Predaj 3i rodinný dom so zimnou záhradou v obľúbenej časti Rajky, krb, pozemok 540 m2, Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame na predaj priestranný, jednopodlažný montovaný rodinný dom so zimnou záhradou a krbom.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

259,000 € 2866 €/m²

Predaj 3i byt s balkónom v uzatvorenom areáli, Viladomy, Rajka

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame na predaj priestranný plne zariadený 3 izbový byt s balkónom. Byt s rozlohou 58 m² je

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

145,000 € 2500 €/m²

Predaj 4i rodinný dom pri ramene Dunaja, pozemok 394 m2, Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame na predaj moderný, kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom (bungalov) z roku 2021. Do

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

226,000 € 2935 €/m²

Predaj 5i rodinný dom na slnečnom 1284 m2 pozemku, Bezenye

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye | Bezenye

Ponúkame na predaj priestranný, tehlový 5-izbový rodinný dom (153,13 m2) na konci tichej ulice

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bezenye

293,000 € 1913 €/m²

Predaj 5i rodinný dom na slnečnom 1284 m2 pozemku, Bezenye

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Bezenye

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

293,000 € 1913 €/m²

Predaj priestranný 2i byt s krytým parkovacím miestom v novostavbe, Rajka

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame Vám na predaj 2i byt v novostavbe bytového domu v Rajke. Bytový dom je tehlový s výťah

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

120,600 € 2406 €/m²

Predaj 4i rodinný dom v radovej zástavbe, pozemok 337 m2, Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame Vám na predaj 4i novostavbu rodinného domu v radovej zástavbe v prihraničnej obci Rajk

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

185,000 € 2388 €/m²

Predaj moderného 4i rodinného domu, pozemok 544 m2, Hegyeshalom

Reality Hegyeshalom

Rodinný dom | Maďarsko | Hegyeshalom | Hegyeshalom

Ponúkame Vám na predaj 4i novostavbu tehlového rodinného domu na 544 m2 pozemku v obci Hegyesha

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hegyeshalom

199,000 € 1069 €/m²

OS Suchý Dub BD1 na predaj 3 izbový byt č.6 s garážovým státím za 268.000 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 61.41 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

193,400 € 3149 €/m²

Novinka
Novinka

🏠 Štýlový, zariadený 1,5 izbový byt v projekte MAMA-PAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 45.5 m²

Hľadáte moderné a útulné bývanie v tichej časti Dúbravky? 🌲 ProHome Real Estate vám ponúka na p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

199,000 € 4374 €/m²

Novinka
Novinka

V projekte ZWIRN bývanie s balkónom a zeleným vnútroblokom v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v prestížnom projekte ZWIRN 3, ktorý spája historický industriá

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,080 € 7076 €/m²

Úplne nový a slnečný byt s terasou v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Na predaj ponúkame úplne novú garsónku v projekte AGÁTY na Agátovej ulici, na rozhraní Dúbravky

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

Slnečný 3-izbový byt v novostavbe Bory Bývanie s loggiou a parkovaním

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 76.63 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný, svetlý a veľmi príjemne riešený 3-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

329,900 € 4305 €/m²

Úplne nový a slnečný byt s terasou v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt s výhľadom na Karpaty a garážou

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový byt v nadštandarde v novostavbe na adrese Rudroffova 1,

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4590 €/m²

Novostavba zariadený 2 izbový byt s parkingom, Jarabinkova ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 64.5 m²

Ponúkame na predaj krásny, priestranný a moderne riešený 2 izbový byt v jednej z najžiadanejšíc

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 5426 €/m²

MODERNÝ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, GARÁŽOU A SKVELOU LOKALITOU – OTA HOLÚSKA, BA IV. ZÁHORSKÁ BYSTRICA

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Ota Holúska | 69.4 m²

Hľadáte priestranné bývanie v pokojnej a zároveň výborne dostupnej časti Bratislavy? Máme pre v

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

229,000 € 3300 €/m²

Veľký nadštandardný 9 izbový dvojgeneračný rodinný dom, Nová Dedinka, Senec

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | 314 m²

EXKLUZÍVNA NEHNUTEĽNOSŤ PRI MALOM DUNAJI – PRIESTRANNÁ 9 IZBOVÁ VILA V SRDCI PRÍRODY V jedineč

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

519,000 € 1653 €/m²

Novostavba Rača Rínok 3 izbový byt + parking, Rudroffova ulica, Bratislava III. Rača

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na predaj krásny, novo postavený 3 izbový byt v časti Rača, nachádzajúci s

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4597 €/m²

Na predaj 1 izbový byt v novostavbe Kynek Nitra.

Reality Nitra

1 izbový byt | Kynecká | 35 m²

Ponúkame na predaj krásny 1-izbový byt v novostavbe Kynek, Nitra Ponúkame na predaj moderný a

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Nitra

145,000 € 4143 €/m²

Ponúkame na predaj krásnu novostavbu na peknom mieste v Slovenskom Grobe

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Tichá | 90 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj dvoj-dom, ktorý je situovaný v peknej novovybudovanej lokalite Ma

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

356,900 € 3966 €/m²

Novinka
Novinka

NOVINKA: Nadštandardná novostavba - Keď sa špičkové technológie stretnú s rodinným pokojom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Drotárska cesta | 214.23 m²

Pozrite si krátke VIDEO k nehnuteľnosti tu: https://youtu.be/vyF26W8-QHw Nájsť modernú, techn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,550,000 € 7235 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

REALITY BROKER ponúka na prenájom pekný 2 izb. byt na Slnečných jazerách Senec - sever

Reality Senec

2 izbový byt | Štefánikova | 59 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný kompletne zariadený 2 izbový byt v areáli Slnečných jazier v novos

Publikované: 20.10.2022 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Senec

194,700 € 13 €/m²

REALITY BROKER ponúka na predaj montovaný záhradný domček s prístreškom a krytým bazénom v obci Jelka.

Reality Senec

Záhradná chatka | Novojelčanská | 58 m²

Ponúkame na predaj montovaný záhradný domček /plech, zateplenie, odkap/ s prístreškom a s bazé

Publikované: 21.01.2024 Aktualizované: 20.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Senec

140,000 € 2414 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1376)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Rodinné domy na predaj (23116)
Upresniť hľadanie