Rodinný dom | 150 m²
🏡 NA PREDAJ novostavba s bazénom v – Veľké Dvorníky Realitná kancelária AW REAL ponúka na pr
390,000 € 2600 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 89.56 m²
4-IZBOVÝ DVOJDOM S VLASTNÝM POZEMKOM A TEPELNÝM ČERPADLOM – NIŽNÁ Exklúzivne v zastúpení klien
185,000 € 2066 €/m²
2 izbový byt | 47 m²
Hľadáte štartovací byt, pohodlné bývanie, či investičnú príležitosť? Tak tento byt spĺňa všetky
189,000 € 3362 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 117.14 m²
DOČASNE ZNÍŽENÁ CENA 365000€ do 15.5.2026 !!! MAJITELIA MAJÚ UŽ REZERVOVANÉ NOVÉ BÝVANIE !!
365,000 € 3116 €/m²
2 izbový byt | 48 m²
Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt v novostavbe nachádzajúci sa v obľúbenom rezidenčnom pr
215,000 € 4479 €/m²
1 izbový byt | 27 m²
Ponúkame na predaj štýlový 1,5-izbový byt v novostavbe situovaný na prízemí v rezidenčnom proje
183,000 € 6778 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 117.14 m²
DOČASNE ZNÍŽENÁ CENA 365000€ do 15.5.2026!!! MAJITELIA MAJÚ UŽ REZERVOVANÉ NOVÉ BÝVANIE !!!
365,000 € 3116 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 97.3 m²
DOHODA MOŽNÁ!! Máme v ponuke aj presne také isté novostavby v štádiu holodom za 208 000,-EUR.
208,000 € 2138 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 97.3 m²
DOHODA MOŽNÁ!! V ponuke máme aj novostavby v štádiu holodom, tie sú tri za 208 000,-EUR každá
208,000 € 2138 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 97.3 m²
208,000 € 2138 €/m²
Rodinný dom | 58 m²
HĽADÁTE ŠTARTOVACIE BÝVANIE ALEBO KOMPROMIS MEDZI BYTOM A DOMOM? RODINNÝ DOM ZA CENU BYTU IHNEĎ
150,000 € 2586 €/m²
2 izbový byt | Bratislavská | 49 m²
Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na predaj moderné 2-izbové byty s balkónom a predzáh
113,000 € 2306 €/m²
1 izbový byt | Štedrá | 89 m²
Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na predaj výborne dispozične riešený 1 izbový byt s
181,900 € 2044 €/m²
2 izbový byt | Štedrá | 51.2 m²
Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na predaj úplne nový, výborne dispozične riešený 2 i
222,500 € 4346 €/m²
2 izbový byt | Štedrá | 92 m²
Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s priestrannou predzáhradkou
235,400 € 2559 €/m²
2 izbový byt | Bratislavská | 54 m²
113,000 € 2093 €/m²
Priestor pre sklad | Tomášikova | 4 m²
Ponúkame na predaj skladové priestory ( od 3,8m2) v obľúbenom projekte OMNIA. Priestory sa nac
5,000 € 1250 €/m²
Garáž | Tomášikova | 12 m²
Ponúkame na predaj garážové státie v modernom rezidenčnom projekte OMNIA. Garážové státie sa na
20,000 € 1667 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 54 m²
113,000 € 2093 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²
IA170D Reality Smolko - realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj útulný a vkusný 4-i
329,000 € 3225 €/m²
Rodinný dom | Školská | 120 m²
ACH077D Reality Smolko - realitná kancelária Vám ponúka na predaj murovanú novostavbu rodinného
Info v RK
Chata, drevenica, zrub | Nová Lesná | 153 m²
EXCLUSIVE obchodník s prémiovými nehnuteľnosťami ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 4-izbový
Cena dohodou
Rodinný dom | Hlavná | 209 m²
EXCLUSIVE najlepšie hodnotená realitná kancelária na Google v Prešove ponúka na predaj novostav
339,000 € 1622 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.