REALITY BROKER ponúka na predaj nízkoenergetický bungalov v DANUBE ALLEY v obci Jelka

Reality Senec

Rodinný dom | Novojelčanská | 98 m²

Ponúkam na predaj NOVOSTAVBU / ešte nebola obývaná / samostatne stojaceho 4-izb. bungalovu k

Publikované: 21.01.2024 Aktualizované: 29.03.2026
Domy na predaj Senec

360,000 € 3673 €/m²

ŠTÝLOVÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V TICHEJ LOKALITE S VÝHĽADOM DO ZELENE

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Devínska cesta | 116 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkorysou terasou v pr

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

586,900 € 5059 €/m²

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT NA 40. POSCHODÍ EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 125.83 m²

FEDORS Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt na 40. poschodí Eurovea Tower. V Eur

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

990,000 € 7868 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ELEGANTNÉ 3-IZBOVÉ APARTMÁNY VO VÝNIMOČNOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staromestská | 69.46 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka elegantný 3-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na S

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

435,000 € 6263 €/m²

Bývaj v rezidenčnom 3-izbovom byte, ktorého súčasťou je vlastná záhrada, parkovacie miesto a hangár, kde uložíš nielen bike

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hrachová | 71 m²

Nie je to panelák. Nie je to radovka. Je to praktické mestské bývanie s atmosférou domu. Komorn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,900 € 3449 €/m²

Novinka
Novinka

Novostavba rodinného domu Galanta, časť kolónia

Reality Galanta

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Ponúkame na predaj 5 ročnú novostavbu v Galante v časti Kolónia. Jednopodlažný dom s pultovou s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Galanta

310,000 € 2818 €/m²

Novinka
Novinka

Výnimočný 3-izbový byt s predzáhradkou na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 68 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislavy – Svätovavrinecká ulica. Jedná

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj luxusná 4-izbová novostavba rodinného domu Lužianky

Reality Lužianky

Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu (bungalov) v obci Lužianky. Plocha: ú

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lužianky

389,000 € 2223 €/m²

Na predaj 4-izbová novostavba s garážou Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | Šurany | 125 m²

Ponúkame Vám na predaj poschodový 4-izbový rodinný dom s garážou v radovej výstavbe v meste Šur

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šurany

289,000 € 2312 €/m²

Novostavba v Štitároch pod lesom

Reality Štitáre

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Štitáre vzdialenej od Nitry 10 minút. Dom je o veľkosti 1

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Štitáre

227,000 € 1861 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 4- izbový rodinný dom v Golianove

Reality Golianovo

Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu nízkoenergetického bungalovu v obci Golianovo. Pl

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Golianovo

259,000 € 2023 €/m²

2-izbový byt v novostavbe na ulici Ružinovská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 38.7 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinova – ulica Ružinovská. Byt s vým

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 5943 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 2-izbový apartmán v novostavbe v obci Podhájska

Reality Podhájska

2 izbový byt | Nezadaná | 31 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový apartmán v novostavbe v obci Podhájska len 200 m od termálneho

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Podhájska

Cena dohodou

Bungalov v centre obce Cabaj v štandarde, Wágnerova ulica, Dom č.2

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

Predám 4-izbový bungalov v centre obce Cabaj – Čápor na Wágnerovej ulici v stave holodom. Ploch

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

265,000 € 2524 €/m²

Novinka
Novinka

Bungalov v centre obce Cabaj Čápor, Wágnerova ulica, Dom č.1

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

245,000 € 2333 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 4-izbové novostavby s garážou Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nezadaná | 183 m²

V meste Nové Zámky vznikne jedinečná štvrť pozostávajúca z rodinných domov a množstva zelene. P

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

379,000 € 2071 €/m²

Super štartovací byt !!!Ponúkame na predaj 1-izbový byt v staršej novostavbe – ul. Na Pasekách, Bratislava (Rača) s parkovacím státím pred vchodom

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 28 m²

Super štartovací byt !!!Ponúkame na predaj 1-izbový byt v staršej novostavbe – ul. Na Pasekách,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

149,900 € 5354 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj dom, ktorý nepôsobí ako katalóg | 5i novostavba | Čachtice

Reality Čachtice

Rodinný dom | Malinovského | 185 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Zavolajte nám. Veľký otvorený priestor, m

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Čachtice

259,000 € 1400 €/m²

3-izb. byt s veľkou terasou a garážou pri lesoparku Železná studnička

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kysucká | 152 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti lesoparku Železná st

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

615,000 € 4046 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MULTIFUNKČNÝ PRIESTOR: Autoumyváreň, detailing alebo servisné zázemie (63 m²)

Reality Poprad

Iný priestor | Dlhé hony | 62.69 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor v garážovej časti novostavby na ulici Dlhé hony 5507/10A v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Poprad

92,500 € 1476 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ Štýlový apartmán s výhľadom na Kriváň | Rezort Dovalovec

Reality Liptovský Hrádok

Apartmán | 30 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj štýlový apartmán s výhľado

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

110,000 € 3667 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ! Dom pri golfovom rezorte v Skalici na predaj

Reality Skalica

Rodinný dom | Nezadaná | 68 m²

REZERVOVANÉ! Predstavujeme vám výnimočnú ponuku domu v Skalici, ktorý sa nachádza priamo pri pr

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Skalica

268,000 € 3941 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Poď bývať do Miloslavova! 2-izbový byt s predzáhradkou, vírivkou a parkovacím miestom

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Platanová ulica | 43 m²

Predstavujeme Vám 2‑izbový byt s predzáhradkou a vírivkou, ktorý kombinuje moderný komfort, súk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

190,900 € 4440 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom v mestskej časti Dolného Kubína.

Reality Dolný Kubín

Rodinný dom | Mokradská | 170 m²

Ponúkame na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v pokojnej obci Mokraď, len pár minút o

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolný Kubín

299,000 € 1759 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1376)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Rodinné domy na predaj (23116)
Upresniť hľadanie