REZERVOVANÉ - TIMA Real* novostavba 4i bungalovu, Topoľnica

Reality Topoľnica

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Prídte sa pozrieť, práve dokončujeme do štandardu! Ponúkame na predaj novostavbu 4i rodinného d

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Topoľnica

Info v RK

PREDANÉ - TIMA Real - Vkusne zariadený 2i byt na sídlisku WEST, Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | Ulica Karola Duchoňa | 44.51 m²

ZNALECKÝ POSUDOK K DISPOZÍCII Ponúkame na predaj novostavbu vkusne zariadeného 2 izbového byt

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Galanta

Info v RK

4i bungalov | Hôrka nad Váhom | HOLODOM za zvýhodnenú cenu!

Reality Hôrka nad Váhom

4 izbový byt | Nezadaná | 98 m²

Dom je aktuálne v štádiu holostavby, čo dáva budúcemu majiteľovi široké možnosti finálneho doko

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Hôrka nad Váhom

208,000 € 2122 €/m²

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE - Novostavba kompletne zariadeného 3i bytu s garážovým státim, Dvorníky

Reality Dvorníky

3 izbový byt | . | 54.7 m²

Patríte medzi klientov ktorí túžia po bývaní s benefitmi rodinného domu, s kúskom záhradky a ga

Publikované: 06.11.2023 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Dvorníky

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - TIMA Real - Novostavba 3i bytu s benefitmi rodinného domu, Dvorníky

Reality Dvorníky

3 izbový byt | 54.7 m²

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Dvorníky

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

TIMA Real* 4i novostavba, pravá časť dvojdomu, Mostová

Reality Mostová

Rodinný dom | . | 97 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom (pravá časť dvojdomu) v Mostovej na pozemku o rozlohe 3

Publikované: 17.11.2022 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Mostová

Info v RK

Novostavba 4i rodinného domu za cenu novostavby 3i bytu

Reality Trnava

3 izbový byt | Kopánková | 80 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj modernú novostavbu 4i rodinného domu v obci Opoj nac

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

225,000 € 2813 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

GARÁŽOVÉ STÁTIA na predaj-Bratislava-Rača | Rendez

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Eduarda Wenzla | 12.5 m²

Na predaj garážové státia v podzemnej garáži projektu RNDZ v Rači pri Šajbách, ktorá je súčasťo

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

15,645 € 1252 €/m²

Ponúkame Vám na predaj pekný,zariadený 2i byt s parkovacím miestom v bytovom dome Geminim v Trenčíne časť Juh.

Reality Trenčín

2 izbový byt | Saratovská | 50.53 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadený 2i byt s parkovacím miestom v novostavbe Geminim v T

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Trenčín

170,000 € 3364 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj väčší 2-izbový byt s parkovacím miestom, novostavba Liptovská ulica – Trenčín,

Reality Trenčín

2 izbový byt | Liptovská | 63 m²

Väčší 2-izbový byt s parkovacím miestom na predaj, Liptovská ulica – Trenčín, mestská časť Juh

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Trenčín

179,900 € 2856 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj nebytové priesotry - 7 kancelárií so zázemím (155 m2) - v objekte AVK na ul. Soblahovská v Trenčíne.

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Soblahovská | 154 m²

Ponúkame Vám na predaj nebytové priesotry - kancelárie - v objekte AVK na ul. Soblahovská v Tr

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 09.11.2025
Priestory na predaj Trenčín

300,000 € 1948 €/m²

člen NARKS

Opäť aktuálne! EXKLUZÍVNE! Ponúkame Vám na predaj výnimočnú novostavbu priestranného 5i rodinného domu v top lokalite - Rezidencie Kubrá v Trenčíne.

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kubranská | 260 m²

Ste náročný a hľadáte dokonalé bývanie? Máme pre Vás jedinečnú ponuku 5i rodinného do

Publikované: 21.02.2023 Aktualizované: 14.04.2025
Domy na predaj Trenčín

777,000 € 2988 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na predaj 2i byt o rozlohe 47 m2, v novostavbe bytového domu na ul. Odbojárov v Trenčíne.

