BOSEN | Predaj parkovacieho státia pri letisku v projekte Ovocné sady

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ivanská cesta 32 | 15 m²

Bosen Group ponúka na predaj vonkajšie parkovacie státie v novom projekte Ovocné Sady. Nachádza

Publikované: 19.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

18,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3-izbový byt, s vlastným parkovaním+ balkón

Reality Lehnice

Rodinný dom | 72 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom v obci Lehnice (lokalita Kolónia- k d

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lehnice

169,990 € 2361 €/m²

člen NARKS

BOSEN | NOVÁ CENA _ 2 izbový byt so slnečným výhľadom B17_03, Banka, Piešťany, 85.17 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 69.01 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 2 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

209,500 € 3579 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NOVÁ CENA BOSEN | Nadštandardný 4-izbový rodinný dom s garážou a terasou Dojč

Reality Dojč

Rodinný dom | Lipová | 149 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj nadštandardný 4-izbový rodinný dom s garážou a terasou – Doj

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dojč

267,000 € 1792 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Ideálny pozemok s projektom na 3 izbový dom, Kalinkovo

Reality Kalinkovo

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 526 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj pozemok v intraviláne s projektom na 3 izbový bungalov. Tento

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kalinkovo

150,000 € 285 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Štýlový 1,5-izbový byt s terasou a predzáhradkou, Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Búdková | 37.61 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 1,5-izbový byt v novostavbe - Búdková u

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 8508 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Praktický jednoizbový byt v novom projekte AGÁTY, Dúbravka, 42,06 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 42.06 m²

Bosen Group ponúka na predaj praktický 1. izbový apartmán v úplne novom projekte AGÁTY v Dúbrav

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

209,900 € 4990 €/m²

člen NARKS

BOSEN |2 Izb byt v novostavbe, 52 m2 Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

2 izbový byt | 49.5 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe v obci ZLATÉ KLASY AKTUÁLNY STAV 3

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

116,862 € 2361 €/m²

člen NARKS

BOSEN| zariadený 3 izbový byt s predzáhradkou, novostavba Rohožník

Reality Rohožník

3 izbový byt | Školské Námestie 672/53 | 78 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt v 7 ročnej novostavbe, s vlas

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rohožník

235,000 € 3013 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN| Novostavba 4 izbového RD súčasťou radovej výstavby, Rohožník

Reality Malacky

Rodinný dom | 80.43 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v obci Rohožník, na Záhorí, v tesnej

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malacky

259,000 € 3220 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Novostavba rodinného domu Jablonové

Reality Jablonové

Rodinný dom | Jablonové | 86.87 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu samostatne stojaceho 4 izbového rodinného domu s po

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Jablonové

268,000 € 3085 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 4 izbového rodinného domu Kostolište

Reality Kostolište

Rodinný dom | Jozefa Gavalíka | 110 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v tichej lokalite obce Kostolište na Záho

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kostolište

325,000 € 2955 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3 izb.byty s vlastným parkovaním,priestranou záhradou

Reality Lehnice

Rodinný dom | 72 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj 3-izbový byt so záhradkou v obci Lehnice (lokalita Kolónia- k

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lehnice

184,990 € 2569 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Nová plechová garáž, elektrické ovládanie, Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Garáž | Rumančeková | 15 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj novú plechovú garáž vo Hviezdoslavove, (lokalita Rumančeková u

Publikované: 25.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Hviezdoslavov

18,000 € 1200 €/m²

člen NARKS

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový apartmán s predzáhradkou, A8_02, Banka, Piešťany, 124.35 m2

Reality Piešťany

Apartmán | 68.51 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 2 izbového apartmánu v rezidenčnom projekt

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

243,000 € 3766 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | 4izb dom, pozemok 493m2 v Penati Golf Resort

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Šajdíkové Humence | 118 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka predaj kompletne zariadeného moderného domu v golfovom areáli Penati. Do

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZIDENCIA LÚČKY | Na predaj 2 izbový byt 3.9 - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Lúčky | 69.02 m²

BOSEN Group pripravuje na predaj 2 izbový byt v modernom projekte Rezidencia Lúčky. 🌿 Rezidenc

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Investičná príležitosť – tropické vily - Koh Samui, Thajsko

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú investičnú príležitosť v ekluzívnom projekte Lotus Villas, na

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

245,000 € 2042 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ: BOSEN | 2kk byt v novostavbe PREMIERE, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 59.88 m²

REZERVOVANÉ: Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 2kk apartmán s pri

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,990 € 4676 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Kryté parkovacie státie v obľúbenom projekte Nuppu

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mlynské nivy | 0 m²

Bosen Group ponúka na predaj kryté parkovacie státie v projekte Nuppu Magnolia. Bytový projekt

Publikované: 22.05.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

28,000 €

člen NARKS

BOSEN | 3izb Rodinný dvojdom v štandarde a vlastným parkovaním

Reality Lehnice

Rodinný dom | Lehnice Kolónia | 72 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj 3 izbový RD v dvojdome, časť Lehnice (lokalita Kolónia- k dost

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lehnice

194,990 € 2708 €/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÝ_ 3 izbový byt s krásnym výhľadom B1_02, Banka, Piešťany, 131.94 m2

Reality Piešťany

3 izbový byt | 78.71 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 3 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

252,000 € 3202 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Ultimátny apartmán s panoramatickým výhľadom v Benidorme

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Bosen Group Vám ponúka na predaj apartmán v exkluzívnom rezidenčnom projekte Torre de Cristal,

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

655,500 € 8313 €/m²

člen NARKS

BOSEN| Novostavba RD s garážou, možnosť zväčšiť pozemok

Reality Rohožník

Rodinný dom | 101.66 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v lokalite Pri Štadióne, v obci Roho

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rohožník

399,000 € 3925 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1377)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Rodinné domy na predaj (23113)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie