV 3
116,862 € 2361 €/m²
1 izbový byt | Búdková | 37.61 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 1,5-izbový byt v novostavbe - Búdková u
320,000 € 8508 €/m²
3 izbový byt | Školské Námestie 672/53 | 78 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt v 7 ročnej novostavbe, s vlas
235,000 € 3013 €/m²
4 izbový byt | Španielsko
Bosen Group Vám ponúka na predaj exkluzívne novostavby apartmánov v prestížnom golfovom rezorte
196,400 € 1772 €/m²
Obchodné priestory | Lúčky | 58.32 m²
BOSEN Group pripravuje na predaj polyfunkčný priestor v modernom projekte Rezidencia Lúčky. 🌿
Cena dohodou
2 izbový byt | Lúčky | 69.21 m²
BOSEN Group pripravuje na predaj 2 izbový byt v modernom projekte Rezidencia Lúčky. 🌿 Rezidenc
Cena dohodou
Rodinný dom | Vojka nad Dunajom | 87 m²
BOSEN REALICITY vám ponúka na predaj moderný 3 izbový rodinný dom v obci Vojka nad Dunajom. Neh
199,900 € 2298 €/m²
Rodinný dom | Puškinova | 140 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj ihneď obývateľnú 4 izbovú novostavbu rodinného domu
265,000 € 1893 €/m²
Rodinný dom | 197 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný 4 izbový dom ktorý je súčasťou dvojdom
499,999 € 3 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.