Garáž | Potravinárska | 19 m²
Garáž o výmere 19 m² s garážovou bránou na diaľkové ovládanie a elektrinu, nachádzajúcej sa v n
30,000 € 1579 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 98 m²
Samostatne stojaci rodinný dom v obci Necpaly, vzdialenej 12 km od Martina. Murovaný rodinný do
Cena dohodou
Garáž | 6 m²
Parkovacie státie - Vajanského ulica, Modra Poznáte ten pocit, keď večer krúžite po ulici ako
7,500 € 1250 €/m²
2 izbový byt | Sedličná 497 | 48.95 m²
Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom a vlastným parko
145,560 € 2974 €/m²
Apartmán | Tatranská Lomnica | 45 m²
Ponúkame Vám na investíciu alebo komfortné bývanie bez akýchkoľvek starostí pre svojich majiteľ
320,000 € 7111 €/m²
Apartmán | Tatranská Lomnica | 80 m²
560,000 € 7000 €/m²
Rodinný dom | Astrová | 173 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 5-izbového poschodového rodinného domu (v rámci dvojdomu), ko
309,900 € 1791 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 386 m²
AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva rodinný dom - [b]
249,900 € 647 €/m²
2 izbový byt | Kopčianska | 46.81 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj klimatizovaný apartmán (46,81m2 s loggiou 2,63m2) s p
247,000 € 5277 €/m²
Rodinný dom | Poniklecová | 127 m²
CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu situovanú v
288,500 € 2272 €/m²
Rodinný dom | Pri Studničke | 131.1 m²
BOSEN NITRA Vám ponúka exkluzívne na predaj novostavbu rodinného domu v Nitre – mestská časť Ja
288,400 € 2200 €/m²
2 izbový byt | Na Majeri | 50.73 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 1,5-izbový byt v novom rozrastajúcom sa pro
169,990 € 3351 €/m²
4 izbový byt | J.Ondruša | 88 m²
Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný 4-izbový byt v novostavbe v Stupave na ulici J. Ondru
345,000 € 3920 €/m²
Apartmán | Polianky | 48.61 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový apartmán s južnou orientáciou S708 - výmera interiéru je 43,78 m2 p
262,984 € 5410 €/m²
2 izbový byt | Polianky | 47.41 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový BYT so východnou orientáciou R162 - výmera interiéru je 47,41 m2 pl
273,731 € 5774 €/m²
4 izbový byt | Polianky | 100.34 m²
Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 4 izbový BYT so juhovýchodnou orientáciou T152
463,141 € 4616 €/m²
2 izbový byt | Polianky | 46.62 m²
Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 2 izbový BYT so západnou orientáciou v27 - výme
245,604 € 5268 €/m²
5 a viac izbový byt | Polianky | 118.85 m²
Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 5 izbový BYT so severozápadnou orientáciou T136
536,074 € 4511 €/m²
2 izbový byt | Námestie 1. mája | 58.56 m²
Dvojizbový apartmán sa nachádza na Námestí 1. mája v Starom meste v projekte HEUHAUS – Perle me
435,475 € 7436 €/m²
2 izbový byt | Pribinova | 64 m²
V ponuke je nový, luxusne zariadený 2-izbový apartmán v projekte Eurovea Tower s výhľadom na Du
548,580 € 8572 €/m²
2 izbový byt | Metodova | 40 m²
Ponúkame Vám na predaj nový, klimatizovaný 2 izbový byt (projekt LUDWIGOV MLYN) s balkónom, gar
294,000 € 13 €/m²
2 izbový byt | Zochova chata | 65 m²
Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá
149,900 € 2306 €/m²
Rodinný dom | Poštová | 110 m²
RB HOME Reality ponúka na predaj novostavbu 4-izbový dvojdom v lukratívnej lokalite Florida Vil
230,000 € 2091 €/m²
Rodinný dom | 109 m²
RB HOME Reality ponúka exkluzívne na predaj moderný 4-izbový jednopodlažný rodinný dom – novost
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.