Novostavba 4- izbového holodomu

Reality Nitra

Rodinný dom | 320 m²

V ponuke je na predaj moderná 4-izbová novostavba dvojdomu v štádiu holodom na 5-árovom pozemku

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

257,000 € 803 €/m²

Moderný 4-izbový holodom

Reality Nitra

Rodinný dom | 169.6 m²

V ponuke je na predaj moderná 4- izbová novostavba v štádiu holodom na 7-árovom pozemku v novov

Publikované: 05.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

307,000 € 1810 €/m²

EXKLUZÍVNY REKREAČNÝ DOM NA PREDAJ

Reality Banská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | 90 m²

Banská Bystrica | súkromie, slnko a pokoj len pár minút od centra Predstavujeme Vám jedinečnú

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

215,000 € 2389 €/m²

Moderná novostavba v štádiu holodom

Reality Nitra

Rodinný dom | 169.6 m²

V ponuke je na predaj moderná 4-izbová novostavba v štádiu holodom na 7-árovom pozemku v novovy

Publikované: 05.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

307,000 € 1810 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112834 | Murovaná dvojpodlažná chata v krásnom prostredí tatranskej prírody

Reality Štrba

Chata, drevenica, zrub | 130 m²

Murovaná dvojpodlažná chata s podkrovím situovaná na pozemku 2 198 m² v krásnom prostredí tatra

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Štrba

399,000 € 3069 €/m²

SVOBODA & WILLIASM | 112602 | Jednopodlažný 4-izbový dom s terasou a záhradou je situovaný v areáli Penati Golf Resort

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Nezadaná | 14 m²

Jednopodlažný 4-izbový dom s terasou a záhradou je situovaný v areáli Penati Golf Resort, ktorý

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

385,000 € 27500 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS I 101754 I Rekreačná chata pri jazere Domaša

Reality Kvakovce

Rodinný dom | 150 m²

Novostavba 5-izbového rodinného domu s výhľadom na jazero Domaša ponúka široké možnosti aktívne

Publikované: 06.06.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Kvakovce

499,990 € 3333 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 106280 | Vzdušný 4-izbový byt v prestížnom projekte Eurovea Riverside na nábreží Dunaja s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Pribinova | 141 m²

Vzdušný 4-izbový byt v prestížnom projekte Eurovea Riverside na nábreží Dunaja ponúka komfortné

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 03.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 112087 | 4-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ružinov, časť Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Farebná | 191 m²

Novo dokončený 4-izbový rodinný dom z r. 2025 sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Bratislava –

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

895,000 € 4686 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111677 | 2-izbový byt s balkónom v novom komornom projekte v Donovaloch

Reality Donovaly

2 izbový byt | 46.46 m²

V novom komornom projekte v Donovaloch je situovaný tento 2-izbový byt s balkónom. Projekt pozo

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Donovaly

Info v RK

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 141 m²

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 110950 | Moderný 2-izbový apartmán s predzáhradkou v srdci Nízkych Tatier

Reality Bystrá

2 izbový byt | 75 m²

Moderný 2-izbový apartmán s predzáhradkou a pivnicou sa nachádza v nádhernom prostredí Nízkych

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na predaj Bystrá

301,500 € 4020 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 107227 | Dizajnový 2-izbový byt v jedinečnom nízkoenergetickom bytovom dome

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podunajská | 41.53 m²

Dizajnový 2-izbový byt v jedinečnom nízkoenergetickom bytovom dome, ktorý získal prestížne ocen

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 18.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

249,900 € 6017 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 42354 | Administratívna budova v Trnave

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | 496 m²

Novopostavená trojpodlažná administratívna budova s výbornou polohou pri výjazde na D1 v trnavs

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 05.01.2026
Priestory na predaj Trnava

Info v RK

SVOPBODA & WILLIAMS | 111678 | 2-izbový byt s balkónom v novom komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách

Reality Donovaly

2 izbový byt | 64.47 m²

V novom komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách sa nachádza tento 2-izbový byt s bal

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Donovaly

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 112375 | Dizajnový 2-izbový byt situovaný na 26. poschodí ikonického projektu SKY PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 50 m²

Dizajnový 2-izbový byt situovaný na 26. poschodí ikonického projektu SKY PARK v centre bratisla

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 7580 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 43942 | Unikátna modulová stavba 4-izbového bungalovu na predaj

Reality Reca

Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²

Unikátna modulová stavba 4-izbového bungalovu s oceľovou konštrukciou, ktorá umožňuje vysokú va

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 30.10.2025
Domy na predaj Reca

647,360 € 2312 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 107228 | Dizajnový loft s veľkorysou terasou a svetlou výškou dvoch podlaží

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podunajská | 47.62 m²

Dizajnový loft s veľkorysou terasou a svetlou výškou dvoch podlaží sa nachádza na 4. poschodí v

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 18.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 111061 | Moderný 3-izbový byt s balkónom v centre Komárna

Reality Komárno

3 izbový byt | 71 m²

Moderný trojizbový byt s balkónom sa nachádza v novom bytovom komplexe v centre Komárna. Projek

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Byty na predaj Komárno

170,821 € 2406 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | Štýlový mezonet v prestížnom projekte s wellnessom a športovým zázemím v Nízkych Tatrách

Reality Bystrá

1 izbový byt | 58 m²

Mezonetový 1-izbový apartmán v nadštandardnom vyhotovení s balkónom v srdci Nízkych Tatier, v p

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na predaj Bystrá

254,300 € 4384 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111289 | REZERVOVANÉ | Nadštandardná 5-izbová vila so záhradou, terasami a panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Frankovská | 213 m²

Nadštandardný 5-izbový dom so záhradou v prestížnom uzavretom komplexe zasadenom do svahu Kolib

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,490,000 € 6995 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109936 | Moderný 3-izbový byt s loggiou umiestnený na 28. poschodí projektu Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 84.8 m²

Moderný 3-izbový byt s loggiou umiestnený na 28. poschodí projektu Sky Park v centre Bratislavy

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 21.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA &WILLIAMS I 105504 l Veľkorysá 8 izbová vila v alpskom štýle s panoramatickým výhľadom na Vážsku kaskádu

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 682 m²

Veľkorysá 8 izbová vila v alpskom štýle s panoramatickým výhľadom na Vážsku kaskádu a okolité l

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Považská Bystrica

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 109381 | Moderná novostavba s dvojgarážou a veľkým pozemkom v Zálesí pri Senci

Reality Zálesie

Rodinný dom | 246 m²

Novostavba rodinného domu situovaná v pokojnej lokalite Senec-Zálesie disponuje premysleným dis

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 23.06.2025
Domy na predaj Zálesie

650,000 € 2642 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23121)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Upresniť hľadanie