LUXUSNÝ CHALET - VYSOKÉ TATRY - BEVERLY HILLS, NOVÁ LESNÁ - POZEMOK 466 M2

Reality Vysoké Tatry

Chata, drevenica, zrub | Nová Lesná | 133 m²

EXCLUSIVE obchodník s prémiovými nehnuteľnosťami ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 4-izbový

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

PREDAJ Rodinný dom Tvrdošín, centrum

Reality Tvrdošín

Rodinný dom | 240 m²

SALE real Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom priamo v centre Tvrdošína. Rodinný dom

Publikované: 16.09.2020 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Tvrdošín

330,000 € 1375 €/m²

NOVÉ RODINNÉ DOMY V BABÍNE

Reality Babín

Rodinný dom | 124 m²

Realitná kancelária SALE real Vám exkluzívne ponúka na predaj tri rodinné domy v rámci pripravo

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Babín

175,000 € 1411 €/m²

Novostavba rodinného domu Zubrohlava

Reality Zubrohlava

Rodinný dom | 105 m²

SALE real Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v obci Zubrohlava s úžitkovou ploch

Publikované: 20.07.2020 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Zubrohlava

235,000 € 1286 €/m²

Apartmán na predaj Tatranská Štrba

Reality Štrba

Apartmán | Hlavná | 55.8 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojizbový apartmán v podtatranskej obci Štrba, ktorá sa nachádza priamo

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Štrba

240,000 € 4301 €/m²

3 izbový byt na predaj novostavba Martin - Bystrička

Reality Bystrička

3 izbový byt | Nezadaná | 92.4 m²

Ponúkame Vám na predaj 3. izbový byt v novom projekte v Martine obec Bystrička. Tento projekt j

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Bystrička

299,500 € 3241 €/m²

Rekreačná chalupa na predaj Heľpa

Reality Heľpa

Chalupa, rekreačný domček | . | 101 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu murovanej dvojpodlažnej rekreačnej chalupy v obci Heľpa, okre

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Heľpa

340,000 € 3564 €/m²

Chata vo Valčianskej doline novostavba, 3D prehliadka

Reality Valča

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 176 m²

ASTORIA Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť novostavbu rekreačnej chaty v srdci prírody,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Valča

309,000 € 1756 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

1 Izbový byt na predaj novostavba Martin-Bystrička

Reality Bystrička

1 izbový byt | Nezadaná | 31.2 m²

Ponúkame Vám na predaj 1. izbový byt v novom projekte v Martine obec Bystrička. Tento projekt j

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Bystrička

133,500 € 4279 €/m²

Rodinný dom na predaj Novostavba - Chalupa

Reality Heľpa

Rodinný dom | . | 101 m²

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Heľpa

340,000 € 3564 €/m²

Apartmán na predaj Martinské Hole

Reality Martin

Iný rekreačný objekt | . | 34.6 m²

Ponúkame Vám na predaj apartmán na Martinských Holiach v apartmánovom dome Nová ponorka. Nachá

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

180,000 € 4595 €/m²

Apartmán na predaj Martinské Hole

Reality Martin

Iný rekreačný objekt | . | 39.15 m²

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

200,000 € 4590 €/m²

Apartmán na predaj Martinské Hole

Reality Martin

Iný rekreačný objekt | . | 32 m²

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

180,000 € 4597 €/m²

Apartmán v novostavbe na predaj - Valčianska dolina

Reality Valča

Apartmán | Nezadaná | 22.1 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný, kompletne zariadený apartmán v prestížnom rezorte Golf & Ski Va

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Valča

72,000 € 3258 €/m²

Rodinný dom Slovany novostavba

Reality Slovany

Rodinný dom | Ihráč | 130 m²

Ponúkame Vám na predaj rozostavaný dvojpodlažný rodinný dom v obci Slovany. Nachádza sa na poz

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Slovany

180,000 € 1385 €/m²

4 izbový byt na predaj novostavba Martin - Bystrička

Reality Bystrička

4 izbový byt | Nezadaná | 115.17 m²

Ponúkame Vám na predaj 4. izbový byt v novom projekte v Martine obec Bystrička. Tento projekt j

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bystrička

351,500 € 3052 €/m²

Arvin & Benet | Moderný veľkometrážny byt s terasou | Ticho a zeleň

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 137 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný veľkometrážny 4i byt s terasou a parkingom v neuveriteľn

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

519,000 € 3788 €/m²

MODERNÉ BÝVANIE S PARKOVANÍM: Štýlový 2-izbový byt na sídlisku West, Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | Ulica Karola Duchoňa | 60 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo investičnú príležitosť v najžiadanejšej lokalite Galanty? Pon

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Galanta

166,000 € 2767 €/m²

NOVÝ DOM NA KĽÚČ! Horné Saliby, okres Galanta – Projekt s povolením a pozemkom

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Nezadaná | 103.85 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť – novostavbu rodinného domu v obľúbenej lokalite Horné

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Horné Saliby

179,900 € 1732 €/m²

Stavebný pozemok s novostavbou – Vozokany

Reality Vozokany

Rodinný dom | Hlavná | 30 m²

Ponúkame na predaj multifunkčný stavebný pozemok v obci Vozokany, vhodný na rekreačné účely aj

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Vozokany

57,000 € 1900 €/m²

JEDINEČNÁ PONUKA - predaj administratívnej budovy so skladovými priestormi a možnosťou ubytovania na Strojníckej ulici v Bratislave!

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Strojnícka | 834 m²

Ponúkame na predaj administratívnu budovu so skladovými priestormi a možnosťou ubytovania na St

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,890,000 € 2266 €/m²

Na predaj kompletne zariadený 1 – izbový byt v novostavbe v obci Sekule

Reality Sekule

1 izbový byt | 48.4 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj kompletne zariadený 1-izbový byt v novostavbe v obci Sekule. C

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Sekule

98,000 € 2025 €/m²

Na predaj priestranný 3 - izbový byt v Bratislave s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 91.73 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj priestranný, kompletne zariadený 3-izbový byt v hlavnom meste

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

770,000 € 8394 €/m²

*EXKLUZÍVNE* Na predaj kompletne zariadený 3-izbový mezonet v meste Malacky

Reality Malacky

3 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 66 m²

DeveloX Reality ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový mezonet v novostavbe v meste Malacky na ul

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Malacky

199,000 € 3015 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8527)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Rodinné domy na predaj (23121)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Upresniť hľadanie