Na predaj priestranný rodinný dom so zimnou záhradou a upraveným pozemkom

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

V pokojnej a vyhľadávanej lokalite obce Rajka vám ponúkame na predaj tehlový, zateplený rodinný

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

175,000 € 1750 €/m²

CITYZEN RESIDENCE - HARMÓNIA V CENTRE MESTA | 3 IZBOVÝ BYT - BYT G

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Národná trieda | 91.75 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

447,147 € 4874 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 4-izbová novostavba s garážou Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | Kostolný Sek | 175 m²

Ponúkame Vám na predaj poschodový 4-izbový rodinný dom s garážou v radovej výstavbe v meste Šur

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šurany

259,000 € 1343 €/m²

NA PREDAJ - APARTMÁN V BEŠEŇOVEJ | 52 m²

Reality Bešeňová

Apartmánový dom | Mymara 19 | 51.74 m²

🔥 EXKLUZÍVNE – APARTMÁN NA PREDAJ | 52 m² | Bešeňová Ponúkame na predaj apartmán nachádzajúci

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bešeňová

142,000 € 2744 €/m²

1,5 izbový byt Krivá ulica, top lokalita

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | - | 34 m²

Bývanie v srdci mesta v blízkosti Aupark Košice, Hlavná ulica, autobusová stanica. Top lokali

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

179,000 € 5265 €/m²

Bývajte priamo pri Vajnorskom Jazere

Reality Bratislava-Vajnory

Záhradná chatka | vajnory | 83 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

260,000 € 3133 €/m²

Predaj | Exkluzívne - mezonet v prestížnej rezidencii EUROVEA, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 61.5 m²

F-one reality Vám ponúka na predaj jedinečnú príležitosť vlastniť 2-izbový mezonet s výnimočnou

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

619,900 € 10080 €/m²

NOVÁ CENA-KAVEČANY chatky v peknom prostredí lokalita Chmeľníky

Reality Košice-Kavečany

Chalupa, rekreačný domček | Lovecká | 394 m²

MH Real Vám ponúka miesto na relax, oddych v chatovej oblasti Kavečany - Chmeľníky. Chatky s r

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Kavečany

29,900 € 76 €/m²

2 izbový byt s pivnicou, Ružinov, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputnikova | 54 m²

2-izbový byt s pivnicou v novostavbe – Projekt Sputnik, Bratislava II - Ružinov ZÁKLADNÉ INFOR

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

262,500 € 4861 €/m²

EXKLUZÍVNE novostavby bytov s terasou, parkovaním, Novoveská Huta, okr. Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 70 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavby bytov v Novoveskej Hute, okres Spišská Nová Ves. Bytov

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena na vyžiadanie

VÝBORNÁ CENA NADŠTANDARDNÝ DOM v LEVOČI

Reality Levoča

Rodinný dom | Lesna | 112 m²

. CENTRUM REAL a Katarína Gilbertson Vám ponúka šarmantný dom pod Mariánskou Horou priamo v L

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Levoča

Cena dohodou

4 izbový rodinný dom - Nitra - Šúdol

Reality Nitra

Rodinný dom | Šúdol | 114.1 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj 4 izbovú novostavbu v tichom prostredí. Aktuálne je to hru

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Rodinné domy, obec Danišovce, okr. Spišská Nová Ves

Reality Danišovce

Rodinný dom | Danišovce | 100.3 m²

Ponúkame na predaj novostavby dvoch rodinných dvojdomov, obec Danišovce, okres Spišská Nová Ves

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Danišovce

239,000 € 2383 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3i byty s balkónom a parkovaním, Zelené údolie, Sp. Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 74.3 m²

Ponúkame na predaj posledné voľné 3 izbové byty s balkónom (alebo balkónom a terasou) a s vnúto

Publikované: 24.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

204,000 € 2670 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POSLEDNÝ Rodinný dom 4-izbový+terasa (18m2) Dvorníky pri HC

Reality Dvorníky

Rodinný dom | - | 82 m²

Ponúkame na predaj štýlovú novostavbu rodinného domu s terasou 4x izba + kuchyňa, v radovej zás

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

159,000 € 1939 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Chorvátsko - Novostavba zariadeného domu s výhľadom na more a bazénom v Privlake

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie Vám ponúka na predaj rodinný dom s bazénom a výhľadom na more v Privlake v Chorvát

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

580,000 € 2071 €/m²

Chorvátsko, ostrov Vir - Na predaj novostavba zariadeného apartmánu so spoločným bazénom

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj 3 - izbový apartmán so spoločným bazénom na vyhľadávanom o

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

175,000 € 2917 €/m²

PREDAJ Rodinný dom Chorvátsky Grob, Čierna voda, EXPIS REAL

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Blahútová | 130 m²

- skolaudovaný 2009 - Rodinný dom je tehlový, jednopodlažný, nepodpivničený, pozostáva zo vstu

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

480,000 € 3692 €/m²

Chorvátsko , ostrov Vir - Na predaj podkrovný apartmán s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj slnečný podkrovný apartmán v tichej časti ostrova Vir. Ide

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

165,000 € 2750 €/m²

Chorvátsko- Novostavba apartmán s výhľadom na more - Pag

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj novostavbu v Novalji v Chorvátsku. Apartmány sa ponúkajú

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

249,000 € 3952 €/m²

Rodinný dom 3 izbový Kajal - Novostavba

Reality Kajal

Rodinný dom | Hlavná | 58 m²

SaleA- váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný nízkoenergetický dom o vým

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kajal

150,000 € 2586 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom Galanta-Kolónia na pozemku 851 m2

Reality Galanta

Rodinný dom | Kolónia | 110 m²

SaleA - Váš Partner v realitách vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 3 izbového rodinného

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Galanta

330,000 € 3000 €/m²

Nový rekreačný apartmán KĽAK

Reality Fačkov

2 izbový byt | x | 46 m²

Hľadáte miesto, kde sa relax a komfort spája s jedinečnou prírodnou scenériou? Ponúkame na pred

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Fačkov

178,400 € 3878 €/m²

Projekt PARADAJS, Hlohovec 4izbový byt, parkovacie miesto

Reality Hlohovec

4 izbový byt | - | 92 m²

SaleA - Váš partner v realitách, ponúka na predaj 4 izbový byt v novom, modernom Rezidenčnom ko

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23076)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Upresniť hľadanie