Reality Trenčín

2 izbový byt | Odbojárov | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj 2i byt o rozlohe 47 m2, v novostavbe bytového domu na ul. Odbojárov v Tr

Publikované: 22.09.2023 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Trenčín

148,000 € 2936 €/m²

člen NARKS

Predstavujeme vám trojpodlažný dom so saunou na predaj v kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice — v jedinečnom pokojnom prostredí.

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Partizánska | 165 m²

Predstavujeme vám trojpodlažný dom so saunou na predaj v kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

199,900 € 1212 €/m²

člen NARKS

Podnikajte vo vlastnom! Ponúkame Vám na predaj 3 lukratívne obchodné priestory v novostavbe pol. domu GEMINIM v Trenčíne.

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Saratovská | 229 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívne obchodné priestory nachádzajúce sa v novostavbe Polyfunkčn

Publikované: 29.03.2023 Aktualizované: 29.03.2023
Priestory na predaj Trenčín

366,400 € 1600 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3i byt o celkovej rozlohe 97 m2 v Trenčianskej Turnej.

Reality Trenčianska Turná

3 izbový byt | Bánovská | 97 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný zariadený 3i byt v obci Trenčianska Turná. Byt sa nachádza na

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Trenčianska Turná

199,000 € 2052 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4i tehlového rodinného domu v lukratívnej lokalite na ul. S. Chalúpku v Trenčíne

Reality Trenčín

Rodinný dom | S. Chalupku | 126 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu nadštandrdného 4i tehlového rodinného domu v lukratívnej loka

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trenčín

Info v RK

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

50% ZĽAVA NA PARKOVACIE MIESTO. UŠETRI 3300€ . AKCIA KONČÍ 31.5. ADMINISTRATÍVNY PRIESTOR 52,41 m2 V NOVOSTAVBE NA FABINIHO UL.

Reality Spišská Nová Ves

Kancelárie, administratívne priestory | J. Fabiniho | 52.41 m²

50% ZĽAVA NA PARKOVACIE MIESTO. UŠETRI 3300€ . AKCIA KONČÍ 31.5. Ponúkame na predaj skolaudovan

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na predaj Spišská Nová Ves

132,900 € 2536 €/m²

50% ZĽAVA NA PARKOVACIE MIESTO. UŠETRI 3300€ . AKCIA KONČÍ 31.5. 2- IZBOVÝ BYT S KUCHYNSKOU LINKOU V NOVOSTAVBE FABINIHO SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | J. Fabiniho | 52.41 m²

Popis nehnuteľnosti 50% ZĽAVA NA PARKOVACIE MIESTO. UŠETRI 3300€ . AKCIA KONČÍ 31.5. Ponúkame

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

132,900 € 2536 €/m²

Vonkajšie parkovacie miesto pre ŤZP - priamo pred bytovkou v Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garáž | Bystrická | 14 m²

Predám vonkajšie parkovacie miesto pre imobilnú osobu - ŤZP. Adresa: Devínska Nová Ves , proje

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

15,000 € 1071 €/m²

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garáž | Bystrická | 14 m²

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

15,000 € 1071 €/m²

50% ZĽAVA NA PARKOVACIE MIESTO. UŠETRI 3300 €. AKCIA KONČÍ 31.5. BYTY FABINIHO SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | J. Fabiniho | 78 m²

50% ZĽAVA NA PARKOVACIE MIESTO. UŠETRI 3300 €. AKCIA KONČÍ 31.5. Ponúkame na predaj 3- izbový p

Publikované: 22.04.2023 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

169,800 € 2288 €/m²

Na predaj záhradný dom s pozemkom, Nová Stráž Komárno

Reality Komárno

Záhradná chatka | 65 m²

Ponúkame na predaj murovaný záhradný dom so záhradou, v Novej Stráži, časť Komárno. Záhradný do

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

105,000 € 1615 €/m²

NOVOSTAVBA ! Na predaj 4 izbový rodinný dom v Marcelovej, Komárno

Reality Marcelová

Rodinný dom | 95 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v obci Marcelová, neďaleko Komárna. Rodinný dom j

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Marcelová

189,400 € 1994 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Rodinné domy na predaj (23120)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie