ALL INCLUSIVE |1 IZBOVÝ BYT | VEĽKÉ RIPŇANY |***REZERVOVANÉ***

Reality Topoľčany

1 izbový byt | Hlohovská cesta | 35 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka ideálny štartovací 1 IZBOVÝ BYT v obci Veľké

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

1 € 0 €/m²

ALL INCLUSIVE | Rezervované 3-izbový byt s terasou a pozemkom, Gabčíko

Reality Gabčíkovo

3 izbový byt | Nezadaná | 59 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj krásny 3-izbový byt s terasou, nach

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Gabčíkovo

Cena dohodou

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izb. byt s veľkou terasou, Galanta

Reality Galanta

3 izbový byt | Richtárske pole | 64.36 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v polyfunkčnom

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Galanta

177,230 € 2754 €/m²

Reality Galanta

3 izbový byt | Richtárske pole | 64.36 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Galanta

177,230 € 2754 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 3 IZB. NOVOSTAVBY V KRÁSNEJ LOKALITE,JAHODNÁ

Reality Jahodná

Rodinný dom | Nezadaná | 86.1 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 3 izbový rodin

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Jahodná

189,500 € 2201 €/m²

ALL INCLUSIVE | REZERVOVANÉ ÚTULNÝ RODINNÝ DOM S JAZEROM, HORNÝ BAR

Reality Horný Bar

Rodinný dom | Šuľany | 154.1 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom, ktorý sa na

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

Cena dohodou

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM - NOVOSTAVBA, ŠAMORÍN

Reality Šamorín

Rodinný dom | 116 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu rodinného dom

Publikované: 06.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šamorín

358,000 € 2836 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 4-IZBOVÝ RD, DUNAJSKÁ STREDA - FLORIDA PARK

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Florida Villa Park | 140 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom nachád

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

289,000 € 2064 €/m²

ALL INCLUSIVE l NA PREDAJ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM-NOVOSTAVBA, KRÁĽOV BROD

Reality Kráľov Brod

Rodinný dom | Nezadaná | 115 m²

NEPREMEŠKAJTE TÚTO PRÍLEŽITOSŤ – DOSTUPNÉ SÚ LEN 2 TAKÉTO DOMY! Realitná kancelária ALL INCLU

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kráľov Brod

199,000 € 1730 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 3-IZBOVÉ DVOJDOMY – NOVOSTAVBY, OKOČ

Reality Okoč

Rodinný dom | Nezadaná | 75.85 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderné a energeticky ús

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Okoč

170,000 € 2241 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ | NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU , DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Bohatinská | 80 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj nízkoenergetický 3-izbov

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj úplne nový, veľkometrážny 3-izbový

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,600 € 2375 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ PRIESTRANNÝ 2 IZBOVÝ BYT, BRATISLAVA-KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bárdošova | 98 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt, mo

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 3-IZB. BYT SO ZÁHRADKOU V DUNAJSKEJ STREDE

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj krásny 3-izbový byt s balkónom a zá

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,200 € 2400 €/m²

1 izbový byt KVP Grunt č. 7

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 38.31 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

137,900 € 3600 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1 izbový byt KVP Grunt č. 2

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 41.58 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

149,900 € 3605 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bungalov za super cenu, skolaudovaný Lubina

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Nová | 88 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame príjemný rodinný dom v Lubine, v štádiu holodom, skolaudova

Publikované: 22.01.2025 Aktualizované: 28.02.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

185,000 € 2102 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný dom, dokončujeme do holodomu, obľúbená lokalita Lubina

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Nová | 145 m²

Vo výhradnom zastúpení od investora Vám ponúkame na predaj krásny, veľký rodinný dom aktuálne

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

242,000 € 1669 €/m²

Bez maklérov predám slnečný dom v lokalite Nevidzany ID 100484

Reality Nevidzany

Rodinný dom | Lúčna 247 | 195 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 09.10.2017 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nevidzany

274,000 € 1303 €/m²

Bez maklérov predám luxusný dom v lokalite Batizovce ID 104775

Reality Batizovce

Rodinný dom | 100 m²

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Batizovce

375,000 € 3000 €/m²

Bez maklérov predám slnečný dom v lokalite Malý Slavkov ID 103799

Reality Malý Slavkov

Rodinný dom | 120 m²

Publikované: 13.06.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malý Slavkov

269,000 € 2158 €/m²

Bez maklérov predám obrovský byt v lokalite Nitra - Staré Mesto ID 105584

Reality Alekšince

5 a viac izbový byt | Janka Kráľa 132 | 190 m²

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Alekšince

185,000 € 974 €/m²

Bez maklérov predám obrovský dom v lokalite Padáň ID 105175

Reality Padáň

Rodinný dom | č. 190, 326 | 549 m²

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Padáň

885,000 € 1612 €/m²

Bez maklérov predám moderný byt v lokalite Stupava ID 105206

Reality Stupava

2 izbový byt | 55 m²

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Stupava

190,000 € 3362 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23118)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Upresniť hľadanie