Krásny kompletne zrekonštruovaný tehlový 3 izbový byt s vlastným kúrením v Dunajskej Strede na 2.poschodí v novostavbe

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 78 m²

Ponúkam Vám na predaj krásny svetlý 3 izbový byt s balkónom v Dunajskej Strede , Nová Ves. Plo

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

167,000 € 2141 €/m²

Krásny nový luxusný 2 izbový byt v luxusnom prostredí v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Cesta svätého Krištófa | 56 m²

Ponúkam Vám na predaj luxusný 2 izbový byt s terasou, s priamym vstupom do areálu kúpaliska THE

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

162,900 € 2909 €/m²

Dražba domu - Košice-Krásna - 1. kolo

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | Horná | 93 m²

Dátum konania dražby: dňa 29.05.2026 o 09:30 Miesto konania dražby: Hotel CRYSTAL, Slovenskej j

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Košice-Krásna

270,000 € 2903 €/m²

Predaj| Luxusná novostavba celoročne obývateľného 4i domu s priamym vstupom do Malého Dunaja, MADARÁSZ-Blahová| Gofar| Exkluzívne

Reality Blahová

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 134.72 m²

Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú 4-izbovú novostavbu rodinného domu –

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Blahová

415,000 € 3080 €/m²

VÝSTAVBA ZAČALA / NOVOSTAVBA / MUROVANÝ RODINNÝ DOM / OČOVÁ / pozemok 792 m2

Reality Očová

Rodinný dom | 113 m²

Ponúkame na predaj NÍZKOENERGETICKÝ 4 izbový MUROVANÝ RODINNÝ DOM (BUNGALOV), obec OČOVÁ - komp

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Očová

300,000 € 2655 €/m²

NOVOSTAVBA / MUROVANÝ DOM / TAJOV / B. BYSTRICA / POZEMOK 547 m2

Reality Tajov

Rodinný dom | Nezadaná | 86 m²

Ponúkame na predaj MUROVANÝ DOM - NOVOSTAVBA (REKREAČNÝ DOM) v obľúbenej lokalite TAJOV s rýchl

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 16.11.2025
Domy na predaj Tajov

285,000 € 3314 €/m²

REZERVOVANÉ / Luxusný veľkometrážny byt / terasa / bytový komplex PANORÁMA / Zvolen

Reality Zvolen

Iný byt | Kimovská | 111.74 m²

Realitná kancelária SEVOReal, s.r.o. ponúka na predaj luxusný 2 izbový byt v novostavbe v centr

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Zvolen

357,000 € 3195 €/m²

CENTRUM / 3i byt BB / JESENSKÝ VŔŠOK / 2x LOGGIA / 114 m2 / PARKOVANIE

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Komenského | 114 m²

JESENSKÝ VŔŠOK, NOVOSTAVBA Ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt vo výbornej a vyhľadávanej lokalite

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

346,000 € 3035 €/m²

REZERVOVANÉ / Novostavba / rodinný dom / Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 97.8 m²

V zastúpení klienta ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu v meste Banská Byst

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

495,000 € 5061 €/m²

1 izbový byt s mezonetom KVP Grunt č. 11

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 59.99 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

209,900 € 3499 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

1 izbový apartmán KVP Grunt č. 31

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 41.4 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

149,900 € 3621 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

PREDAJ| Nadčasový 4izbový byt s vlastnou záhradou a parkovaním v blízkosti Malých Karpát

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Na Krčoch | 103 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj novostavbu 4izbového dvojpodlažného bytu v rodinnom dome s tr

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

499,000 € 4845 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj novostavby holodomu v obci Banská Belá -Jasenica Residencia.

Reality Banská Belá

Rodinný dom | Banská Belá | 106 m²

AKCIOVÁ CENA. V TeEq REALITY predaj novostavby - holodomu v Štiavnických vrchoch, v tichom príj

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Banská Belá

239,900 € 2547 €/m²

Predaj bytu v Banskej Bystrici centrum.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Tajovského | 116 m²

REZERVOVANÝ. EXKLUZÍVNE !!! V TeEq Reality ponúkame v zastúpení majiteľa na predaj luxusný, pr

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

435,000 € 3750 €/m²

V novostavbe PUNTA 2 izbový byt na Čiližskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Čiližská | 46.42 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulici Čiližská v Bratislave. Nachádza sa na 8. poschodí v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

208,500 € 4492 €/m²

Novinka
Novinka

TOP Mezonet (holobyt) s terasou na ulici Páričkova v Bratislave – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Páričkova | 221.6 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový mezonet s vlastným výťahom v nadstavbe na ulici Páričkova v Bratisl

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – NOVÝ APARTMÁNOVÝ DOM V PIEŠŤANOCH

Reality Piešťany

Apartmánový dom | 1,200 m²

Realitná kancelária SHARK REAL Vám ponúka na predaj moderný apartmánový dom v atraktívnej loka

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

2,500,000 € 2083 €/m²

RADO | Moderný 3i s garážovým státím + kobka | Fuxova | Bosákova, BA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bosákova | 65.61 m²

Existujú byty, ktoré pôsobia dobre na fotkách. A potom sú byty, v ktorých si už pri prvej obhli

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

369,990 € 5639 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

EXKLUZÍVNA PONUKA : Na predaj luxusné vily s panoramatickými infinity bazénmi pri mori v Chorvátsku

Reality Chorvátsko

Apartmánový dom | Chorvátsko

EXKLUZÍVNA PONUKA: Luxusné vily s panoramatickými infinity bazénmi pri mori v lokalite Sabunike

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na predaj

885,000 € 3105 €/m²

Byt v novostavbe pri lese, BA

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Mokrohájska cesta | 64 m²

Tento nádherný 2izb. byt s atypickým pôdorysom sa nachádza v novostavbe FOREST Park (Mokrohájsk

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIPRAVUJEME 4-izbový penthouse, 128,64 m² 2x terasa, 2x parking, uzavretý areál, novostavba Bory Nový Dvor.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Zdenky Schelingovej | 150 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový penthouse v obľúbenom projekte Bory

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

Info v RK

Novinka
Novinka

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU VÝMEROU | BYT 806 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 84.66 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 806 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

359,990 € 4252 €/m²

Novinka
Novinka

AZ PROPERTY* ponúkame moderný 5-izbový rodinný dom v projekte rodinné domy Sliačska

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Sliačska | 185.11 m²

Projekt Rodinné domy Sliačska prináša moderné a nadčasové bývanie v pokojnom prostredí s dotyko

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,017,000 € 5494 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezidencia Dobšinského

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dobšinského | 108.41 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezi

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5525 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23087)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie