Bez maklérov predám obrovský dom v lokalite Padáň ID 105175

Reality Padáň

Rodinný dom | č. 190, 326 | 549 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Padáň

885,000 € 1612 €/m²

Bez maklérov predám moderný byt v lokalite Stupava ID 105206

Reality Stupava

2 izbový byt | 55 m²

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Stupava

190,000 € 3362 €/m²

Bez maklérov predám moderný dom v lokalite Palárikovo ID 104990

Reality Palárikovo

Rodinný dom | Štúrova 65 | 153 m²

Publikované: 25.06.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

292,500 € 1912 €/m²

Bez maklérov predám podkrovný byt v lokalite Liptovský Hrádok ID 105089

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 73 m²

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

169,000 € 2315 €/m²

Bez maklérov predám luxusný byt v lokalite Tatranská Lomnica ID 103949

Reality Batizovce

3 izbový byt | Tatranská Lomnica 144 | 44 m²

Publikované: 12.09.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Batizovce

390,000 € 8864 €/m²

Bez maklérov predám úžasný dom v lokalite Horná Potôň ID 105458

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | Čerešňový rad | 95 m²

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

210,000 € 2158 €/m²

Bez maklérov predám záhradu 50 m2 a byt v lokalite Hviezdoslavov ID 105665

Reality Hviezdoslavov

2 izbový byt | Hviezdna | 100 m²

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

220,000 € 2200 €/m²

Bez maklérov predám moderný dom v lokalite Most pri Bratislave ID 105641

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Mesačná | 91 m²

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

340,000 € 3736 €/m²

Bez maklérov predám moderný byt v lokalite Nitra ID 105848

Reality Nitra

3 izbový byt | 84.42 m²

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nitra

219,390 € 2599 €/m²

PREDANÉ! BUNGALOV SNOV: Špičková kvalita a bonusy!

Reality Hôrka nad Váhom

Rodinný dom | 98 m²

Hľadáte bývanie, kde sa snúbi moderná technológia, nízke náklady a absolútny pokoj? Tento 4-iz

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Hôrka nad Váhom

Info v RK

Rodinný dom v obľúbenej lokalite Biely Kostol – 4 izbový

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Rekreačná | 110 m²

Timareal Vám ponúka pokojné bývanie na skok od Trnavy. Na predaj je moderný 9-ročný 4-izbový bu

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Biely Kostol

433,000 € 3936 €/m²

EXKLUZÍVNE* TIMA Real* na predaj novostavba 4i domu, Opoj

Reality Opoj

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj modernú novostavbu 4i rodinného domu v obci Opoj nac

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Opoj

225,000 € 2813 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - TIMA Real* 4i novostavba RD, pozemok 6á, Voderady

Reality Voderady

Rodinný dom | 117 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj novostavbu 4i rodinného domu typ bungalov vo Voderad

Publikované: 26.08.2024 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Voderady

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - TIMA Real - Arbória - 3i byt 74m2, parkovacie miesto a kobka

Reality Trnava

3 izbový byt | Lúčna | 74 m²

Moderné bývanie v rezidenčnej štvrti Arbória - Lúčna. Ponúkame na predaj novostavbu 3 izbového

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE - Novostavba 2,5i bytu s terasou, BIELY KOSTOL

Reality Biely Kostol

2 izbový byt | 47.17 m²

V Exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj pekný 2,5 izbový byt v novostavbe Na Výslní,

Publikované: 19.07.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Biely Kostol

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

TIMA Real* novostavba moderného 3i domu, Vlčany, centrum

Reality Vlčany

Rodinný dom | 78 m²

Bývajte už čoskoro s mesačnými nákladmi nižšími ako v 1i byte. Garancia najnižšej ceny: ak nájd

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Vlčany

159,900 € 2050 €/m²

TIMA Real* novostavba moderného 4i domu, Vlčany, centrum

Reality Vlčany

Rodinný dom | 108 m²

Bývajte už čoskoro s mesačnými nákladmi ako v 1i byte. Garancia najnižšej ceny: ak nájdete u ko

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Vlčany

169,900 € 1573 €/m²

REZERVOVANÉ - dokončená 4i novostavba, tep. čerpadlo, terasa, parkovanie, Madunice

Reality Madunice

Rodinný dom | 97 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v Maduniciach na pozemku o rozlohe 280m2 v novej lokali

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Madunice

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba nadštandardne zariadeného 2i bytu R CENTRUM, Richtárske pole

Reality Galanta

2 izbový byt | 59.04 m²

Objavte kvalitu bývania v byte s veľkorysou terasou. Ponúkame na predaj moderný nízkoenergetick

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Galanta

159,500 € 2702 €/m²

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE - Bývajte ihneď! 1i byt v nadštandarde, pivnica a parkovacie miesto v cene, Dvorníky

Reality Dvorníky

1 izbový byt | Nezadaná | 41 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Ponúkame na predaj krásny nízkoenergetický 1 izbový byt dokončený do na

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Dvorníky

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE - TIMA Real* novostavba 4i bungalovu pozemok 4á, Mostová

Reality Mostová

Rodinný dom | 110 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho 4i rodinného domu t

Publikované: 25.09.2024 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Mostová

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Skolaudovaná novostavba 2i bytu 70,63m2, terasa R CENTRUM - RICHTÁRSKE POLE

Reality Galanta

2 izbový byt | Richtárske pole | 59.04 m²

Publikované: 25.09.2023 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Galanta

136,706 € 2259 €/m²

Obchodný priestor 26,23m2, R CENTRUM - Richtárske pole

Reality Galanta

Obchodné priestory | Richtárske pole | 59.04 m²

Dominantou prvého podlažia sú obchodné priestory o rozlohe 26,23m2 vhodné na obchod, služby, pr

Publikované: 25.09.2023 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na predaj Galanta

31,200 € 1233 €/m²

Prémiová kvalita, nečakaná cena: Váš vysnívaný 4i bungalov je na dosah

Reality Hôrka nad Váhom

4 izbový byt | Nezadaná | 98 m²

Cenové zvýhodnenie na posledné voľné domy! V Hôrke nad Váhom na vás čaká tento nízkoenergetick

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Hôrka nad Váhom

238,000 € 2429 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Rodinné domy na predaj (23120)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Upresniť hľadanie