SVOBODA & WILLIAMS | 31660 | Priestranný rodinný dom so 7 izbami s terasou, Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 558 m²

Priestranný rodinný dom pod lesom v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto - Koliba so 7 izbam

Publikované: 03.11.2020 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,450,000 € 1970 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109936 | Moderný 3-izbový byt s loggiou umiestnený na 28. poschodí projektu Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 84.8 m²

Moderný 3-izbový byt s loggiou umiestnený na 28. poschodí projektu Sky Park v centre Bratislavy

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 21.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 109381 | Moderná novostavba s dvojgarážou a veľkým pozemkom v Zálesí pri Senci

Reality Zálesie

Rodinný dom | 246 m²

Novostavba rodinného domu situovaná v pokojnej lokalite Senec-Zálesie disponuje premysleným dis

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 23.06.2025
Domy na predaj Zálesie

650,000 € 2642 €/m²

SVOBODA &WILLIAMS I 105504 l Veľkorysá 8 izbová vila v alpskom štýle s panoramatickým výhľadom na Vážsku kaskádu

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 682 m²

Veľkorysá 8 izbová vila v alpskom štýle s panoramatickým výhľadom na Vážsku kaskádu a okolité l

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Považská Bystrica

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 112834 | Dvojpodlažná chata s podkrovím na pozemku 1 807 m² v prostredí tatranskej prírody

Reality Štrba

Rodinný dom | 130 m²

Murovaná dvojpodlažná chata s podkrovím situovaná na pozemku 1 807 m² v krásnom prostredí tatra

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Štrba

399,000 € 3069 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111727 | Rodinný dom situovaný v srdci Nízkych Tatier

Reality Bystrá

Rodinný dom | Nezadaná | 375 m²

Rodinný dom situovaný v pokojnom prírodnom prostredí obce Bystrá v srdci Nízkych Tatier ponúka

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Bystrá

849,000 € 2264 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109744 | Výnimočný 5-izbový byt situovaný na najvyššom poschodí novostavby v tichej lokalite Záhorskej Bystrice

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

5 a viac izbový byt | Ota Holúska | 133 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový byt situovaný na najvyššom poschodí novostavby v tichej l

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

680,000 € 5113 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111684 | 3-izbový byt s terasou v novom komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách

Reality Donovaly

3 izbový byt | 65.18 m²

V novom komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách je situovaný tento 3-izbový byt s te

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Donovaly

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 111683 | 3-izbový byt s terasou v komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách

Reality Donovaly

3 izbový byt | 79.23 m²

V komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách vám ponúkame tento 3-izbový byt s terasou.

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Donovaly

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 111119 | Luxusný zrubový rodinný s výhľadom na Tatry a wellness

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | 190 m²

Novostavba rodinného domu v prevedení masívneho zrubu zo smreka a jedle je situovaná priamo pod

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

569,000 € 2995 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS I 105575 l Moderný a ekologický rodinný dom s veľkorysou terasou v novovybudovanej štvrti

Reality Banka

Rodinný dom | Červená Veža | 168 m²

Moderný a ekologický rodinný dom s veľkorysou terasou v novovybudovanej štvrti v blízkosti vyhľ

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 30.06.2025
Domy na predaj Banka

399,000 € 2375 €/m²

SVOBODA&WILLIAMS | 112767 | Nadčasový jednopodlažný dom s bazénom, dvojgarážou, záhradou a moderným dizajnom

Reality Kostolište

Rodinný dom | Malinová ulica | 244 m²

Nadčasový jednopodlažný dom s bazénom, dvojgarážou, záhradou a moderným dizajnom ponúka prémiov

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kostolište

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 33317 | Luxusná šesťpodlažná rodinná vila s bazénom a slnečnou strešnou terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 530 m²

Luxusná šesťpodlažná rodinná vila s výťahom, saunou, kinom, bazénom či slnečnou strešnou teraso

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 112822 | Slnečný 4-izbový byt s dvoma terasami s panoramatickými výhľadmi na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 155 m²

Slnečný 4-izbový byt s dvoma terasami s panoramatickými výhľadmi na mesto je umiestnený v novos

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,070,000 € 6903 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111676 | 2-izbový byt v v novom komornom projekte v Donovaloch

Reality Donovaly

2 izbový byt | 61.5 m²

V novom komornom projekte v Donovaloch je situovaný tento 2-izbový byt. Projekt pozostáva z päť

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Donovaly

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 111876 | Novostavba dvojpodlažného štvorizbového domu v novej zástavbe obce Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | ulica Pri lesíku | 101 m²

Novostavba dvojpodlažného štvorizbového domu je situovaná v novej zástavbe obce Hrubá Borša s k

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

262,500 € 2599 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS I 104873 l Dizajnový a priestranný apartmán s terasou a výhľadom na Nízke Tatry

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Demänovská cesta | 72 m²

Dizajnový a priestranný apartmán s terasou a výhľadom na Nízke Tatry sa nachádza v projekte Dam

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 10.07.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

470,000 € 6528 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS I 102088 l 5-izbová novostavba so vstupom do jazera, Slnečné jazerá

Reality Senec

Rodinný dom | Slnečné jazerá | 175 m²

Na juhu Slnečných jazier ponúkame dvojpodlažnú 5-izbovú novostavbu hrubej stavby s priamym prís

Publikované: 16.06.2023 Aktualizované: 30.06.2025
Domy na predaj Senec

399,000 € 2846 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109587 | Nadštandardný nebytový priestor na brehu jazera v Penati Golf Resort

Reality Šajdíkove Humence

Obchodné priestory | Nezadaná | 234 m²

Nadštandardný nebytový priestor na brehu jazera v Penati Golf Resort, ktorý sa nachádza na príz

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 31.07.2025
Priestory na predaj Šajdíkove Humence

674,500 € 2882 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 110947 | Kompletne zariadený apartmán s balkónom v prestížnom rezorte Nízkych Tatier

Reality Bystrá

1 izbový byt | 42 m²

Kompletne zariadený apartmán v nadštandardnom vyhotovení s balkónom v srdci Nízkych Tatier, v n

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na predaj Bystrá

201,000 € 4786 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111115 | Svetlý 3-izbový byt s balkónom v modernej rezidencii v centre Komárna

Reality Komárno

3 izbový byt | 73 m²

Moderný trojizbový byt s balkónom sa nachádza v novom bytovom komplexe v centre Komárna. Projek

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Byty na predaj Komárno

176,836 € 2422 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 110753 | Moderná novostavba dvojdomu pri lesoparku s vysokým štandardom a možnosťou odpočtu DPH

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | 320 m²

Moderná novostavba dvojdomu skolaudovaná v r. 2020 v atraktívnej lokalite priamo pri lesoparku

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

1,350,000 € 4219 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom s garážou Hlboké

Reality Hlboké

Rodinný dom | 115 m²

Ponúkame na predaj praktický 4-izbový rodinný dom v novej lokalite obce Hlboké s názvom Lipová

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hlboké

209,900 € 1825 €/m²

NA PREDAJ Moderná novostavba v štandarde a dvoma kúpeľňami

Reality Cífer

Rodinný dom | Pác | 168 m²

CASMAR Realitná kancelária ponúka na predaj štýlový, moderne riešený 4-izbový rodinný dom vo vý

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Cífer

289,900 € 1726 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23121)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie